Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi 01-02.2004 - gata vacanta! uite ghiozdanul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[colegi] am vazut pozeeeeee

 

superbe locuri ati vazut; sper ca v-ati simtit bine si ca veti reveni pe acolo si cu cei mici cand vor creste mari

 

Sanatate multa


Go Anca, Go!

 

Noi culegem mere, vizitam gradina botanica si ne plimbam prin parcurile orasului.

 

Baietii nazdravani (intelege fiecare ce vrea din asta ca interpretare gresita nu are cum sa fie); de maine iar la scoala.

 

o saptamana faina tuturor

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai Ioana ce tare cu plimbarile in parc! Aici s-a nasolit vremea din pacate, e frig si urat si numai de parc nu imi arde. Sambata am facut gratar in curte si am stat mult la aer, dar ieri nu mi-a venit mie cheful sa scot nasul. Noroc cu tati ca i-a scos la Shrek si am batut si eu netul si am descarcat poze.

 

Cat despre locurile cu pricina, sigur o sa ii ducem si pe ei candva. Cu Maldivele insa...stii ca umbla pareri cum ca in 10 ani vor fi complet inundate. Tare mi-as fi dorit sa mai tina putin sa le arat si lor paradisul.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
bonsoir!am trecut numai sa va arat nou meu avertisment[:D]adevarul e ca-mi vine bine, se potriveste cu ochii.Marius, esti avertizat pentru ca refuzi sa ai simtul umorului!id="red">"sahul e prea creieros, mai bine jucam table" - Mid="teal">id="size1">id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))] misto, m-am distrat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de scoala, haideti sa va spun si eu decizia noastra pana la urma. Alex va merge la Scoala Europeana. Am citit, discutat, impartasit impresii cu parinti de peste tot. Dincolo de costul cam piperat, pare sa fie alegerea ce mai buna pentru noi datorita programului 8-18 cu after school inclus, engleza intensiva, programa romaneasca si rezultate bune la liceu si capacitate, 10 copii in clasa deci atentie mai mare, copii care merg de placere, plus conditii bune. Ma rog, analiza a fost mai complicata, insa date fiind obisnuinta Alexandrei cu sistemul de la gradi, nevoia ei permanenta de atentie, faptul ca nu suporta presiune mare si nu o motiveaza o competitie prea puternica, cred ca e alegerea potrivita. Si ea pare incantata, mai ales ca prietenele ei deja au inceput clasa 1 tot acolo si asta ii da comfort ca va fi bine.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OOO...am ajuns pe pagina a 2-a.Acum daca Ancuta are avertisment...[:D]

Sa inteleg ca sunteti ocupati cu lectiile?

La noi nimic nou.Doar ca ne-am captusit cu o raceala pe care o tratam cu aerosoli.Pana atunci intrerupt inotul,gradi si orice activitate ce presupune contact cu altii...

[pup]

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

 

Adlemiid="red"> si [pk]Andrei

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...