Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA * Copilasi de Iulie - August 2004 * 54


Recommended Posts

a venit, a venit toamnaaaa[harp];))

la multi ani, uka, sa cresti mare,sanatos si voios! olivia, sa va triasca, sa va bucurati de el[flo]

am citit de pin urma, cristal, sunteti bestiali, voi va plictisiti vreodata?[:D]

vazut si pozili, gabi, frumoase locuri si multam de explicatii

noi stem bine, dupa o perioada tumultoasa cu musafiri, cumetrii si nunti in familie incercam sa ne linistim. ilinca e la mamica iar ionu` se pregateste sa debarce la soacra`mea pt o saptamina, tii, ce`am sa dorm;))

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adevarat ca a venit toamna...spre marea mea tristete...dar in fine...

 

Eu sunt la servici, baietii la gradi...plictiseala mare...

Dar am o veste buna, sa ma laud si eu putin [:-@] - pe Tudor l-au trecut la grupa mica, nu la baby cum il inscrisesem eu - e drept ca e cel mai mic din grupa si e singurul care inca mai are pampers, insa in rest e chiar mai sus decit alti copii din noua grupa lui - nu-i tace gura o clipa, este extrem de voluntar (fraza care il defineste este "Eu singur!"), maninca singur, deja stie poezii, cintece...ce sa mai, sunt tare mindra de el! Stefan incepe si el grupa mare, deja cu el nu mai am probleme - la terapie i-au facut evaluarea dupa 8 luni de lucru - a progresat in foarte multe arii, mai avem inca mult de lucrat, dar si eu si terapeutele sunt foarte multumite de evolutia lui!

 

Gata cu laudele...[:D]

 

PS - vad ca am scapat aniversarea lui Lucaid="blue">...[bang] Kim, sa va traiasca baiatul, sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!!! [pup]

 

 

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneazta si de la noi !

E toamna si e f frig si a plouat toata noaptea [bang]

Azi ma declar multumita, o mamica-prietena mi a adus aseara Flixotide ul inhalator, ca are pe stoc pt fi`su, nu va spun, alta viata [olala]

Stiu ca nu e bine sa iei tratamentele asa, insa imi e imposibil sa ajung la doc si oricum m ar scoate in suturi - este o doamna mai egocentrica asa doamna asta alergolog [:D] si trebuie sa merg dupa incheierea alergiei [:D]id="size1">

In rest, numar zilele pana la concediu [pk] Ce bine va fi sa ma odihnesc, yuhuuu [bis]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna... dimineata [:D]

glumesc, nu m-am trezit acum dar na, trebuia sa zic ceva [:)]

La multi ani Bogdan! madame Bibi sa-ti traiasca baietul mare (si cel mic), sa fie sanatos, norocos, fericit!! [s][s]

io-st cuminte pe la munci, am treaba la mare greu, simpozion, ca de, incepe toamna. luna asta si octombrie o sa fiu bizi bizi bizi

pupic tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n am verificat lista [bang]id="size1">

 

[s] BOGDAN [s]id="blue">

 

Rox, spor la munci la tine [pup][pup]

 

KIM, undi iejti ???

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nope, nici eu...[bang]

LA MULTI ANIid="red"> Bogdanid="blue">!!! Dna Bibi, sa-ti traiasca feciorii!!! [pup][s][s]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, foarte frumoase poze! Sa inteleg ca ati fost la Nesebar? Si din cite imi dau seama, cred ca ati stat la acelasi hotel la care am stat eu si Vrabiuta anul trecut...(banuiesc ca a fost mai bine la voi dpdv mincare, pt noi a fost o experienta neplacuta). Multi [pup] la toata familia!

 

De azi incepe actiune des-pamperizarea la Tudor...am fost ieri am cumparat provizii de chilotei, azi i-am trimis la gradi + multe perechi de pantaloni scurti - sa vedem cum merge...[:D]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, la sol nessebar. despre mincare ce sa zic, nu a fost la inaltime in sensul ca meniul nu a fost foarte variat (prin comparatie cu alte locatii pe unde am mai fost) insa nu am murit de foame drept urmare am venit acasa cu citeva chile in plus. a fost o vacanta reusita, orasul vechi ne-a placut foarte mult

edit, gabi bafta!

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...