Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante cu vechime "medie" (57)


Recommended Posts

Neatza si de la mine!Oana, multumim de cafeluta...buuunaaa rau![pup]Si lasa ca iti intri tu in ritm...e mai greu inceputul![:D] Arianna LA MULTI SI FERICITI ANI si din partea mea!O zi luminoasa iti doresc![pup][flo][flo][flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=147621"]POVESTEA MIRUNEI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am intrat sa urez Ariannei la multi ani,fericire si poate mai aflam ceva de bebe ei ca am tot intrebat pe ici pe colo dar nu mai stiu nimic [pup][pup][pup][flo][flo][flo][s][s][s] Din cand in cand este bine sa te opresti din urmarirea fericirii si sa te multumesti sa fi fericit – Guillaume Apoillnaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Astazi n-ati mai baut cafea? Arde ce faci ? Mai scrie si tu un rand pe aici. Ninia, Iepumic nici de voi nu mai stiu nimic. Maine avem o sarbatorita, Camy. Ii spun de pe pe acum LA MULTI ANI cu sanatate, bucurii si numai bine. [flo][pup] Clau, Ramo v-as lasa cafea de azi, dar pana maine dimineata se raceste. Va pup pe toate oana "Where there's a will, there's a way."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Eu am avut motiv bun de chiuleala ca sapt trecuta am fost in focuri sa terminam curatenia prin casa si sambata am avut nunta. A fost tare frumos, pacat de vremea urata de afara, mi-am tras toata rochia prin baltoace [:D] Raluca, mami de [zana] Diana (24.04.2008) si [gravi] 24+ cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitzy
Neata! Eu am avut motiv bun de chiuleala ca sapt trecuta am fost in focuri sa terminam curatenia prin casa si sambata am avut nunta. A fost tare frumos, pacat de vremea urata de afara, mi-am tras toata rochia prin baltoace [:D] Raluca, mami de [zana] Diana (24.04.2008) si [gravi] 24+ cu [baietel]
Felicitari si casa de piatra. [flo][pup] oana "Where there's a will, there's a way."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui vrmoana
Hello, Astazi n-ati mai baut cafea? Arde ce faci ? Mai scrie si tu un rand pe aici.
Onuta, gand la gand cu bucurie... am venit. [pup] Credeam ca o sa caut vreo 6-7 capitole, dar sunteti unde v-am lasat ... Eu am avut probleme mari acasa, pentru care a trebuit sa las totul deoparte si sa ma ocup doar de ele... nu va plictisesc cu detalii. Acum s-au rezolvat, nu in cel mai bun mod, dar asta e... sunt lucruri pe care nu le putem alege noi. Sper sa ne revenim curand si sa ne regasim echilibrul si peste ceva timp poate ne vom apuca si noi din nou de proiectul bebe. Pana atunci sper sa intru macar mai des pe aici. [flo]Va pup. Lili http://www.fertilityfriend.com/ticker/1c412e/ttc.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui arde2010
Citat:
citat din mesajul lui vrmoana
Hello, Astazi n-ati mai baut cafea? Arde ce faci ? Mai scrie si tu un rand pe aici.
Onuta, gand la gand cu bucurie... am venit. [pup] Credeam ca o sa caut vreo 6-7 capitole, dar sunteti unde v-am lasat ... Eu am avut probleme mari acasa, pentru care a trebuit sa las totul deoparte si sa ma ocup doar de ele... nu va plictisesc cu detalii. Acum s-au rezolvat, nu in cel mai bun mod, dar asta e... sunt lucruri pe care nu le putem alege noi. Sper sa ne revenim curand si sa ne regasim echilibrul si peste ceva timp poate ne vom apuca si noi din nou de proiectul bebe. Pana atunci sper sa intru macar mai des pe aici. [flo]Va pup. Lili http://www.fertilityfriend.com/ticker/1c412e/ttc.png
[flo][pup] oana "Where there's a will, there's a way."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gagici, toate bune? Kitsy casa de piatra, ai putut dansa cu burtik? Cred ca in curand ne vom apuca si noi de bebe2. L-as fi facut de mult daca nu era criza asta, nici acum nu stam prea stralucit cu banii dar trece timpul si vrea sa fie cat de cat apropiat de varsta cu Filip. bujo mami de Filip
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...