Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor[95]!!!!


Recommended Posts

Fetelor [flo] si multumiri de urari. Lavinia bine ai revenit.I-am facut puiului un tortulet, pe care ghiciti cine l-o mancat? [:D] Noi desigur. [:D] [pup]
Citat:
citat din mesajul lui anacezara
Lavinia, te asteptam mai des la povesti [pup]Otilia, uite meniul pentru ziua de azi :ora 8.30 - un pumn visine + un pumn cirese + apa ora 12 - 1 iaurt 450 gr dietetic ( 0.1 % grasime )ora 13.30 - jumate de placinta creata cu branza de oaie ( aici am calcat pe bec, dar placinta creata de la Mesteacan are aluatul foarte subtire ca se vede prin el ) + jumate iaurt de baut cu vanilie de la mullerora 16.30 - 4 feluri de branza ( cate 3-4 felii din fiecare sortiment ) + 2 felii de paine ( stiu ca e voie numai 1 dar era din aia de varsolt si era tare subtire )+ 1 ceapa verde + 2 rosii mai miciora 18.30 - 1 ceai verdesi , probabil, in jurul orei 19.30 voi bea cealalta jumate de iaurt ramasa de la amiaza ... Cum ti se pare ????
align="right" id="quote2">Mi se pare tare apetisant. [:D] Si cred ca destul de satios. Dupa nunta ma apuc si eu. deci, fiti aproape [:D][pup][pup][pup]Dulciuri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI ALEX mic si scump si super-super dragalas!!!id="size4">id="blue">

 

Deci, cantarirea de dimineata 67 kg in viu, asadar 3 kg[pk].

Va zic si eu meniul meu, e un fel de Montignac cu portii foarte mici:

dimineata: cereale fitness cu lapte degresat

pranz: supa goala de vita (super degresata) goala, apoi vita inabusita in sos de rosii (o portie cat o palma de copil).

-seara: supa cu taietei erau si cateva bucatele mici de pui (le-am papat desi nu trebuia) si spaghete cu sos de rosii si busuioc.

Acum ma duc la baita, apoi la "curenti" si la somnic.

Adriana felicitari sincere!!!

Va pupic pe toate apasat si vb maine!

 

uneori gandesc prea mult....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata, gasii intrebarea: deci electrostimularea o fac acasa. e un aparatel care are 8 electrozi prin care circula curent de mica intensitate. eh, electrozii aia mi-ii lipesc de burtica sau de unde vreau io sa ma tonifieze si ...cica face cat o ora de fitness sau abdomene. totu' e sa rezisti ca deh pishca sau furnica destul de neplacut daca-l dai pe intensitate mai mare. eu de obicei maresc intensitatea curentului treptat ca sa ma obisnuiesc.

ce vad eu: ca muschii se contracta, in special la picioare, la butica nu ca e inca multa sunca[bang]. si da, fara sa mananc lubenita fac pipilica des.[:D]

 

uneori gandesc prea mult....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, asta a fost tortul lui Alex de ieri. Avand in vedere ca l-am facut/ornat in juma de ora, a fost acceptabil. Nu am avut alte decoratii decat niste floricele mov. [:(]

Deci in interior blat din biscuiti cu unt si cioco, crema de 2 feluri branza+zmeura si branza+afine, tras in ciocolata.

Bineinteles ca am uitat sa fac poza cu sexiunea [:-)))]

 

Dulciuri

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...