Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA * Copilasi de Iulie - August 2004 * 54


Recommended Posts

Buna dimineata.

Carmen, frumose pozele [bis]

Ce dulce e Ilinca [olala]

Leeloo, spor la dezpampersire lui Tudor [pk]

La noi e soare. Tot 15 grade, dar cu soare [8D]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Rox, vroiam doar sa stiu cum mai sunt, ma bucur sa aud ca au o minivacanta [pk]

Ce faci la Neptun, ha ? [olala]

 

Io am o durere de cap de mi vine sa urlu, de fapt ma doare toata fatza si tot capul asa mare si rotund cum e [afro]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, BOGDANEL! Doamna Bibi [pup]

 

Carmen, frumoase poze, sexy mama, baieti frumosi, da' Ilinca m-a dat pe spate ce pozitii de model are [olala]

Merge constructia?

 

Roxi, ai plecat la mare? [:D]

 

Gabitza, spor de despampersizare! Mama, ce cuvant [:D]

 

Eu nu-s chiar OK, m-am zbatut sa refinantez creditul luat acum 2 luni (numai eu pot sa ma gandesc la asta), pentru ca la o banca ne-au oferit 6000 EURO in plus pentru un credit pe aceeasi perioada si cu aceeasi rata lunara... Dar nu mi-au luat in calcul copilul aflat in intretinerea mea, asa ca azi nu m-am mai incadrat [bang]

La serviciu sunt full, copilul miorlaie la bunici ca vrea acasa...

 

 

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]

Carmencita faine poze,frumosi rau protagonistii[olala]....sa nu zici ca Ionu a furat mireasa?[8D][:D]

Leeloo felicitari pentru cavalerii tai[olala],cred ca esti asa de mandra de ei[pk]si mult succes sa scapati repede de pampersi!

Roxi acu pe vremea asta te-ai gasit sa mergi si tu la mare[:D]......mie chiar mi-e dor de Neptun, am amintiri frumoase de acolo,pe plaja si-a dat drumul la mers mandra cand avea 11 luni[pk]....mamaa ce mai trece timpul asta[alcool]...

Daria o sangria ceva sa-ti treaca durerea de cap?[:D][pup][flo]

Io de ieri am inceput oficial serviciul,ca neoficial am mai fost si prin august[alcool]...asa ca o car pe mandra dupa mine,din motive de economie[bang]....ea este incantata,eu mai putin...

In rest urasc toamna asta,pentru ca deja mi-e friiiggg.....am fost ieri la un plafar si aveau ceaiuri de vara,primavara si iarna[:D]....zic "da" de toamna nu aveti,ca io acu simt nevoia de un ceai cald?"...mi-a recomandat unu de imunizare cu hibiscus[:D][alcool]

hai pupicei[pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Bogdanel![s]

Doamna Bibi, sa-ti traiasca voinicul si te mai asteptam pe la noi!

 

Carmen, frumoase poze! Mai vreau la mare![:D] Ce tare a fost Ionu ca ajutor la furat mireasa....hehehe Ilinca e asa diafana. De abia cand o vezi alaturi de capul familie vezi ce mare e asemanarea (nu, nu e vorba de tine desi unii asa ar crede [:D])

(da' ne plictisim, dar niciodata impreuna! [:D][:D])

 

Gabriela, felicitari si pentru Tudor si pentru Stefan! Tare mult mi-au placut pozele din Stockholm, se vede ca baietii s-au distrat.

 

Roxi, distractie placuta!

 

Olivia, la fel si voua!

 

Daria, sa treaca repede!

 

Roberta, imi pare rau ca nu a iesit cum trebuie cu creditul. Acum ce faceti??!

 

Mie vremea asta cu 20 si un pic de grade si soare imi place. Daca nu ar bate vantul asa tare ar fi chiar frumos.

 

Ioana, un semestru bun sa aveti! :)

 

Eu am avut o saptamana ca de revenire din concediu...Mers la service la Pitesti cu masina, trebuie sa astept sa se strice "mai bine" ca sa vedem ce are [:D] Mers la doctor cu Ioana (luni ne ducem sa facem si analize sa vedem daca nu e o ciuperca da primul diagnostic a fost ca nu e nimic ingrijorator...dermatoloaga zice ca trebuie sa am rabdare, ganglionii la copiii se retrag in cateva luni[bang]) Vomitat in taxi ca la nebuni, am dus-o in strampi si tricou la cabinet, eram bune de poza (si miroseam intr-un mare fel [:D]) L-am cinstit ca lumea pe nenea taximetristul ca deh, i-am parfumat masina [:D]

 

Si am fost inca de luni in lupte de strada cu administratorul de retea. Are un program nenorocit care imi blocheaza emailuri importante si m-am trezit cu multe telefoane din strainatate...mi-am cerut scuze la oameni pentru emailurile zapacite si pentru mesajele de unsolicited emails de m-am plictisit...Peste o saptamana plec la Roma, pauza prezentare, pauza articol, la sfarsitul lunii e incheierea unui contract de 4 ani la care trebui sa fac raportul...O sa ma cam distrez [:D]id="size1">

 

Si pentru ca nu mi-a ajuns ma gandesc sa plec cu ele la mama. Si cand sunt singura cu ele e ca la nebuni, trebuie sa le spal, dau sa manance, culc si toate cele de una singura ca mama zici ca nu a crecut copii [:D] ...si ne mai si umplem de purici de fiecare data. Parca pe mine ma asteapta sa se impuieze![:D]

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba da, ionut a furat mireasa si pe mire l-a costat distractia o suta de euroi;))`a avut grija sa fure si pantofu`inainte de a fura mireasa, a acoperit si oglinda la gatitu` miresei ehh a facut bani frumosi;))

cristal, iost gitu`:D

uite asa arata conacu` http://family.webshots.com/album/578507903yjxopH

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...