Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA * Copilasi de Iulie - August 2004 * 54


Recommended Posts

Adela, de intrebat nu intreaba ca nu vrea sa vorbeasca [:I] Dar cand sun acolo telefonul se pune pe speaker si Paul incearca sa ia telefonul si asculta atent. Si protesteaza [:)] daca nu e lasat sa tina telefonul. Dana cu Victor Mihai (10.07.2004)[url="http://community.webshots.com/user/roller025"]1, [/url][url="http://community.webshots.com/user/roler025"]2, [/url][url="http://community.webshots.com/user/vicumicu"]3, [/url][url="http://community.webshots.com/user/vicunou"]4 [/url][copil] si Paul Bogdan (04.10.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza[flo][pup]repede la semnat condicutza[:D]

Daria insanatosire grabnica la amandoua[flo][pup]....si io-s cam atinsa,acu nu stiu daca-i de la rinita alergica sau de la curent[alcool]...zilele in care am fost la scoala ca sa supravietuim intr-un amfiteatru plin de oameni am stat numai in curent[bang]

Dana te invidiez[:D]....io una as simti lipsa "problemelor existentiale"[:D]...ieri ne bagasem in pat la nani si a inceput "imagineaza-ti ca esti mama urs si ai un pui de urs de care trebuie sa ai grija,este iarna,ce faci?...io "pai daca-i iarna il puna sa hiberneze"..."si daca-i frig tare afara?...pai il incalzesc....vrei sa te invelesc?..."da,greu mai pricepi ce vrea omu de la tine!"[:D]

Mitzu sa aveti o vacantza placuta in turcia!![flo][pup]

hai sa avem o zi buna,pupicei[pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe, Ioana, ce tare e Mariuca! ce-mi plac cujetarile ei...[pup]

Mi-am adus aminta ca inainte sa plec de la Tg Jiu acu' 2 saptamani cand i-am vazut ultima data [q] i-am spus lui Vctor ceva de genul: "eu vorbesc singura, pe o ureche iti intra pe cealalta iti iese", la care Victor se opreste din agitatie, se intoarce cu fata la mine si-si acopera urechea dreapta zicand: "acu repeta ce-ai zis".

i-am repetat, dupa care el sta putin, scutura capul spre stanga ca si cum ar avea ceva in ureche si zice: "gata, acu a ramas in cap, n-a mai iesit pe urechea ailalta" [:D]

o zi usoara

 

Dana cu Victor Mihai (10.07.2004)1, 2, 3, 4 [copil] si Paul Bogdan (04.10.2008)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] LUCA [s]id="blue">

Maria, sa ti traiasca feciorul [bis]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roller, tot mai rau [:D] asta pana o sa ma simt tot mai bine [pk]

Fac haz de necaz. Macar nu bolesc singura, Giulik e in mari tuse [bang]

Ieri a decedat Beta-Splendensul rosu. Deci am fost primele sa l exterminam, am mers sa luam altu`[:-@]

Probabil l a afectat statul pe uscat de acu`cateva zile [bang] Giulik i a umplut bolul full [8D]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, nu [:D] La noi moartea face parte din viata [8D]

Giulik e persoana care vede partea plina a ... deceselor, adica cine cu ce se alege dupa [:-@]

Aseara cand am ajuns home mi a aratat animalu`, a zis ca sigur a murit din cauza ei si apoi a intrebat daca mai cumparam vreodata altu` [:-@] ii era clar ca da [:D] insa a fost diplomata.

Dupa ce am trantit pestele nou in acvariu, a spus razand ca pe asta nu l vom omori curand, nu l taiem si nu l tinem in soare [8D][alcool]

 

Cand intreaba ceva, mereu spune ceva de genul "cand erai tu tanara" [:D] e haioasa rrrau [pk]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua dragelor! gata, sunt inapoi pe metereze...[bang] conced mai vad de Craciun...[bang][:D]

A fost super-frumos, chiar nu ma asteptam sa-mi placa asa de mult orasul, dar e asa de frumos, ca nu ai cum sa nu te indragostesti de Stockholm! [olala]

Copiii s-au descurcat ok (evident cu citeva momente cind i-as fi facut pachet!!) - partea mai grea a fost ca noi nu mai avem carut, am renuntat la el acum vreun an si evident amindoi copiii vroiau cu mami [alcool] asa ca eu eram cea de care se tragea in stinga si in dreapta...[bang] Stefan chiar a rezistat eroic la plimbarile noastre lungi - ne intorceam totusi pe la 2-3 la hotel pt ca Tudor era terminat de oboseala si neavind carut nu putea sa doarma - asa ca ne culcam cu totii vreo 3 ore si apoi iar o luam la pas prin oras. Ne-am plimbat cu barca, cu autobuzul, am vazut muzee, am stat la racoare (ocazie cu care lui Tudor i-au trecut absolut toate iritatiile de la caldura!) pt ca acolo erau in medie cam 19-20 de grade - foarte placut, ce sa zic, mai ales ca noi veneam de la 40 de grade!

 

Poze inca nu am pus, promit miine!

 

LA MULTI ANIid="red"> Stefan-Lucaid="blue">! [s][s] si LA MULTI ANI id="red">sarbatoritilor pe care i-am ratat: Lucaid="blue"> si Lucaid="blue">, Raresid="blue"> si Mateiid="blue">![s][s]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...