Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor[95]!!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan
Is si io pe aci. Va cetesc da am o leneeeee la scris. Bina ce nu doare ca eram in coma [:D][pup][nani]Dulciuri
align="right" id="quote2">ioi tu era trajica situatia[:D], ca cine pusca mea te resuscita?ca la voi in sat ,lenea lovi sistemu[:D].Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui giulia71
Mooama cat ati scriiiiiiis[:D]Noi ghini, ma duc in piata sa iau ceva verdeturi, apoi acasa sa le prestez. Calin vine cu mama duminica, abia astept, mi-e asa un dor de ei.Ce faci Bia te pregatesti de america, ia-ma si pe mine!!!no, va pupez , va urez de sanatate si sper sa mai viuuneori gandesc prea mult....
align="right" id="quote2">fata noi suntem scriitoare[:D].da?asa ca daca vrei sa cetesticartea nuastra musai sa intri zilnic, ca de nu pierzi sirul evenimentelor[:D].cu ce vin la zalau iubitii tai?sa aiba drum bun.fataaaaaaaaaaaaaaaaaaa,io cu drag te iau la america.da crezi ca ne pun viza?avem unde sta, nu=i problema, avem chiar si masina, bani imprumutam de la americani[:D] asa ca? te leji cu blonda la drum?Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana, aveti grija ce povestiti[:D].secretele de stat sub plapuma si cu lumina stinsa[:D], ca stefan va toarna[:D].is haiosi la varsta asta da si periculosi.stai sa vezi cand incep sa fabuleze si sa-si imagineze discutii[:D].

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
io as fi scris , da cui?
ca fetele se chefuies sau bagajesc[:D].

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
align="right" id="quote2">

Da numai 2 fete kefuiesc si bagajesc .. restul furam prin zona ... trebuia sa intri si tu mai rpd ca eu nu avui somn dupa ce am "bagat " ieri la amiaza vreo 3 ore [nani]
Acum fug la cosmetica , apoi la piata , apoi papitza, curatenie ... alea-alea prin casa [pk]

Va servesc si cafelutza, facuta expre pentru voi k eu nu mai beau din februarie de cana am fost beteaga !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multam adriana de cafea!

Eu ma pregatesc sa merg la vie, colegu e la munca, Stefan e la mama de aseara, si imediat tre sa apara pe aici. Sper sa mi se termine cartofii de fiert pana apar ei.

A..am inceput si eu dieta...am vreo 63 de kile [:D], vreo zic, ca nu am cantar f. bun..aseara la mama aveam 63.5, da no, cantrul oficial e cel de dimineata..la mine m-am cantarit dimineata, e vreo 63, dar nu e foarte precis asta al meu.

Va pup si mai vorbim diseara, sper.

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, si ieri am facut si 20 min de windsor pilates, dupa caseta....nu am avut nimic ieri, dar acu ma doare mijlocul..deci e semn bun, isi fac efectul exercitiile..

No tu, va las, tocmai a plecat mama de acasa si vine dupa mine...spor la fiecare ce face...a, Oti, uitai sa iti spun, si eu am pus cirese in congelator, dar asa spalate si cu samburi cu tot, om vedea cand oi scoate o punga la dezghetat cum se comporta

Va pup!

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana , spor la munca la vie . Ce dieta tii, tot Rina ??? Daca da , la ce zi esti ???

 

Noi azi la vitamine, am fost sa-mi fac aprovizionarea si am luat nectarine, piersici, cirese ( de 2 feluri ) , agrese, zmeura, lebenita . Pentru maine mi s-a facut pofta de cas de oaie cu rosii , asa ca am luat si branzeturi de 3 feluri ( cas de oaie, telemea de vaca si branza feta ) , iaurturi cu 0% grasime , iaurt cu cereale, smantana .... un deliciu ... ce faina e dieta asta ...

 

Iar sunt happy ... tipa de cosmetica mi-a zis ca burtica mea scade vazand cu okii , desi eu la cantar ieri stagnam. Poate asa o fi, au mai zis si alte fete treaba asta . Dupa ziua de azi ma voi cantari, iar maine sar peste proteinele din carne si bag lactate. isi curioasa luni dimi cate kg voi avea ...

 

Am fugit la [rufe] [spala] [vase] + calcat ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...