Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi 01-02.2004 - gata vacanta! uite ghiozdanul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

of...n-am intrat de mult timp si simt ..asa... o tristete citind ultima pagina....

 

Este asa de grea viata... si ne incerca atat de mult...oare de ce noi oamenii nu putem fi pe aceeasi lungime de unda, dacat atunci cand dam de greu....??/

Eu sunt mai rau la serviciu...mi s-a cerut neoficial(dar cu o avocata furioasa de fata) sa imi dau demisia, in conditiile in care am un audit din luna februarie si care..abuziv s-a prelungit pana in noiembrie. Nu au reusit sa-mi gaseasca nimic pe parte financiara si acum au luat la puricat actele de resurse umane, unde oricat de atent esti, se mai greseste...Pe asta mizeaza!!!...nu stiu cat mai rezist....la anul oricum plecam in anglia...dar rezist pana la anul???....avocatul meu ma incurajeaza...dar daca are interes?!

 

Ioana, felicitari pentru evolutia baietilor. Ma bucur tare mult pentru voi...nicaieri nu-i ca acasa...dar in ultimii ani...numai la rau se refera sintaxa...

Roxi neaparat faceti investigatii....am auzit atat de multe ciudatenii medicale in ultimul timp...brrr. [pup] si sanatate multa!

pooop fetele ![pup]

 

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>

NOI!,2006-2009,2004-2006


Blogul lui Mihaita

Blogul lui Bogdan

Bazar Bogdan


 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu nu, nu contati pe mine la haleala ca si eu am pus ceva kilograme. In plus in weekend am avut dispozitie de gatit si am bagat tot felul. De azi mai finut, macar pana weekend ul viitor cand mergem la Bran unde ador sa gatesc la cuptorul pe gaze.

 

Eu nu sunt cu astenia de toamna, sunt destul de tonica, culmea. Si sper sa raman asa, ca la mine astenia tine de cateva anotimpuri bune, era vremea si de ceva energie.

 

In weekend am avut program de familie, dar am mai si iesit. Am fost si la sport, si la film, si la o nunta. Ieri a fost dedicata numai copiilor, i-am dus la teatru la Clubul Taranului si seara la Circ. Au fost zile asa frumoase, ocazie cu care i-am lasat sa se joace in curte si sa profite de vreme.

 

De azi la gradi. Ne pregatim pentru party de vineri cu ocazia Halloween.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui arturicii
Dadi, sper ca la anul pe vremea asta sa ne povestesti doar de bine despre voi.[flo]Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">Doamne-ajuta! Dar poate chiar mai devreme, ....<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
Blogul lui MihaitaBlogul lui BogdanBazar Bogdan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...