Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor[95]!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI SI MULTE LUNI , ALEX !!!id="size6">id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Sa-ti dea DD o viata fara greutati , plina doar de multe, multe bucurii alaturi de parintii si fratiorul tau care te iubesc enorm de mult !!! [pup][pup][pup]

 

 

 

Deci, fetelor , sunt happpyyyy ... nu mai visam vreodata sa coboare acul cantarului sub 80 kg ... acum mi-am luat pe mine o pereche de pantaloni de in pe care anul trecut nu i-am putut incheia , iar acum tre sa le pun curea ... tananananana tanannananana ....

E foarte ok cura asta ... doar ca tre sa mai balesc din cand in cand [bang] , dar dupa rezultatele aratate se merita ...

Cel mai mult ma bucur ca nu mai am straturi de sunculite de la sani in jos [:D]

 

Hai ca fac cinste azi , ca sunt atat de fericita ca nu-mi mai incap in piele

 

[cafea] [fum] .... astea pentru Bia care ma sustine si m-a sustinut pana acuma [pup] [flo]

 

[cit][bere][berica][cafea][berest][papica][pepsi] ... pentru toate fetele din Salaj [pup][pup][pup][pup][pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaaaaa ... uitai .... da Otilia , ieri a fost ziua de vitamine .

 

Azi e ziua de proteine, in care se pot manca , de ex., la amiaza 2 pulpe, iar seara 1 , sau la amiaza 3 gratare ca si la restauran , iar seara numai 1 cu multa salata si ai voie la amiaza 1 felie de paine si 300 ml supa strecurata.

Dar eu am optat azi pentru proteinele din branzeturi.

Toata chestia e sa nu amesteci mancarurile. Adica , sa papi si carne si cartofi la aceeasi masa sau in aceeasi zi , la dieta asta.

 

Va tzuc apasat, cum zice blonda noastra , si mai revin , daca nu swe trezesc fetele sa plecam [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatA!!!!!!!!!!!!!!!!
Citat:
citat din mesajul lui anacezara
[bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis]78.2 id="size6">id="red">[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]Deci, in 3 saptamani 7.2 kg [pk][pk][pk]
align="right" id="quote2">[wow][wow][wow]SUPERfelicitari[flo][pup]fata ,pai in 90 de zile de dieta ajungi la greutatea dorita de tine.bafta fata.te admir.esti ambitioasa.Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anacezara



Deci, fetelor , sunt happpyyyy ... nu mai visam vreodata sa coboare acul cantarului sub 80 kg ... acum mi-am luat pe mine o pereche de pantaloni de in pe care anul trecut nu i-am putut incheia , iar acum tre sa le pun curea ... tananananana tanannananana ....
E foarte ok cura asta ... doar ca tre sa mai balesc din cand in cand [bang] , dar dupa rezultatele aratate se merita ...
Cel mai mult ma bucur ca nu mai am straturi de sunculite de la sani in jos [:D]

Hai ca fac cinste azi , ca sunt atat de fericita ca nu-mi mai incap in piele

[cafea] [fum] .... astea pentru Bia care ma sustine si m-a sustinut pana acuma [pup] [flo]

[cit][bere][berica][cafea][berest][papica][pepsi] ... pentru toate fetele din Salaj [pup][pup][pup][pup][pup]

align="right" id="quote2">

multam fata de tratatie.

moama, fata am zis io ca iti schimbi garderoba.fain[pk].
bey,is rea da sa vezi maine ochi beliti la job[:D].
fata bafata.


Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am intrat sa va salut si... ce sa vezi? Dau de vesti bune!

 

Oti sarbatoreste cele 8 lunite ale lui Alex! La multe lunite fericite, Alex!id="red"> [flo][flo][flo]

 

Adriana se transforma in sirena! Felicitari pt. realizare si pt. ambitie! Tine-o tot asa!

 

Bianca, tu ce mai faci? V-ati mutat?

 

Eu am crezut ca voi ajunge azi la Zalau sa-l recuperam pe Victor care e la bunici, dar cand am vazut ce vreme e, mi-a trecut avantul de a face 140 km numai ca sa am de unde veni, mai ales cu asta micu' dupa mine. Ne-am propus sa mergem peste 2 sapt. si sa stam atunci mai mult. Bia, daca ne iese te sun - poate reusim sa ne vedem.

 

[pup] you all!

 

Mama lui [copil] Dragosid="limegreen"> si a lui [bicla]Victorid="green">

 

in sfarsit... poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, Europa ![:D]

 

Alex mic, sa cresti mare si voinic[pup][flo]

 

Adriana, asta da! Tine-o tot asa pina la capat!

[majoreta][majoreta][majoreta]

 

Eu - iar la cafea si la micul dejun.E 6 fara 20.Aseara m-am culcat tirziu, nu stiu ce tot am muncit pe-aci ca am uitat cit e ceasul.Colegu a facut o supica delicioasa si pe la 10,30 inca mai spala vase.Ieri la munca a fost ok, tot la special Alzheimer care sint.Se pare ca ma vor acolo o perioada mai lunga, insa nu stiu cit o tine.

Pe-afara s-a racit putin,a si plouat dar nu e frig, nu se cer haine in plus.

 

ma duc sa ma pregatesc de iesire, v-am pupat

 

 

 

[pup]

 

Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.

 

- Dr. Seuss

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, la cat mai multe lunisoare! Sa fii sanatos si sa o asculti pe mami!

Vai tu Adi, felicitari! Dar unde sunt kilele astea, ca nu se vad? Eu ziceam ca ai vreo 70-73 maxim! Pe bune.

Noi ne pregatim sa mergem la vara-mea. Oti eu azi sunt la ziua de carbohidrati si am mancat cus-cus cu ciuperci si salata de varza. Si deseara mananc inghetata!!!!!

Lavinia, bine ai revenit printre noi! Te asteptam , poate apari si tu deodata cu miahela, sa ne vedem toate.

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavinia, te asteptam mai des la povesti [pup]

 

Otilia, uite meniul pentru ziua de azi :

 

ora 8.30 - un pumn visine + un pumn cirese + apa

ora 12 - 1 iaurt 450 gr dietetic ( 0.1 % grasime )

ora 13.30 - jumate de placinta creata cu branza de oaie ( aici am calcat pe bec, dar placinta creata de la Mesteacan are aluatul foarte subtire ca se vede prin el ) + jumate iaurt de baut cu vanilie de la muller

ora 16.30 - 4 feluri de branza ( cate 3-4 felii din fiecare sortiment ) + 2 felii de paine ( stiu ca e voie numai 1 dar era din aia de varsolt si era tare subtire )+ 1 ceapa verde + 2 rosii mai mici

ora 18.30 - 1 ceai verde

 

si , probabil, in jurul orei 19.30 voi bea cealalta jumate de iaurt ramasa de la amiaza ...

 

Cum ti se pare ????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...