Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nu stiu sa imi manifest dragostea


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Delyutz
Dahri, mie mi se pare ca e f.indragostit de tine [flo] ai o discutie cu el si probabil o sa inteleaga. Si eu sunt balanta, dar crede-ma cand nu primesti afectiune, simti nevoia. Tu te-ai saturat pentru ca primesti mult prea multa si devine sufocanta.
Al meu e balanta,gindeste uneori ca Dahri.Cind are ,nu e buna ,e sufocanta.,e prea multa...cind nu are e mai rau ca un leu ( adica eu [:)] ). Eu stiu sa spun pas /balantele se mai gindesc /mai acumuleaza... ---------------------------------------------- [url="http://i41.tinypic.com/219azp5.jpg"]Tashi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu as vrea nici sa fie total rece . Dar as vrea sa ma lase de multe ori in pace. Daca stau pe net - il neglijez Daca vb la tel - il neglijez Daca plec singura la plaja - il neglijez Nu stiu .. poate multe nu au parte de afectiune . In trecut si eu am stat cu cineva care nu'mi dadea atentie deloc si sufeream enorm . Stiu cum e si fara afectiune si acum stiu cum e si sa te sufoce. As vrea undeva la mijloc , dar nu se poate vad... nu cu el .. I'am explicat , ii explic zilnic ca nu suport sa fie atat de posesiv . Nu vrea sa'mi prezinte prietenii lui pt ca ii e frica ca o sa'l insel cu vreunu din ei. A patit'o cu fosta si acu sta cu frica asta . Eu nu pot sta cu cineva atat de suspicios si atat de posesiv si sufocant. Oricat ar tine la mine , ma tem ca eu ma iubesc mai mult pe mine insami , asa ca in functie de cum evolueaza lucrurile o sa spun pas.. ..Dahri...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
pentru d-na vali pop .sunt noua pe aici dar am gasit in arhiva un mesaj despre ganglioni mezenterici,am si eu o fetita de 4ani si 9 luni care are ganglioni mezenterici maxim de 8mm si sunt f speriata ,ce imi puteti spune despre ei,am inteles ca copilul dvs a avut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...