Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV cu ovocite donate (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nadia draga mea, ,la et cu blasto si mie mi a recomandat beta in z9! eu zic sa mai ai un picut de rabdare! sunt convinsa ca va fi bine! monaramona, mamivreau va tin pumnii sa fie cu noroc! haideti fetelor fiti optimiste , saptamana asta o vom tine numai in veselie dupa rezultatele voastre pozitive! bafta maxima![pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

naida stai linistita ca si eu am facut 1 si binenteles negativ[:D]asta si asteptam ca eu sunt prea convinsa ca sunt graviduta si asa m-am echilibrat ca eu sunt sigura ca sunt graviduta..asa sa fi si tu in continuare si sa sti ca e prea devreme si eu am blastocisti si cred ca miercuri mai fac 1 si pe vineri beta..sper sa imi dea rezultatul in aceeasi zi ca daca nu ..nu il mai fac[:D] ce sa fac daca sunt curioasa? eu ma cunosc si stiu ca sunt ff curioasa dar nu sunt deloc descurajata..pup fetele mele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, eu incerc miercuri. Dupa cum a zis Laura, ar trebui sa iasa ceva.si oricum ar trebui sa repet vineri. Dar pana vineri as avea ceva de care sa ma agat. [olala] Si am sunat la toate laboratoarele din oras, numai unul imi da rezultatul in aceeasi zi....restul la min 5 zile. La ce-as mai face analiza daca dureza atat?![bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...