Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

inselata si eu ??


Recommended Posts

Pai barbatii nu isi parasesc in gral nevestele pt. amante pt. ca stiu si ei ca dc. o fac, in cele din urma se va transforma si amanta tot in nevasta, vor aparea aceiasi pampersi si aceleasi vase de spalat si motivele pt. care s-au cuplat vor disparea ca prin minune. Asa ca urmatoarea amanta va servi drept fuga de realitate si gasire a placerii (de a fi admirat, sexuala blah blah blah). Asa ca ce rost are sa schimbi o nevasta cu alta?:) Sieulafel, imi pare rau pt. necazurile tale. Condoleante! Si multa putere sa le duci pe toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

accept, mai acum nu putem o data la 10 ani sa ne restartam in alte relatii, iar chestia cu greseala la nunta, poate sa fie adevarata, dar poate fi si o perspectiva dupa 10 ani de casnicie, cand ajunge sa ti se para ca ai facut o greseala la nunta.....[alcool] personal cred ca dc doi oameni sunt prieteni, nu se vor plictisi unul de altul. legat de sex, o sa vorbim cand o sa am 50 de ani,atunci o sa stiu sigur, vocile din jur spun ca pasiunea mai diminua in timp...vom vedea.:)))) cat despre problemele casniciei, eu ii inteleg f bine pe cei care fug de responsabilitati, caci eu sunt genul de persoana care fug prima de chestii "nasoale", mie mi place sa traiesc viata din plin si fug de probleme si de oamenii plangaciosi, cicalitori si prea seriosi. remarc ca casnicia imi functioneaza inca, desi nu gatesc decat f rar, nu spal, nu calc, am o mama si o soacra care se ocupa de tot, le-am anuntat ca atunci cand imi va da Dzeu copii, se vor ocupa intensiv, sotul prb urmeaza sa scrie pe forum...curand...cand va claca din cauza mea.:)))) _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kj74
sosete chiloti camasi transpirate scutece vase [:D]
[:D] Bun. Si cum facem ca sa dispara ace3ste aspecte "mizerabile"? Mergem amandoi in pielea goala la serviciu si la plimbare si il scoatem pe Bebe sa faca pipi pe fereastra? [:D] Cu mancarea e simplu. Cumparam eugenii la kil (ca sa nu avem prea multe ambalaje de aruncat la gunoi) si bem multa apa de la chiuveta (in pumn, desigur, paharele sunt greu de spalat) :)))
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=149031&REPLY_ID=5731952"]Pentru parinti, de dragul copiilor[/url]
"Omul care a inventat distractia a fost copilul" [:)] - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Dar care sunt partile mizerabile ale unei relatii? [:-/]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=149031&REPLY_ID=5731952"]Pentru parinti, de dragul copiilor[/url]
"Omul care a inventat distractia a fost copilul" [:)] - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
pai partile mizerabile sunt cele care te deranjeaza pe tine, nu sunt chestii universale: pe unii menajul, pe unii banii, pe unii socrii, pe altii pampersii...etc. pt mine personal, mizerie ar fi sa mi impuna cineva sa fac ceva ce nu mi place si dc nu fac, sa mi primesc scandal.:))) atata tot. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Citat:
citat din mesajul lui kj74
sosete chiloti camasi transpirate scutece vase [:D]
[:D] Bun. Si cum facem ca sa dispara ace3ste aspecte "mizerabile"? Mergem amandoi in pielea goala la serviciu si la plimbare si il scoatem pe Bebe sa faca pipi pe fereastra? [:D] Cu mancarea e simplu. Cumparam eugenii la kil (ca sa nu avem prea multe ambalaje de aruncat la gunoi) si bem multa apa de la chiuveta (in pumn, desigur, paharele sunt greu de spalat) :)))
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=149031&REPLY_ID=5731952"]Pentru parinti, de dragul copiilor[/url]
"Omul care a inventat distractia a fost copilul" [:)] - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
ohoo, exista solutii:)))) platesti pe altii sa le faca! eu prefer sa imi iau inca un job, decat sa dau cu aspiratorul sau sa gatesc. trebuie sa am o pasa ff buna si un chef nebun pt asa ceva. curatentie si calcat: platesti pe altii. mancare: in oras sau mai naturist asa.. salate! pampersi...huh..dc n-ai mame sau soacre sau un sot rezistent psihic, inveti copilul la 1 an sa faca la olita.:))))) _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babyblue am o mama si o soacra care se ocupa de tot, le-am anuntat ca atunci cand imi va da Dzeu copii, se vor ocupa intensiv, sotul prb urmeaza sa scrie pe forum...curand...cand va claca din cauza mea.:)))) _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Pai si atunci de ce "in asteptarea unui ingeras" in viata voastra? Trebuie neaparat bifate toate punctele de pe lista? daca ai vorbit serios pana acum (nu numai la ce am dat "quote"), din inima te rog sa nu faci inca un copil. E plina lumea de copii ai caror parinti fug de responsabilitati :(. Daca doar ai glumit, imi cer scuze pt. ce am spus mai sus.
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=149031&REPLY_ID=5731952"]Pentru parinti, de dragul copiilor[/url]
"Omul care a inventat distractia a fost copilul" [:)] - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te oftici ca te potrivesti cu prietena ta, Accept? [:D]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=149031&REPLY_ID=5731952"]Pentru parinti, de dragul copiilor[/url]
"Omul care a inventat distractia a fost copilul" [:)] - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sieulafel - condoleante! orice poveste are mai multe variante, calmeaza-te si asculta ce are el de spus[flo] devii ceea ce practici www.de-azi.ro http://oscarfriends.wordpress.com/ "Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...