Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi 01-02.2004 - gata vacanta! uite ghiozdanul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

din ciclul "eu sint habarnam"

ma intreaba Matei azi dupa-amiaza, pe la ora 5: "deci eu de acum merg la scoala?"[alcool]

 

frumos din partea Ioanei ca a zis un cuvint bun si copiilor care merg inca la gradi.

le zicem si noi succes si spor la acumulat cunostinte si la descoperit noi talente![pup]

 

"sahul e prea creieros, mai bine jucam table" - Mid="teal">id="size1">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da....sa incepem:incantare maxima pt azi,regrete ca n-a stat prea mult,curiozitate pt ce va fi maine!Tare ar vrea sa ia si o jucarie pt pauze...pt. ca ,desigur,a fost tare bucuros ,ca orice scolar,de pauza!Asa ca ,fetelor,cred ca noi am descoperit cheia succesului: pauzele luungi si dese

La noi va sta mama cu el atunci cand n-o sa putem noi.

Maine avem sedinta cu parintii...

 

cam atat,deocamdata!

 

 

Dalia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna!
Citat:
citat din mesajul lui buli
Tania, ce misto poze, si imi pare ca ati fost doar voi2[olala], buna idee!"sahul e prea creieros, mai bine jucam table" - Mid="teal">id="size1">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">
Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G
Tania, [flo] super pozele, super plimbarea. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
align="right" id="quote2">
Citat:
citat din mesajul lui A_Iulia
Tania, frumoase poze si felicitari pentru decizie! Clar e una buna. [flo]
align="right" id="quote2">Multumesc pentru aprecieri...si eu sper sa fie cea mai potrivita alegere ....[:I]La noi a fost o zi super-obositoare. Bibica pe cat de nerabdatoare era sa mearga la gradi , cand i-am spus in ultimul moment ca are educatoare noi, s-a pus pe bocit ca vrea la mine la serviciu, ca vrea oriunde, numai la gradi nu...[:D]. Era o aglomeratie .... s-a schimbat si directoarea, holul de festivitati e cumplit de mic si era aglomerat....trageam de rucsacel, pantofi etc. si cu ea bocind dupa mine...Intrun final am bagat-o in seama si pe ea, amintindu-mi ca anul trecut se connsidera ,,mare,, .. deh!! era la grupa mare si ,, tzancii aia mici sunt plangaciosi,,. I-am dat aceeasi replica si imediat a tacut...doar nu era sa dea exemplu negativ micilor bobocei(tzancilor[:D]) ...Dupa-amiaza mi-a declarat: ,,Azi a fost cea mai fericita zi, pentru ca am 2 doamne bune si dragute, dar nu stiu de ce ,,cutarica,, a spus ca-s urate?!!!''[alcool][alcool]Seara am plecat la colindat prin Carrefour-(ne-am dus la pomul laudat!) si n-am luat nici jumatate din rechizite[bang][bang]. Am ajuns rupta de picioare si de nervi pe la 22:30 acasa si n-avem nicio felie de paine[q]..iar nervi pe mine[q].... si ca sa ma relaxez, am intrat sa va scriu...[asia].<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!,2006-2009,2004-2006
Blogul lui MihaitaBlogul lui BogdanBazar Bogdan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne bucuram de relaxare inca. [:D] Totul bine la gradi pentru amandoi.

 

Pauze lungi si dese insa necesit eu la munca. [alcool]

 

Tania, [pup], sa stii ca aceeasi poveste despre Carrefour am auzit si la mamici din Bucuresti. Se pare ca ieri era deja penurie.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nimic nu mai ziceti, vad.

poate aveti cam multe betisoare de facut.

la noi azi e prima zi cu lectii, e interesant [:D]

o pagina de bete in diverse pozitii si un desen mic de colorat.

copilul a decretat ca nu poate lucra, imbracat, asa ca sede la birou gol pusca si comenteaza/scrie.

 

"sahul e prea creieros, mai bine jucam table" - Mid="teal">id="size1">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spor la teme si succes la studiu atunci!

 

Noi cu programul obisnuit de gradi si tone de optionale. Aseara la 10 cand am ajuns acasa a trebuit sa facem tema de pian. Imi jucau transpozitiile alea in cap, a trebuit sa citesc ceva ca sa o ajut. Nu mai zic ca are de studiu si daca nu stau langa ea nu face. Dar canta asa frumos, are un cantecel nou super.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahahahahahaha

 

o, ce am patit noi ieri cu cifra 9.....

 

nu au facut-o la scoala pe motiv ca am fost cu ei la analize apoi cu Philip la o echo.

 

si au avut de croit la ea acas'.

 

la Philip a fost cum a fost insa la Yann......

 

el vrea sa ii iasa perfect! ca in exemplu

 

dupa 2 ore i-am aratat pe laptop (google search, word, etc) in cate feluri se poate scrie un 9 (trecusem demult de faza in care ii faceam cu pixul pe hartie cum stiu eu sa il fac pe 9)

 

el o tinea pe a lui; trebuie sa iasa perfect; un Oval si O linie; ambele PERFECTE!!!!!

 

pana la urma a lasat caietul pe masa si s-a culcat;

 

dimineata la 6 juma cine scria? Yann! nu i-am zis eu nimic (eu eram inca furioasa pe educatoare ca i-a pus sa faca acasa singuri descoperirea caligrafiei lui 9)

 

pana la urma i-am mai sters eu cu guma (va dati oare seama cam cum e o pagina dupa o mie cinci sute de stersaturi, fie ele de creion HB?

 

of, micutul perfectionist...

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...