Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Medlife (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, Si noi am avut ieri o zi tare agitata si "plina" de colici. De ieri dimi de la 6 pana aseara la 22 a plans aproape tot timpul, s-a incovoiat a gemut de durere. Nu i-a trecut cu nimic...De azi de la 7 a inceput iar, dar nu atat de rau ca ieri. Ma pregatesc acum sa-l cobor din camera lui, sa-l pun in carucior si sa ne plimbam un pic prin casa, ca afara e recisor si nu prea l-as scoate. Ana, cum te descurci cu bebe? Colicii? Tu cum te simti? Cum e operatia? Melania, eu am vorbit cu doctorita ieri si mi-a zis sa-i dau colief alternativ cu infacol si intre mese sa-i dau cate 200 ml debridat de doua ori pe zi. Azi o sa incerc asa, sa vedem cum e. Dar oare, toate astea nu ar trebui sa actioneze ca un analgezic, adica sa-si faca efectul pe loc, nu sa astepti cateva zile, o saptamana? Habar nu am, dar cu prima ocazie o s-o intreb pe dr. Cori, cum esti? Alina, sper ca si voi sunteti bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maimu, si eu vreau sa nasc natural la Medlife, dar din pacate nu am gasit prea multe opinii in acest sens. Daca apar, sunt binevenite. Daca nu, astept sa vii tu cu opinii dupa[:D] Bafta, hai ca o sa fie bine! _____________________ BB e deja pe drum Roxana [gravi] 21+ cu [fetita] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Roxx&year=2011&month=1&day=7&babycount=1"]bebe creste[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, noi suntem bine, dar vesti nu stiu cand o sa va dau ca pitica nu da nici un semn ca ar vrea sa iasa [:D]. E bine la all inclusive. Avem 38 de saptamani deci inca 2 saptamani mai poate sta. Cand nasc va povestesc si cum e cu nasterea naturala. Sa ne ajute Dumnezeu sa fie totul bine. Cori [gravi] 38+ cu [fetita] Maya. Doamne ajuta-ne sa crestem sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Am impresia ca daca vrei sa faci recoltarea de celule stem cu alta firma decat cea cu care au contract cei de la Medlife iti percep o taxa de recoltare mai mare decat cea daca ai face cu firma agreata de ei. Cel mai bine da un telefon si intreaba sau vezi pe www.memorialhospital.ro la maternitate, nastere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cori, pentru nasterea naturala cum ai facut cu rezerva? Adica, neavand o data exacta, ma gandesc ca sunt sanse sa nu fie libera rezerva de tipul celei alese de tine. Cum se procedeaza intr-o astfel de situatie? _____________________ BB e deja pe drum Roxana [gravi] 21+ cu [fetita] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Roxx&year=2011&month=1&day=7&babycount=1"]bebe creste[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...