Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante cu vechime "medie" (57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

A fost buna seara, a fost buna dimineatza, hai sa fie si buna ziua.

 

 

Cafea n-ati baut. Un capuccino vreti? Peste o ora zbor la aerobic. [aerob][aerob][aerob]

Din iulie, de cand m-am apucat, si pana acum chiar am dat jos ceva sunculite. Si sunt foarte mandra de mine. [:D]

 

 

Mai intru si diseara sa va urez noapte buna.

 

Pupici

 

 

 

oana

"Where there's a will, there's a way."

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, ma bag eu la un capucino, asta pentru ca sunt tintuita la servici pana diseara...pe la 9...

Si eu vreau sa reincep aerobicul...m-am cam lasat de orice fel de sport si nu ma simt bine...imi trebuie din nou putina miscare...[:)]

Zilele astea am lipsit...Mirunica mea a fost racita si am facut de garda pe langa ea.Acum e mai bine, desi suntem mai grijulii sa nu recidiveze...Am incercat sa ocolim anbioticul, am stat doar pe antitermice. Trebuie sa se mai lupte si organismul...plus ca eu nu am parere f buna despre antibiotice.

E si vremea asta de tota jena. Cald, frig nu se mai stie.. [alcool]

 

POVESTEA MIRUNEI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!

 

Clau[pup] multumim de cafeluta!!!Foarte buna!!!

 

Roxi m-am uitat la pozele cu Bianca,Doamne ce mare si frumoasa s-a facut!Si ce s-a schimbat!!![pup]

 

Pupici la toate!!!Si va astept la odisee ca mai sunt locuri!!![:D]

 

Ramonel,mami de [aerob] Beaid="red">(08.11.2007) si [gravi]7+


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

tratament aspenter 1/zi,femibion 1/zi,acifol 1/zi,magneB6 2/zi,utrogestan 400,clexane 0,4

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pãmant!"id="red">

id="size1">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui RAMONELLA
Neata!!!Clau[pup] multumim de cafeluta!!!Foarte buna!!!Roxi m-am uitat la pozele cu Bianca,Doamne ce mare si frumoasa s-a facut!Si ce s-a schimbat!!![pup]Pupici la toate!!!Si va astept la odisee ca mai sunt locuri!!![:D]Ramonel,mami de [aerob] Beaid="red">(08.11.2007) si [gravi]7+2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigottratament aspenter 1/zi,femibion 1/zi,acifol 1/zi,magneB6 2/zi,utrogestan 400,clexane 0,4id="size1">id="teal">id="Tahoma">In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pãmant!"id="red">id="size1">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">[pup] Ramo! Deja 7 saptamani...creste repede samburelul![olala]POVESTEA MIRUNEI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaa,creste repede.De abia astept sa-l vad iarasi miercuri.L-am vazut luni si era ok.Daca ar fi dupa mine,m-as duce la eco zilnic,nu sapamanal,doar ca sa fiu linistita ca e bine.[:D]

 

Ramonel,mami de [aerob] Beaid="red">(08.11.2007) si [gravi]7+


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

tratament aspenter 1/zi,femibion 1/zi,acifol 1/zi,magneB6 2/zi,utrogestan 400,clexane 0,4

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pãmant!"id="red">

id="size1">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...