Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor[95]!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Fain tort, Oti.

 

Maria, Casia ii o scumpica! Acuma m-am uitat la poze.[pup]

 

Giulia, deci te mentii...la curent[:D]

 

Acuma mi-am terminat de mincat macaroanele cu brinza, mai am cafeaua si plec.

 

Restul fetelor?...

 

 

[pup]

 

Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.

 

- Dr. Seuss

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost la Cluj la control. Paula e bine. I-a mai facut o radiografie si totul e ok. Mergem pe 1 iulie la scos ghipsul .

 

Maria, e o frumoasa foc Casia [pup]. A si crescut de cand am vazut-o ultima data . Cum stai cu kilele ???

 

Oti, arata apetisant tortul. Dar deja incep sa ma invat cu poftele [:D]. Meniul de azi este urmatorul :

 

ora 10 - un pumn de cirese

ora 11.30 - 1 nectarina + 1 kiwi

ora 13 : cartofi cu ceapa + un colt de paine

 

Urmeaza cina, care va consta tot in cartofi cu ceapa , dar mai putini decat la amiaza si fara paine.

 

Cami, mai rezisti draga? Cand ai concediu ?

 

Giulia, bravo pentru mentinere [pup]. Mai continui cura ?

 

Noi mergem pe la 17.30 pana la dr. de familie. Ma apuc de strans prin casa pana atunci. mai bag o tura de haine la spalat. De maine incep scarbiciul si mi-e o grroooooaazzzaaaaaaaaa [alcool]

Dar nu mai e mult pana pe 6 iulie cand intru in concediu de odihna pentru 3 saptamani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria si eu am fost tentata sa il tund pe Alex o data, apoi i-a picat parul si nu am mai avut ce [:D]

O sa ii creasca la loc, macar nu i cald amu vara.

 

Adriana, azi esti la amidonuri? Cum ii zice zilei de azi?

 

Diana si eu tre sa o las mai moale cu tortanele, ieri l-am facut doar ca am avut mosafiri [:D] Altfel ma abtineam [:D]

 

Iar se innoreaza. Oare va ploua?

 

[pup] si o zi buuuna.

 

Dulciuri

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tu fete, eu is la zi de vitamine, dar cocalesc

M-o rugat mama sa ii fac niste cosite, aluat de ala cu cabanos inauntru..ca merg maine la vie si sa aiba ce manca pe acolo. Si asa frumos miroase in casa...da eu manac visine...am fost prinsa in facutul cositelor si nu mi-am dat seama cat e ceasul, acum am vazut si am venit repede sa mananc visine inainte de ora 20.

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anacezara


Cami, mai rezisti draga? Cand ai concediu ?


align="right" id="quote2">

[:D]sigur ca mai rezist, ca doar numai de 3 luni lucrez, inainte de asta am stat 3 luni pe fund acasa.
Glumesc, adevarul e ca mai am saptamina asta asa de plina, pe urma o sa fie mai relax, o sa am cu adevarat 2 zile libere pe saptamina si o sa profit de ele.
Tocmai azi am aflat ca miercuri o sa lucrez dubla, adica de la 6,30 dimineata pina la 10,30 seara.Doua schimburi intr-o zi...asa o sa am liber duminica asta si joia si vinerea(vinerea lucrez in alta parte, 12 ore).
Treaba e ca imi place sa ma duc la lucru, nu stiu cum.Cind vin la amiaza acasa, inafara ca is citeodata batuta de somn, parca nici nu am lucrat nimica in ziua aia.
Poate ca mai bine ma faceam asistenta in Romania, maica-mea m-a tot batut la cap in clasa a 8-a sa dau la sanitar si eu nu am vrut nicicum.Si pina la urma acolo am ajuns.Dupa douazeci de ani.

In schimb, tu parca iara esti in concediu,adica parca nu de mult ai mai fost.Sau mi se pare?

Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.

- Dr. Seuss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...