Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (147)


Recommended Posts

Am intrat sa va salut ! si sa vad cum a ajuns familia Mimitete, si daca mai sunt vesti de la Olga Mimitete, iti multumesc pentru complimente si mai ales ca mi-ai oferit un umar sa ma plang cand am avut nevoie , sper ca nu te-am indispus prea tare cu ale mele [flo] Acum cinci minute m-au sunat de la cabinetul medicului meu sa-mi spuna ca "my letter is ready". Acu ce-or fi scris in letter ???? Eu cred ca o sa merg pe varianta cu concediu de maternitate timpuriu, decat sa ma leg la cap cu concedii medicale, rapoarte medicale cerute de zgarciobii aia de la asigurari, etc. Plus ca vreau sa merg in Romania in vacanta asa cum prevazusem si sigur o sa apara comentarii ca uite-o si pe asta, la serviciu nu mai vine dar pleaca la plimbare. Ange, te sun in curand. Denisa, scrie un pic de Alex, de ce zici ca nu s-a acomodat in Ro ? Eu ma duc cu Victor pentru doua saptamani, maxim trei, daca o face si urat pe acolo, asta mi-ar mai trebui. Anul trecut cand am fost, la un anisor al lui, n-am stat decat o saptamana, si e drept ca nici nu am incercat sa-i fac un program de somn, l-am lasat in voia lui, se culca spre 1 noaptea, se trezea tarziu dimineata si mai tragea o portie buna de somn dupa amiaza. Dar spre sfarsit aproape se reglase, adormea spre 10 si se scula la 8. Merci de info, ca sa stiu la ce sa ma astept ! Ma duc sa scot mancarea din cuptor si apoi ma indrept catre doctor si servici. [ruga] pentru mine sa iasa bine cu intreruperea asta a serviciului, ca tare rau stau cu nervii in perioada asta si vreau sa ma despart de companie in termeni amiabili, indiferent de tot ce s-a intamplat pana acum. Pe curand, Diana mama lui Victor Christian, 24 Iulie 2007 si [gravi] +27s cu [am]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diana-bafta multa cu drumul in Ro si tinem pumnii sa fie bine la companie, scriu acum Pm despre adaptarea in 8 zile a lui Alex-am pus si poze in dropshots dc vrei sa vezi[:D]-de acolo reiese ca era happy de cand am ajuns, nu ca ar fi fost nedormit saracul[pup] Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mona, ce mi-ai facut cu U2!!! With or without you e piesa mea preferata, numarul 1 cu coronita, e una dintre putinele piese la care pun volumul la maxim, ca la 17 ani [:D] Mereu ma intrebam cum o fi sa-i vezi pe U2 in concert... sa-mi povestesti cu lux de amanunte! maru, felicitari pentru licean! Ai plans la absolvire? Cum sa fii mai batrana, doar suntem de-o varsta si eu am copil mic, deci sunt tanara [:D]... asa ca suntem tinere, gata, hotarat! rocs, sa stii ca am plans si anul asta la ceremonia de inchidere de an, deci eu cred ca daca ti-e scris sa plangi, plangi oricand [:D] Ca eu ma trezisem ca abia ma abtineam sa nu hohotesc ca se pensiona educatoarea si eu nici macar n-am cunoscut-o, insa asa montaj frumos i-au facut! Diana, cum a mers cu despartirea? cge, pusesem un link pentru [url="http://www.cliftonhill.com/niagara_falls_attractions/maid_of_the_mist/"]Clifton Hill[/url], o strada in apropierea cascadelor unde sunt multe chestii distractive de facut, apasa pe Attractions si o sa gasesti info si despre Maid of the Mist, vaporasul care te duce la cascada, si multe altele. Mai exista si [url="http://www.birdkingdom.ca/"]Bird Kingdom[/url] in apropiere de Clifton Hill, chiar acum vad ca au o oferta speciala de Ziua Canadei. Felicitari pentru Victor, maine scoatem si noi copila la restaurant, sa ma indop eu iar cu picioare de crab [:D] mamaana, distractie placuta cu sora si felicitari pentru aniversare! Khristin, felicitari pentru Yasmine si report card! Si noi am fost foarte fericiti cu report cardul Roxanei, cu atat mai mult cu cat noi n-am prea avut nici o vina in chestiunea asta [:D] Oricum, i-am spus ca in vacanta tragem tare cu romana, engleza, franceza si matematica, vad ca are in clasa un baietel care e competitie serioasa si asta e bine, o stimuleaza sa puna osul la treaba. mimitete, maru, 5000? 7000? [q] Eu ma tot uit in gura Roxanei si ma rog sa aiba loc dintii sa iasa, sa nu se inghesuie prea tare... mQQm, eu nu te vad nascand prea curand. Cred ca inca vreo 10 zile de acum esti safe [:D]. Stiu senzatia ca nu mai are loc... parca simteam cum sta sa-mi crape pielea pe ici, pe colo... Mey, cum va descurcati cu greva? Sper sa treaca pana sambata, altfel... luam mai multi diapers la noi? [:D] Ah, imi trimiti si mie numarul de mobil, pliiiiiz?
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt socata, nu stiu ce sa zic... Michael Jackson a murit. Am crescut pe muzica lui, melodiile lui mi-au deschis apetitul pentru muzica. Dumnezeu sa il odihneasca in pace. http://www.msnbc.msn.com/id/31552029?gt1=43001
[url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"] Emma, vei ramane in sufletele noastre vesnic [/url]
Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati "Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Donia, multumesc mult ptr. raspuns. Nu stiam de regatul pasarilor. Poate punem link-ul pe prima pagina[flo] Diana, iti tin pumnii sa se linisteasca perioada asta la tine si sa profitati de vacanta in Ro. Multumim ptr laudele la adresa lui Victor[:D] Denisa, profitati de perioada asta sa va incarcati bateriile. Si Victor a mers pana sa venim in Ca, cate o luna in fiecare vara la bunici. Ancuta insa nu s-a dezlipit de noi. O zi buna, Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca pe MJ. am fost mare fan cand eram acasa la mama si decupam poze cu el din Almanahul Copiilor. dupa albumul Bad nu mi-a mai placut asa mult, dar inca imi place albumul Thriller. felicit toti absolventzii!!! sa se bucure de o vacantza bine meritata! si eu raportez una bucata absolvent de clasa 1, cu raport card bun de sfarsit de an. sigur ca e loc si de mai bine, dar avand in vedere ca rezultatele reprezinta munca lui, nu a noastra, ca am incercat sa nu-l pisam prea tare, sunt foarte multumita. as fi venit si eu la intalnirea ON, dar s-a nimerit sa fie un weekend cam bizi, asa ca le astept pe urmatoarele cu interes. cat despre intalniri de liceu/facultate, n-am putut ajunge la nici una, pentru ca si eu am fost insarcinata, cum s-a nimerit si la mamaana. uneori imi aduc aminte, cum s-a intamplat aseara cand am vizionat "Boggie" (film romanesc), si nu-mi vine sa cred cati ani au trecut si cat de repede trece timpul. va pup si sa aveti in weekend cat mai fain!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...