Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA * Copilasi de Iulie - August 2004 * 54


Recommended Posts

Mneatza, azi e ultima zi la munca si de maine lenevesc, tralalalalaaa

de m-ar lasa si alergia as fi pe deplin fericita [:D]

Vazut Gorodica, o frumoasa [olala]

Sunt prin zona, termin hartogalelile [8D]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Wow, Rox, ce poze frumoase [olala]

Ce stirb ai acasa [:D] e tare haios asa [olala]

 

Io`st si`n febra pregatirilor pt vineri, cand e chefu` de 6 ani. Avem 15 copii + mamicile aferente [pk][:D]

Tineti-ne pumnii sa fie vreme buna, ca are fi`mea o rochita [8D] si sigur va protesta la accesorii [:-@]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, e invidia pe mine cit casa...[:D][:D][:D] Petrecere frumoasa!!!

 

Ma duc sa vad pozele lui Roxi...

Edit ca le-am vazut...si ai mei m-au disperat cu inghetata, ma bucur ca nu sunt singurii...iar stirbul a crescut, parca s-a mai lungit, sau mi se pare mie? Si pe Eva unde ati lasat-o??

Si la noi dintii sunt la "posesor"...si nici nu dau semne ca vor "pleca" prea curind...[:D]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Giuli e cu toti dintii. Niciun semn de stirbeala momentan.

Leeloo, da` dice ma invidiezi tu ? Cu asa curte faina buna pt petreceri [pk]

Noi anul asta tinem la o gradinita particulara si vom avea zana [8D] Si in sfarsit ma las de facut tort si-l va aduce o prietena de-a mea care se ocupa cu torturile [pofta] Sunt agitata doar pt vreme [bang]

 

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,ploooouuuuuaaaa,plouuuuaaaa si-i trecut de ora 9[alcool][:D]

Roxi super pozele[olala],uite asa mi-a mai trecut dorul de Neptun[pk]....meii adik ati vazut delfini in larg,la marea noastra???.....ca noi n-am vazut niciodata,nici macar un rechin mai mititel[:D]....si noi cu toti dintii la purtator,i se misca unul de jos foarte tare....deja mi-a zis ca zana maselutza o sa-i aduca un saculetz cu bani[:D]...cred ca trebe sa ma apuc sa joc la loto poate n-a plecat norocul din ieshi[pk]

Daria sigur veti avrea vreme buna,stai linistita[flo][pup],ca au zis ca de azi revin zilele frumoase si calduroase!

Leeloo merci pentru sfaturi,meii cam ce cadou se ia la un an,ca sa se bucure cupilu, ca io am inceput sa uit???[alcool]

hai pupicei si o zi excelenta

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata din tzara bubelor,

 

Sa stiti ca atunci cand am stat la tzara le-am dat cu autan si off...si eu m-am parfumat de miroseam numa a d'alea...Vad ca nu a mers, sau erau ei prea multi...[alcool][bang]

 

Am vazut poze frumoase.

Roxana, simpatic Pat asa stirb, frumoase pozele cu delfinii...:)

Multumesc, o sa caut un magazin DM (eu cumpar de la chilotzi pana la lapte de la carrefour si magazinele satelit de prin incinta...din comoditate/lipsa de timp...ih)

 

Daria, ce domnisorica frumoasa s-a facut Giulia!

Spor la pregatiri!

 

Ioana, ptiu sa nu va fie de deoki, ce ochi avetzi! La un an eu i-am luat unuia dintre finutzi bicicleta din aia de impins (e drept ca era primavara si se potrivea, venea sezonul) celuilalt am uitat ce i-am cumparat[:I][bang], ceva de imbracat si de incaltzat..

 

Carmen, n-am bagajul gata, nema prezentare, nema articol...:))) Ma apuc azi, daca nu mai apare ceva (maine e sf. Maria, poimaine ma duc la cosmetica asa ca imi stric ziua...vineri daca mai apuc sa fac ceva...[:D])

 

Ieri am fost la cumparaturi (vinerea viitoare ma intorc dela Roma si sambata dis de dimineata ma urc in masina ca sa plec la intalnirea de 20 de ani de la terminarea liceului. Asa ca mi-am luat ieri o posetuta de piele intoarsa neagra, pantofi care sa se asorteze, o rochitza neagra (cam mult negru dar bag perle si sper sa mai lumineze tinuta...)

Varianta 2 era sa ma duc in blugi...hehehe

 

Noi am schimbat 2 dinti, maine avem iar ora la dentist sa vada. Cand ii amintesc o apuca urletele din senin (la noi fiecare dintisor a fost scos de dentist, motiv de urlete si vomitaturi...noroc ca sunt calme dentistele)

 

N-am apucat sa le iau nimic de toamna/iarna, mai au cate ceva de imbracat si de abia la sfarsitul lunii o sa fac ordine in dulapuri.

Cand o aud pe Daria de preturi mici imi vine sa ma duc la Oradea...[:D]

 

Hai ca m-am intins (vedeti, d';aia n-am timp sa termin treaba...:))))

O zi excelenta sa avem!

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai te invidiez pentru leneveala de miine incolo...[:D][:D][:D] Vreau si io.......[pup]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehe, da dintele nr. 3 cazut e cel busit de multe ori si cu mult cantec. pe asta nu l-a mai pierdut asa ca zana i-a adus un Buzz Lightyear - in contul celorlalti doi de pana acum care fiind inghititi nu s-a putut revansa [:D]

Gabi, da, si la noi inghetata rules. in concediu manca si 2 pe zi... acum am redus la una [:)] Eva a ramas cu ai mei pentru ca am tras si o fuga pana in Bulgaria si nu ne-am invrednicit sa facem copilului pasaport. plus ca ea are dormitul la pranz, nu poate fara...

Ioana, am vazut pozele voastre, super zona, casuta, jocurile... exceptional. da, la eforie sunt mai mereu delfini in larg, acum venisera chiar aproape pentru ca era bancuri de stavrizi pana pe langa mal.

Daria cand aveti party-ul? tinem pumnii de vreme super buna! [pup]

edit: da, a fost o vreme superba, nu imi venea sa cred ca era pe 5 septembrie plaja asa plina.... si apa curata si calda! sa tot mergi in concediu asa [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...