Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Medlife (19)


Recommended Posts

Mai fetelor, voi vreti sa nasc acum??? Ca deja nu mai vedeam bine... Mi se parea ciudat rau ca euroclinicul sa scada preturile si astia sa le creasca, isi puneau singuri streangul de gat plus ca i-am intrebat la inceputul sarcinii dc anul asta maresc si au spus ca nu. voiam sa ii sun noroc ca am vazut mesajul patriciei..ca ma apucasera contractiile. Cori [gravi] 38+ cu [fetita] Maya. Doamne ajuta-ne sa crestem sanatosi. http://blogulluibebe.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu imi dati emotii ,ca te urmez cori nasc si eu...acum ,acum nu mai astept termenul... Tarifele acestea au fost tot timpul la medicul colaborator, eu o sa nasc cu medic colaborator si le stiu. Cand am fost la vizitat maternitate, la fel am intrebat si eu de preturi si mi-a zis ca nu se modifica...si apoi mi se pare normal sa te anunte, mai ales ca toti doctorii stiu cam cand au nasteri.. Nu imi mai iau centura pt moment..dc imi trebuie pe urma il trimit pe sot :) Acum, ce sterilizator aveti? Si aici nu stiu...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleoooo!!!! m-a luat tremuratul...numai eu stiu cum am reusit sa strang 80 mil ( aleg silver cu dubla).Am sunat si eu la Med si nu s-a schimbat nimic.:( Deja ma imaginam pe la vreun spital de stat.Horror!!! Dar acum sunt iar vesela[pk] ----------------------------------------- Alexandra 31+ cu bebe Sasha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maimu, Eu am sterilizator Avent si e ok, pana acum sunt multumita. Astazi sau maine vine dr pediatru sa-i faca evaluarea de o luna lui bebe mic. Duminica implinim o luna!!! Nu-mi vine sa cred ca au trecut deja 4 saptamani de cand am nascut. Si eu port centura, mi-a adus-o o prietena, ce-i drept mi-ar fi palcut sa fie un pic mai lata, dar merge si asa. Ieri am fost sa probez niste rochii/ costume pentru botez. M-am ingozit!!! Sunt cat o batoza. M-am mai ingrasat 2 kg de cand am nascut!!! (fie vorba intre noi: si mananc dulciuri de rup). Asa ca nu mi-a placut cum aratam si nici nu am cumparat nimic. Mai am 2 saptamani timp sa-mi gasesc ceva. Astazi o sa sun sa vad cand ma duc la control si apoi sa-mi programez si controlul pediatric al lui bebe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Noua se pare ca ne merge mai bine cu Bonnisan, de 2 zile de cand luam nu am mai avut nici o criza. Mici plansete, dar de cateva minute si pe care le-am putut calma imediat. Sper sa fie asa in continuare. Cum mai sunteti cu colicii? Noi am fost azi sa cautam invitatii pt botez si nu am gasit nimic care sa imi placa. Nu stiu unde sa mai caut...ca deja ar cam trebui sa incep sa le impart, luna asta. Facem botezul pe 23 oct. Mi-e groaza cand o sa incep sa imi caut tinuta de botez... Noi am fost joi la controlul de 4 sapt, am luat 1 kg de cand am iesit din spital si 4 cm. Suntem bine :) Va pup! PS. Ana, adresa comuna e mamicidemedlife@yahoo.com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maimu - sa faci gaurele de cercei costa 120 lei. e-cami - hm, si eu mi-am scos hainele de toamna non-gravi si nu-mi vine nimic; dar eu fac botezul la anul asa ca pana atunci sper sa mai slabesc Raluca - aveam 36 s si 5 zile alina - si noua parca ne merge mult mai bine pe formula Infacol + debridat, sunt f incantata ... Merci pt mail, am trimis si eu link cu poze mai recente :-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...