Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor[95]!!!!


Recommended Posts

vai tu fete chiar ca ati scris, mai ales ieri... Oti, felitari pt ALEX. Pupaceste-l nitel si pt mine! Of..iar face figuri tastatura... Mihaela, drum bun spre casa! Ce fain ca si vizitati locurile pe unde ajungeti! Si zi bia, vrei sa zbori spre America? fal-fal, fal-fal.. [:D] Oti, cum stai cu cititul? A uitat sa va spun: deja Stefan e periculos: l-a auzit pe taica-sau alaltaieri injurand, noi in sufragerie, tata-sau in baie...si nu stiu ce l-a enervat pe Auras si a zis: gura ma-tii. Si Stefan dupa el: "gua ma-tii"...Si a zis-o si ieri, cat a fost in Badon cu parintii mei:. Mama l-a intrebat cine a zis asa ceva, la care Stefan: tati! Deja e pericol [:D] Mai voiam sa va spui ceva, dar ma enerveaza tastatura asta, ca unele litere apar si altele nu...poate isi revine mai incolo. diana [mamica] de [copil][url="http://community.webshots.com/user/dianalaura_musat"]IANIS STEFAN[/url] 14 mai 2007 [url="http://b3.lilypie.com/xtjKp3/.png"] Varsta lui Ianis[/url] [url="http://community.webshots.com/album/569730504hNBHaq?start=0"]Torturi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare !

 

Au plecat musafirii pe la ora 12 , apoi am mers la dr. de familie sa-mi prelungeasca co med. si apoi am dormit vreo 3 ore. Acum am dat jos 50 calorii, adica 4.5 km . Imediat plecam pana la Criseni sa-i aducem pe socri la Zalau.

 

Bia, ma bucur foarte mult alaturi de tine ca-ti vei vedea implinit visul . Sper sa-ti ajute DD si sa primesti viza. Ma rog pentru tine [pup]

 

Mihaela, drum bun si abia astept sa ne re-vedem [pup]

 

Otilia, tuca-l apasat ( vorba blondei [:D] ) pe Alex si felicitari pentru primii dintishori [pup]

 

Diana, nu a fi nici prima nici ultima prostioara pe care o va spune Stefan, asa ca no stress [pup]

 

Giulia, cu ce vine mamaie si Calin ? Mergeti voi dupa ei ? Cum stai cu kilele ???

 

Va pupacesc [pup] si va doresc un week-end minunat !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] si eu abia astept sa va vad/revad. [bis]

 

Nu stiu cat timp mai am maine sa intru pe la voi, asa ca va salut cu drag de aici si va dau de veste...[flo].

 

vorbe de copil...id="Georgia">

id="size1">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s
[pup] si eu abia astept sa va vad/revad. [bis]Nu stiu cat timp mai am maine sa intru pe la voi, asa ca va salut cu drag de aici si va dau de veste...[flo]. vorbe de copil...id="Georgia">id="size1"> Hobbyid="Book Antiqua">
id="right"> calator de profesieid="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">Mihaela, drum bun si abia asteptam vesti de la tine [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anacezara
Dupa "turul de forta" de aseara acum v-ati lasat pe tanjala ...Se vede ca nu e Bia pe forum sa va antreneze un pic. Tre sa recunoastem ca atunci cand "apare ca o boare" e plin de viata topicul salajencelor, ea e sufletul acestuia [pup][pup][pup]
align="right" id="quote2">ioi, ca ma rusinez[:I].amu no, va trebuia o zuza blonda sa va iexcite[pk] neuronii[:D].io as fi scris , da cui?ca fetele se chefuies sau bagajesc[:D].Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s
[pup] si eu abia astept sa va vad/revad. [bis]Nu stiu cat timp mai am maine sa intru pe la voi, asa ca va salut cu drag de aici si va dau de veste...[flo]. vorbe de copil...id="Georgia">id="size1"> Hobbyid="Book Antiqua">
id="right"> calator de profesieid="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">spor la bagajit.drum bun spre romanica.revedere faina cu mama[olala] si rudele.asteptam un semn ,o aluna, o maslina[:D] de la tine.macar cu 2 zile inainte sa ne anunti, ca sa ne mobilizam,sa cautam locatia si sa stabilim ora.fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,abi astept sa te tzuccccccccccccc[pup].Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...