Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri (20)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Lorym
Daca copilul are 4 ani si 4 luni nu poate fi trecut pe pasaportul unui parinte ca sa fie costuri mai mici?
align="right" id="quote2">Voi puteti trece cu cartile de identitate sau cu pasapoartele, dar copilul are nevoie neaparat de pasaport individual sau carte de identitate daca are 14 ani impliniti ( stiu ca nu-i cazul la voi). In vara am platit undeva pana in 300 ron ptr un pasaport ( sunt 2 taxe: una la trezorerie si cealalta nu mai stiu), a fost gata in 2 saptamani, iar ptr copiii pana in 6 ani ( deci si in cazul vostru) pasaportul are valabilitate 3 ani,in timp ce ptr copiii de peste 6 ani valabilitatea e de 5 ani. Ce-ai facut, ai facut rezervarea? Unde si cat te costa? Te-am urmarit pe mess dar nu te-am mai vazut [pup]. Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor,am si eu o intrebare pt cele care ati fost la Club Miramar in Obzor

 

sunt 3 tipuri de camere :

-dubla cu vedere partiala la mare

-dubla cu vedere la piscina

-dubla superior

 

m-am uitat pe site-ul unei agentii si am vazut ca e mai scumpa camera cu vedere la piscina decat cea cu vedere laterala la mare,ceea ce mi se pare ciudat

 

am mai citit pe alt site ca unele camere cu vedere la piscina au si vedere la mare,altele nu au;iar alte camere au vedere directa la mare (asta se vede din poze dar nu apare ca tip de camera)

 

hotelul e format din mai multe corpuri de cladire :A,B,C

 

eu vreau sa am vedere la mare,ce tip de camera sa aleg?

sau in ce corp de cladire ar trebui sa fie camera?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mada
Grand Hotel Varna din Sf. Constantin si Elena va spune ceva? Am vazut o oferta ok de la ei si vreau sa ma conving.Despre aceasta statiune ceva informatii????, inteleg ca e mica, dar ca sa zic asa cat e mica? adica rondul de seara pt distractii (pentru copii ) avem unde sa-l facem?multamMada, un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004 si cu Rares Daniel 19 dec 2008Ilinca si Rares
align="right" id="quote2"> Mada, tocmai am gasit o oferta pt.Paste, si am incercat sa ma documentez( dar nu prea am gasit). Am inteles ca este un complex format dintr-un hotel de 5 stele si 4 hoteluri de 4 stele. Eu as fi interesata de Hotel Lebed, care face parte din acest complex Grand Hotel Varna. Ma incanta piscina exterioara cu apa termala, la care am inteles ca au acces si cei cazati la hotelurile de 4 stele. Poate gasim pe cineva sa ne ajute cu mai multe informatii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Si noi am fost 3 ani la rand la Kaliakra si avea ce face si un copil de 7 ani daca ii place sa se amestece cu cei mici. Media de varsta este 4-6 si sunt mai mult dansuri si muzica, dar au fost si jocuri.

 

Eu am problema cu marea. As vrea tot in Bulgaria, noua Kaliakra ni s-a potrivit perfect pentru ce vroiam si acum nu stiu ce sa aleg. Bineinteles este si problema de buget, Duni e prea departe pentru noi (tocmai din Iasi), as prefera Albena si all inclusiv. Ceva pareri?

 

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...