Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poznasi 01-02.2004 - gata vacanta! uite ghiozdanul


Recommended Posts

uau, ce departe ati ajuns - cifra 9, auzi :)

 

Matei s-a lalait azi o ora cu o juma de pagina de bete, a comentat intr-una ca e greu ca nu stiu ce si dupa ce m-a auzit vorbind cu Ovi la telefon ca nu ne mai putem intilni in oras pentru ca el mai are mult de lucru, a terminat in 5 min cealalta jumatate de pagina[bibe]

tot cu creionul a scris si el, dar pentru ca si-a uitat penarul la scoala.

 

pe scurt, dupa doua zile: ii plac colegii, ii place mult invatatoarea.

nu ii place ca sint prea multe reguli si ca trebuie sa stea prea mult in banca.

 

"sahul e prea creieros, mai bine jucam table" - Mid="teal">id="size1">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mda, aici faza cu linii si puncte se pare ca nu exista; oricum ce onduleuri stiu eu la cifre aici nu se fac....

 

Au terminat si vocalele, sunt la consoane deja iar la mate sunt la cifre de la 0 la 20 si la comparatii intre grupuri.

 

Dau in fiecare vineri cate o dictare, au dat 2 pana acum si au primit Excelent amandoi; au si cate un test la mate tot saptamanal si acolo avem cate un Foarte Bine;

 

habar nu am insa cum e cu notele astea;

 

maine avem sedinta cu parintii si poate aflu;

 

ce ma deranjeaza este ca-s stresati; cica tzipa doamna la copii.

 

 

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, tu acolo vorbesti limbi straine pentru mine; auzi, transpozitii... Bravo tie ca te pricepi si ca ai fost cuminte cand si fost mica si ai invatat [:D]

 

Adina, mai zi, mai zi

 

Adriana, voi ati inceput scoala? Scuze insa nu am retinut.

 

Firutza, ceva impresii?

 

Imelda, la voi cum e cu pregatitoarea aprofundata?

 

Tania, am reusit sa vad si eu cateva poze (la mine netul tinde spre zero) si chiar ca pare ca ati avut o vacanta pe cinste.

 

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama Ioana ce chestii complicate faceti voi! Mult succes in continuare, si bravo perfectionistului ambitios care s-a trezit cu noaptea in cap sa lucreze.

 

Anca, normal ca s-a plictisit baiatul, pai auzi tu sa scrii bete d-alea. Sunt groaznice, am urat etapa aia in clasa 1. Bine, si din cauza ca eram stangace si imi legau mana. Dar oricum...Si din primele zile de scoala deja e de scris? Sunt teme? Bleah.

 

Adina, la ce after school mergeti? Cam cat costa afacerea si ce program au?

 

PS Anca, nu am facut temele cand eram mica, am citit acu 2 zile in manualul de pian ce si cum ca sa pot face tema.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, mersi mult de link, e BESTIAL! [flo][flo][flo]

 

Rox, after school -ul este la gradinita unde au fost, sunt apx 10 copii (toti fost colegi de-ai ei chiar si de la alte scoli - deci si-a tinut si gasca de la gradi), 800 sau 900 RON (scuze ca nu mai stiu precis), si chestia de baza: fac cu fosta lor educatoare, care este o tipa minunata, o iubesc astia mici si o asculta total.

 

Sunt nu multumita, ci foarte multumita de aranjamentul asta.

 

La scoala e ok, au teme, a spus ca-i place de invatatoare, nu prea povesteste ea mult ca de regula nu prea zice...doar asa, cat pot sa-mi dau eu seama ca e ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui arturicii
[

Tania, am reusit sa vad si eu cateva poze (la mine netul tinde spre zero) si chiar ca pare ca ati avut o vacanta pe cinste.


Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">

Mercic Ioana...as fii vrut sa am dispozitia sa va si povestesc cate ceva si sa mai adaug cateva poze ...dar nu am dispozitia necesara....sunt tare suparata la job si pot spune ca mai am un pic si intru in depresie....am simtit pe pielea mea ce inseamna abuzul in serviciu, sicanele si hartuirea cu tenta politica...unele dintre voi stiti ca ccc conduc o mica institutie publica(din pacate) , dar cu mari probleme din cauza autofinantarii...adica avem venituri extrabugetare strict din contracte de prestari servicii...si nnormal ca am fost si noi afectati de criza...nu in masura in care sa ajung la disponibilizari...dar cu emotii de la luna la alta ca nu ne luam salariile....si chiar si in aceste conditii vitrege(de manageriat mai ales) postul meu este vizat politic...doar ca rampa de lansare pentru mai departe...nimeni nu se gandeste la oamenii angrenati...ei vor doar functia pt propulsare. Exista riscul ca in 2-3 luni cat sunt pe post sa falimenteze unitatea si chiar sa o desfiinteze....Am audit de 7 luni!!!!!!! si nu mi-au gasit nimic....acum ma hartiuiesc saptamanal cu cate o noua situatie....nu stiu ce sa mai fac....nu stiu nici daca mai pot rezista in ritmul asta pana plecam.....
am scris....sa ma descarc... simt nevoia sa aud si alte pareri...pb ca o sa ajung la un avocat....dar nu stiu daca se merita....dar.....DAR ce fac eu intre timp....ca nu se vor opri aici cu sicanele....[q][q][q]

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!,2006-2009,2004-2006


Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan
Bazar Bogdan



Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tania, e greu de spus ce poti face [pup]

numai tu stii mai bine cit merita sa lupti.

parintii mei au trecut prin ceva similar acum mai multi ani si, acum, cind se gindesc, isi spun ca nu a meritat sa-si chetuie nervii si energia. si ei erau amindoi, in echipa. nu vreau sa ma gindesc cum e sa fii singur.

 

"sahul e prea creieros, mai bine jucam table" - Mid="teal">id="size1">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...