Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA * Copilasi de Iulie - August 2004 * 54


Recommended Posts

Buna dimineata si de la noi [pup][pup]

Si o saptamana frumoasa tuturor.

Eu mai vin maine la munci, tananananaaa [pk]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua! Am inceput saptamina relaxat - am avut un drum de facut cu mama de dimineata, acum m-am intors la birou, am mincat si sunt gata sa ma apuc de treaba! [:D]

 

Va urez o saptamina super!!

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uitai sa va arat o Giulik lunga-lunga bucuroasa de mocheta [8D][:D]

si iar uitai: sa vedeti ce lunga e, mocheta sotronoasa are 170 cm lungime [:D]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Dana-ema![s]

 

Noi am avut un weekend nasol, am fost la mama unde ne-au casapit puricii!![bang][bang]

Pe mine ma mananca si in urechi!!! Fetele sunt pline de bube...Imi venea sa-i bat pe ai mei si pe catzeii si pisicile alea!

(Fetele insa s-au distrat, au fost la gaini, au dat de mancare la pui, au luat ouale din ciubare, au alergat pisicile, au vrut sa "zmulga" vaca [:D]...faptul ca n-au reusit a fost o mare dezamagire...[:D])

Maria incepuse sa planga, ca vrea sa mai stea la mamaie si tataie[alcool]

Acum o sa ma duc buboasa in deplasare si o sa ma chinui cu ele pana le trec bubele...ih, daca m-a mancat undeva sa ma duc la tzara....

 

In rest toate-s bune, eu nu ma pot aduna sa fac nici prezentare.. nici articol[:-@], sper sa fiu in stare sa-mi termin bagajul in timp util....hehehe

O saptamana excelenta sa avem!

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uau, ce lungana e Giulika!!! Foarte frumos covorul, imi place - si cred ca si fetele s-au distrat de numa-numa la pijama-party! [pup]

 

[s]La multi ani Dana-ema-speel!!! Poate mai arunci un ochi pe aici si ne mai scrii citeva rinduri despre voi! Ne e dor de tine! [pup]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da fetele, Giulik poarta pantalonbi pe care scrie 134 [:I] evident ca pica dp ea, asa ca trag elastice de zor [8D]

La picior am luat azi cizmulite si ghete, masura 32. 31 ii vin acum la fix.

Asa ca stem pregatite de iarna [pk] asta mi da o stare euforica, am scapat de-o grija mare. Nu vreti sa stiti la ce pret luai 3 perechi de incaltari toate de marca si noi noute [:I][:D]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna la gagici[pup][flo]

Daria si mie mi-a placut tare mult si lungana[olala] si mocheta[:D]si m-am uitat impreuna cu mandra la pozele de la party in pijamale[pk]....eu ii citeam ce scria la fiecare poza..la un moment dat ma intreaba "dar ele de ce au voie sa se fardeze ca doar sunt copii?"[:D]

Cristalina da' autanul nu-i bun si la purici?[alcool]....numa' faptul ca mergi la Roma ar trebui sa te mobilizeze sa-ti faci rapid bagajul[:D]...ca prezentarea merge oricum[pk]

Robi concediu placut[flo]...ce mai face Matei cum se mai simte?[pup]

Vivia sunteti ok?[flo][pup]

Andreeap ce-ti mai fac baietii a inceput Pupi scoala?[pk]

Noi in week-end am profitat de vremea frumoasa si am mers la casa bunicilor mei,unde mi-am petrecut fiecare vacantza de vara in copilarie(si unde din pacate nu mai fusesem de 10 ani,cand inca mai traia bunica mea)....mandra era tare curioasa sa vada toate locurile de care i-am povestit,inclusiv podul casei unde ne ascundeam sa facem pozne[:D]..a fost tare bine....am si niste pozne:

http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/august%202010%20vacantza/?start=all

Hai sa avem o saptamana excelenta[flo][pup]

edit ca uitai sa va intreb ceva[alcool],peste doua saptamani trebuie sa luam motzul finei noastre,ce trebuie sa fac io ca nasha??????

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana - foarte frumoase pozele in familie!!! Ca nasa trebuie sa imbraci copilul din cap pina in picioare (adica de la body la pantofi, cel putin asa se practica pe aici), sa ii comanzi turta (la fete se zice ca se rupe turta, desi evident, am vazut ca se si taie citeva suvite de par...) - si sa-i iei un cadou copilului de ziua lui...sa nu uiti, ca fina de asta se va bucura, parintii se bucura de haine...[:D]

Si impreuna cu mama sa pregatesti tavita cu obiectele de pe ea ca sa vedeti ce va alege fata...[:D]

Petrecere frumoasa!

Cristalina - nasol cu muscaturile de purici...si fetele se mai si scarpina. Nu merge si la astea cu mixtura sau cu fenistil gel? Hai da-i bataie cu prezentarea, nu de alta, dar merita sa vezi Roma! [pup][:D][:D]

 

Si eu i-am luat lui Stefan ghete de toamna si cizme de iarna (noi suntem deocamdata doar la masura 30) precum si haina pentru iarna - Tudor o are pe aia de a ramas de la Stefan, ce sa-i fac daca e "cel mic"...[:D] Lui Tudor i-am luat si lui ghete - cu cizmele inca nu sunt lamurita daca sa-i iau sau nu...

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vazut si io lungana cu tot cu petrecarete, vazut si gorodica, frumoase peisajele.

geoana, zi asa, te ascundeai in podu` casei sa faci prostioare;))

cristal, vez` brei daca pleci prea des? ia sa`mi zica mie cineva ca peste o ora am aveon la roma, in juma de ora is la aeroport[pk]

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

Cristal, imi pare rau ca ati avut aventuri in week end. vezi ca la DM exista o solutie anti purici si capuse, este tare eficienta. este marca lor, DenktMit.

Daria, sa nu te mai aud cu preturile alea ca iar ma nerfez [:(]

ma duc sa vad ceva pose ca nu am avut timp ieri.

sa aveti o zi excelenta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...