Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabitz, din pacate nu se intrevede nicio ameliorare. Chiar m-a sunat azi sotul sa-mi spuna ca a plans rau cand a lasat-o la gradi...[q]

Cu petrecerea inca nu am niciun plan, as vrea, daca e frumos, sa mergem la un picnic, dar sa vedem daca va tine vremea cu noi.

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

PENTRU SEBIid="purple">[ruga]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau,sper ca Mariei sa ii placa cat de curand si sa nu mai planga!Cat despre vreme, va doresc sa fie frumos de ziua ei! Aici nu pot face mari planuri caci sansele de ploaie sunt mari.Ieri am fost in oras cu umbrela,impachetate wateproof[:D]dar tot nu am gasit ceea ce vroiam.Noi suntem 3 zile fara tati,ne descurcam onorabil,sper!Pupam pe Edi,sa aiba dinti sanatosi si frumosi mereu!MAi ales ca are pile la zana...[8D]O zi buna tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Buna dimineata!

O, Carmenid="purple">, ati ajuns deja la grupa pregatitoare[:D] si a mai ramas si stirb. [pup] lui Edi si succes la gradinita!

Lexiid="red">, nu vreau sa te supar deloc, dar si don'soara mea a plans prima data la gradinita, apoi am hotarat s-o mutam la alta si acolo i-a placut, abia astepta sa mearga. [pup] Marieiid="orange">, tot binele din lume, numai bucurii si petrecere frumoasa [pk][pk] Cu vremea, nu stiu ce sa zic [zid], in Bucuresti de 18 ani ploua pe 20(uneori toata ziua), nu-mi aduc aminte sa fi fost si altfel[alcool][alcool]

Gabitzaid="red"> succes scolarelului[bis]

 

Ajutati-l pe Dan !id="red">id="size3">

id="left">

[pup] si [grup] .... Mihaelaid="blue">[mamica] de [zana]Tatianaid="purple"> si [roker]Mihaiid="red">

[foto]pisicile mele[pis]id="Script MT Bold">id="size1">
id="right">
Dulciuri

M&Ty

id="size1">
id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Miha, eu imi aduc aminte ca in ziua in care am nascut-o pe Maria id="orange">nu a plouat. Nu a fost nici soare orbitor dar oricum a fost destul de senin acum 3 ani pe 20. Cel putin in zona Spitalului Universitar.[:D]

Gradinita nu pot sa i-o schimb, e fff greu cu locurile la gradi aici si in timpul anului scolar numai prin nu stiu ce minune poti gasi un loc liber la vreo gradi. In plus eu am o presimtire ca de fapt nu gradinita e problema ci faptul ca trebuie sa stea fara noi...

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

PENTRU SEBIid="purple">[ruga]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tauroaicelor! Multumesc pentru urari [flo]Am un baiat tare scumpel si cat de curand mai scoatem un dintisor [pk], sper sa fie la fel de viteaz ca la primul, mai ales ca a primit si recompensa. Lexi nu pot sa-ti spun decat RABDARE.Noi avem niste amici care au dat baiatul (foarte rasfatat si care nu a stat niciodata fara mami si tati) la gradinita si ne cam temeam de reactiile lui, dar s-a acomodat.A plans a doua zi pentru ca i s-a parut ca si-a vazut bunicul pe geam, dar s-a calmat cand i-a explicat d-na ca nu e "tatae".Acum e foarte incantat si chiar doarme la amiaza.... Incet-incet se va obisnui si Maria.Sunt sigura ca ii lipsiti si e putin dezorientata. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jenn, multumesc mult pentru urari![pup] Sper sa apuc sa pun maine ceva poze sa vedeti cum am petrecut. Cinezee, multe felicitari, sarcina usoara si bebe sanatos tun![flo] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006) [url="http://b3.lilypie.com/CmZlp2.png"]Din ce in ce mai mare[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134192"]Si primele perlute[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]
Vesnic cu Emma in suflet[ruga]
[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138392"]PENTRU SEBI[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lexi La multi ani pentru Maria cu multa sanatate si bucurii. [pup][flo] Cinezee felicitari, sarcina ushoara si multa sanatate. Carmen noi avem doi dintisori cazuti, dintre care unul a iesit deja la loc si-l asteptam si pe al doilea (la Mihaita).[pup] pt micutul Edy. silvia mamy de Mihaita (07.02.2004) si Mariuta (03.04.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...