Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poznasi 01-02.2004 - gata vacanta! uite ghiozdanul


Recommended Posts

Gata saptamana de scoala!Edi e foarte incantat,au inceput cu liniutele la abecedar si cu punctulete la mate,au facut sportul afara,au colorat,au invatat una -alta despre toamna,inclusiv o poezie,au tema 2 randuri de linii in caietul special....nu-i place ca doamna a inceput sa tipe,pai dac-ar tine-o doar cu duhul blandetii cu 30 de copii ce credeti c-ar iesi?Am avut deja o sedinta....Deocamdata merge cu drag,iiplace sa se imbrace in uniforma ,si-a gasit un prieten....mai departe....

 

Deci [flo][flo][flo]tuturor scolarilor si ,,gradinarilor" pentru saptamana care tocmai a trecut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tania,succes la serviciu,gandeste-te la ce e mai bine pt. linistea ta interioara!Cat despre locuri de munca,politica,dreptate sunt concepte rasturnate rau in Romania!Asa ca lupta in limitele puterilor tale,nu face eforturi supraomenesti daca lupta nu-i corecta si in joc au intrat morile de vant!nu stiu ,zic si eu,oricum tu stii mai bine ce poti ,cat poti.Eu doar iti urez succes!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello...nimeni la apel...ati fost ocupate se vede treaba....

 

Ioana, chiar ne-am distrat si ..regret perioada aceea, ca abia astept sa ne stabilim in uk [pk][pk]

 

La noi fu un we reusit...azi zi de trandaveala....

Maine in schimb e zi de dat raportul. La 2 -2 zile tb sa dau cate o situatie cu deadline extrem de scurt. Cateodata mi se cere aceeasi situatie si de cate 2 ori [bang]..nu cedez...ma fac ca nu pricep ca ma ,,toaca marunt,, ...Important este sa nu fac vreo greseala, doar sa-mi ia D-zeu mintile...In 4 ani n-am facut nici o greseala...ata e...

 

Va doresc o saptanmana placuta si cu reusite pentru scolarei, iar pentru restul joaca si distractie din plin...de ce nu si adultii![:D]

 

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>

NOI!,2006-2009,2004-2006


Blogul lui Mihaita

Blogul lui Bogdan

Bazar Bogdan


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent! Si noi weekend placut la Bran. Cu mici drumetii si aventuri, dar distractiv si relaxant per total. Inclusiv pentru mine, ca au fost si bunicii cu noi. [:D]

 

Sunt tare prinsa la munca, insa trebuie sa finalizez tot pana la mini-concediul programat de ziua mea (cadoul meu pentru varsta semnificativa pe care o voi avea) [:D]

 

Daca mai apuc sa va povestesc despre weekend azi e mare minune, dar sper ca maine asa pe ultima suta de metri sa ma lalai pe net (ma rog, numai dimi, ca apoi iar sedinte).

 

Tania, [pup] tare, incearca sa iei lucrurile asa cum sunt si sa nu te necajesti atata. E o conjunctura foarte proasta pentru toata lumea, si pentru bugetari e cel mai greu. Dar trebuie putina rabdare, ca solutionarea nu mai e in puterea noastra a oamenilor de rand. Si sa stii ca nici la mine nu e stralucit si sunt in plin sistem privat.

 

Firutza, bravo voua, se pare ca scoala a fost primita bine. Succes in continuare!

 

Adina, multam de info. Si asta e o varianta, cu afterschool la vechea gradi, insa ma gandeam ca e indicat sa faca undeva unde mai sunt colegi de clasa. Dar nah, stiu ca la voi asa e. [:D] 900 RON pe luna e ceva, ca noi platim gradi 1200 cu program normal, la care mai avem si reducere pentru frati. In fine, eu cochetam cu ideea unei scoli private si faceam o comparatie cu costurile la o scoala de stat plus afterschool, plus transport. [flo] succes in continuare!

 

 

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
Rox, vrei sa zici cumva ca ti-am facut pofta cu drumetiile? [:D]"sahul e prea creieros, mai bine jucam table" - Mid="teal">id="size1">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Iegzact! Doar ca la noi mai cu lene asa. Greu cu Alex, vaicareli si alea alea. Mai rezistent a fost Andrei. Dar pana la urma le-a placut. Am fost la Pestera Liliecilor, si am si revenit acolo cu lanterna a 2a zi. Mai mergem, insa echipati bine, ca pe galerii nu e asa usor. Am fost pe Piatra Craiului in rezervatie, la Prapastiile Zarnestilor. Si drumul nostru pana la partie. Chiar am mers ceva. Am zis ca sunt excursii, am luat si o gustare, ne-am distrat. [:D] Noroc de vreme frumoasa! Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G
Citat:
citat din mesajul lui adlemi
Diseara concert Guns and Roses!!!!!!![pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk]
[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]
Adlemiid="red"> si [pk]Andrei
align="right" id="quote2">Fusesi? Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
align="right" id="quote2">Mda...cel mai prost concert ever!!!Am plecat la jumatatea concertului,dupa 2 ore de asteptare sa vina "Div-ul"...Bataie de joc!Iar organizatorii au fost la pamant...Niciodata in viata mea nu am plecat de la vreun concert...Si vb ceea am fost la Metallica(de 3 ori),Ac/DC (de 2 ori),Motley Crue,Rolling Stones,Aerosmith...Niciodata nu am plecat...Aseara insa n-am mai rezistat!Concluzie: cel mai prost concert ever!!!!!!!
[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]
Adlemiid="red"> si [pk]Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mai Imelda, chiar asa? imi pare rau;

 

Rox, ce fain cu drumetiile; mai stiu si eu 2 mofturosi.

 

Aici a venit toamna, frigul, dar si culorile frumoase ale naturii.

 

Baietii au cules de la scoala o raceala, au experimentat-o ei si ne-au dat si noua. asa ca de 3 nopti am 3 muciosi care mai de care mai necajiti.

 

Cu scoala merge insa a reusit (iar) sa ma supere "madama". Cum erau cobza, luni i-am tinut acasa iar marti, cand au mers, ea le-a zis ca sigur nu au fost bolnavi amandoi, cu alte cuvinte ca au mintit [bang]. I-am scris azi in agenda ca sunt amandoi bolnavi si ce tratament le dam. Insa e clar ce stupida situatie. Mai ales ca pe baieti ii afecteaza genul asta de remarci.

Iar ei (inca) nu mint.

 

de peste vreo 2 sapt incep sa ramana o ora in plus la scoala ptr lectii. e un program al scolii, nu platim nimic si isi fac lectiile cu o profa. vor fi amestecati cu alte varste insa nu e bai.

 

Anca, Adina, cum e cu betigasele, merge treaba?

 

 

 

 

 

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...