Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV cu ovocite donate (2)


Recommended Posts

pai cred ca poti sa mai faci o eco pe 20 si sa le trimiti rezultatul... sa vada cum stai cu endometrul si daca iti mai ajusteaza doza de estradioli... tu de unde ai luat estrimax? din cehia? eu nu am mai gasit in romania, nici macar cycloproginova! [bang] nu se mai gaseste nimic... i-am trimis mail doctorului din cehia sa imi spuna cam de cate am nevoie ca poate le iau din ungaria... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelelor! va urmaresc de mult si martursesc ca mi-a fost de mare ajutor acest forum minunat. incercam sa aducem pe lume un copilas cam de 5 sau 6 ani si nu am reusit pana acum. avem dosarul pentru fiv depus la giulesti la prof Marinescu+ drCocei,asteptam cu nerabdare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincera sa fiu, nici eu nu stiu de la ce ma simt asa, dar am mai simtit si zilele trecute ca ametesc. Am o stare generala proasta, ametita, vlaguita...ma doare capul...ovarele(cred)..ca-s umflata rau in burta.[q][q][q] Pur si simplu nu sunt o companie prea buna.[V] Oare sa fie de la pastile? Mi-as face o programare pe 22.09 si apoi pe 24.09(ziua punctiei). Ca pe 28 plec...iar! De data asta nu mai sunt asa de optimista. pote e si din cauza starii generale.... io-s io!si-atat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monaramona, multumesc pentru grija ![flo] Sincera sa fiu, nu ma stresez chiar deloc. Abia daca imi amintesc sa iau pastilele. Noroc ca imi pun telefonul sa sune sa imi aminteasca.. [:D] Oricum, am avut o saptamana foarte grea si incarcata, incat abia am avut timp sa stau la masa, si probabil de aceea mi-a fost rau ieri. astazi sunt mai bine. Voi ce mai faceti, fetelor?Cam liniste pe aici.... Ulchen, bine ai venit....dar dupa cum zicea si mona, iti doresc sa ai o sedere cat mai scurta. io-s io!si-atat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, multumesc din suflet pentru urari. despre dosar:este aproape complet,trebuia sa incepem stimularea la inceputul lui septembrie,dar acum asteptam deschiderea spitalului. sa dea DD sa aiba toate fetele (inclusiv eu)ce isi doresc cel mai tare :un bebe sanatos cat mai repede. va pup[pup]javascript:insertsmilie('[pup]')
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...