Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

de ce a plecat sotul meu? ajutor


Recommended Posts

si daca se intoarce la tine, tot nu veti mai fi fericiti. cine iti mai ia suferinta de pe care o traiesti acum? barbatii nu gandesc ca femeile si un copil nu are un impact atat de mare asupra lui, ca asupra unei femei. si dc va vedea fetita, tot aia va fi, dc era sa aiba scrupule, le avea si cand erai gravida. ma rog, esti inca. eu cred ca el nu te mai iubeste si asta nu poate fi schimbat de un copil, sau doi, sau trei. iti vei reveni, in timp. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [gravi] 12+ Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....[ruga] 2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, sotul cu oligoastenospermie moderata, in decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. Sarcina obtinuta natural. ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...