Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dura lex sed lex(Clubul Juristilor)(20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Dau o "cafea de week-end", mare si aromata! Noi plecam la bunicii sotului meu, stau langa Tg. Neamt si ne intoarcem luni seara...cred. E festivalul medieval la Cetatea Neamtului si abia asteptam sa mergem! Week-end placut sa aveti! Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O gurita mica mica de cafea servesc si eu! Mai multa sa nu-mi dati ca alaptez![:D] Dragelor, ieri...ultima zi de concediu a sotului meu a fost una mirifica pentru intreaga familie si ne-am distrat super! In Sibiu a fost "Ziua Sugarului Sibian"..si prin urmare, cu mic , cu mare am fost in Muzeul Astra unde am petrecut 7 ore de vis. Ingerasul meu a participat la primul concurs de "mister bebe", iar taticul la un alt concurs "taticul priceput", unde a avut de pus pampers la un bebe de jucarie. Din 29 de tatici inscrisi, taticul nostru a fost pe locul 4 cu 54 sec...asta pentru ca a avut ghinionul ca o capsa de la salopeta papusii sa se deschida dupa ce a fost inchisa...ca de nu...tatic pe locul 1 aveam!Oricum pentru noi este si va ramane mereu NO1! Si pentru ca la concursul de mister bebe au fost inscrisi copilasi 0-1 an si erau altii mai marisori ca noi si stiau sa faca mai multe scheme,nu ne-am aflat pe podium, dar avem diploma de participare! Cam atat despre noi! Ana-Maria si Valentin, fericiti parinti de Andrei-Razvan !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de aprecieri![flo] Fetelor, eu am o nedumerire...sper sa n-o numesc mai tarziu problema... Bebele meu nu mai doreste sanul...il scoate afara dupa nici 5-10 min de supt, si apoi urla de foame...insist si repetam figura si asa"ne distram si cate 2 h"...daca ma mulg, a ajuns sa manance si cate 125 ml/masa (ceea ce este cam multicel pt 3 sapt ). Am incercat varianta "infometarea", adica sa-l las sa planga si sa-l pun la san pana goleste sanii, dar nu se intampla minunea...si trebuie sa apelez la pompa. Stiu ca apeland la o astfel de practica tind sa raman foarte repede fara laptic pentru ca prin suptul lui bebe vine lapticul, dar el nu vrea si nu vrea... Ce sa fac? Va rog sa ma ajutati cu un sfat ca nu stiu in ce directie sa actionez... Ana-Maria si Valentin, fericiti parinti de Andrei-Razvan !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, am ras sa mor de pozitia Iustinei...eu am crezut ca pe covor statea ea asa "la relaxare" nu ca a adormit acolo...super pozutele! Abia astept si eu un chef cu bebele meu... Eu am adormit in primul an la TGD , si iarna fiind si plin sezon de gripe si viroze, colegii au zis ca stau asa cu capul pe banca de rau ce-mi este,,,da eu visam nene! Va [pup]! Ana-Maria si Valentin, fericiti parinti de Andrei-Razvan !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Iaca revenii... Ana, f. frumoase pozele, ai un bebe dulce foc! Felicitari taticului pt. premiu! Azi nu dau inka, dau o cafea mare...a doua! Sunt cheauca de somn...de cateva nopti nu dorm decat pe sarite, am musafiri, umblu bleambura...uf!! Va spun repede ca a fost un esec total...bine, aproape total chestia aia care se cheama festival medieval..jenant..plin de manele si mici si chiciuri...si aglomeratie si lume...nu mai zic de care...jalnic... In schimb Cetatea Neamtului arata bestial, merita vizitata oricand, daca ajungeti prin zona nu o ratati! Singurele chestii cdare mi-au placut au fost cateva standuri artizanale si niste tineri imbrcati in stil medieval care faceau fel de fel de chestii, lupte, jocuri etc.etc. Deci distractie a fost doar pt. manelisti care erau in elementul lor... [bang] Fug, ca am multa treaba! Va pup pe toate si va doresc o zi cat mai buna! Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...