Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA * Copilasi de Iulie - August 2004 * 54


Recommended Posts

neata, miroase a uichend`;))

cristal, cum bine ziceam nu va plictisiti. ti`am mai zis ca`n alta viata am sa ma fac injiner la eprubete? c`am auzit io ca tare se mai plimba astia;))

gabi, bafta cu creditul sa va mutati cit mai repede, daca ai mai pus poze cu casa da`mi si mie lincul

mey da` parca aparuse lia la un moment dat si elodia iar au disparut, ntz

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata, neata!

Carmen, sa va fie de bine si spor la construit in continuare!

Roberta - te inteleg, in aceeasi situatie eram si noi anul trecut...

Cristalina, Roma zici? Cred ca e superb in perioada asta! Spor sa ai sa termini toate cele...Si sanatate multa Ioanei!

 

Eu astept weekendul...[:D]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna!

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Ce faci la Neptun, ha ? [olala]
align="right" id="quote2">

hihi, da, vorba lui Robi, is in vacanta la mare [:D] am simpozion, pana maine inclusiv. ieri am plecat la 7 d-aci [rolleyes]

cum mai esti cu capul?

Ioana, culmea e ca e frumos aici. miercuri batea un crivat teribil dar ieri a fost acceptabil si azi si mai frumos, nu mai e chiar de balacit in mare dar macar de plimbari si de stat pe plaja se poate [;)]

gata pauzaaa...

pupicii tuturor

o zi usoara si scurta va doresc ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Am avut o noapte...de aia...[bang]

Pentru ca e ultima zi in care Materi sta vara asta la bunici, trebuia sa avem si peripetii, asa ca m-a sunat la 2.45 soacra mea ca Matei vomita. Am facut terapie prin telefon o ora, am adormit, m-a sunat la 5 sa imi spuna ca are diaree...

Am descoperit fulgerator cauza - i-a pus in piureul de cartofi laptele pe care eu i-am zis sa il arunce de saptamana trecuta...offff.... nu va dat seama ce stare am, daca as avea mitraliera, as pleca la lupta...

Acum cica e mai bine, merg diseara sa il aduc la baza. In schimb, cred ca ratam petrecerea de maine de la Mc a unei fetite pentru ca nu il pot duce sa se uite la alti copii cum mananca si el sa bea ceai de menta...

 

Carmen, nu am mai pus poze cu casa, nu am avut unde sa le descarc. Poate ma orientez zilele astea la nepoatele mele... Am in aparat poze de la casa, de la ziua lui Matei, de la munte etc...

 

Petro m-a sunat azi sa imi spuna ca baia e ingrozitor de aglomerata, in 6 metri patrati am pus cada pe colt, WC, lavoar, bideu... Asta e, l-am intrebat daca incape un om in ce a mai ramas, atunci e OK.

 

Va pup!

 

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut si io trupa [pup][pup]

Roberta, multi, multi pupici tie si nervi de otel [grup] si sa nu fie nimik rau cu Matei [flo]

Pupam Ioana sa n-aiba nimik si sa treaca ganglionii [pup][pup]

Carmnen, arata bine pana acum viitoarea casuta [olala] Trimitem vreme buna [pk]

Eu ma pregatesc de mers acasa, luat mandra, mers la pijama-party la fete [:D]Azi.

Maine deja ne-am vorbit cu celelalte fete asa ca o tinem in vizite facute si primite [bis] Macar profitam si noi ca nu ne intreaba nimeni ce facem [8D][:D]

 

Weekend frumos tuturor [pup][pup]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...