Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri (20)


Recommended Posts

Moniland,

iti pot spune doar ca un cunoscut (in ale carui opinii am incredere) a avut un sejur la Royal Palace Helena Park in 2009 si a fost foarte multumit. A laudat serviciile si mancarea ca fiind comparabile cu cele din Turcia. Am avut discutia asta in martie anul trecut.

 

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ioana_77
Fetelor dragi,cele care ati incercat Laguna Beach& Garden din Albena, se poate sta decent in camera cu doi copii de 5 ani si 3 ani? Adik se ofera vreun pat sumplimentar sau ne inghesuim toti 4 intr-un pat dublu?multumesc in avans[flo]Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana 1 anIulie 2008
align="right" id="quote2">it reconad Laguna Garden.am alipit paturile si in plus mai era o canapea (nu stiu dc extensibila).putei dormi toti 4 in paturile alipite.ce m-a deranjat nitel a fost muzica de la terasa.se oprea pe la 12 pm.si important pt noi a fost si mocheta de pe jos.mancarea a fost ok, cam sarat pt gustul meu.dar dupa o saptamana te cam saturi de felurile reluate over and over.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine
Citat:
citat din mesajul lui eunice78Intre Miramar si Riu Helios Bay clar as alege Riu.
align="right" id="quote2">poti sa detaliezi un pic?de ce ai alege Riu?pe mine ma tenteaza ambele hoteluri,nu stiu pe care sa-l aleg,inclin totusi spre Riuunde pot sa citesc impresiile tale despre Riu?multumesc
align="right" id="quote2">Deci... am vrut sa mergem la acest hotel, noi fiind un grup de 4 familii cu copiii... si la nici una din cele doua agentii la care am cerut oferta nu mai erau camere duble simple (pentru familii cu 1 singur copil), pentru sfarsit de iunie inceput de iulie cand avem planificata vancata mai erau doar duble superior... voi ati mai gasit camere duble simple la Riu Helios Bay? Noi deja ne-am reorientat catre Grecia, unde vom merge numai noi, fara grup.Roxie, Denisa [zana](23 decembrie 2005) si Mihnea [copil](11 ianuarie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxie, hotelul Riu Helios Bay a trimis stop sales agentiilor din Bulgaria( si ei mai departe partenerilor din Romania) pentru camerele standard, perioada 17.06-30.06. Deci chiar nu mai sunt camere. Eu zic ca nu e o idee rea cu Grecia.[:)] Noi am fost acum 2 ani si a fost tare frumos. Am optat pt Kassandra, un hotel de 3* cu mic dejun. Decent, curat, foarte draguti cei de la hotel. Cam obositor drumul...pt noi nu prea ca nu aveam inca bb dar pt prietenii nostri care au mers cu 3 copii...[alcool]

 

Floricik mami de [copil] Maria Emaid="red">-12.12.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze pentru intarziere. Deci, la Duni am stat la Bellevile si la Marina Royal.

Impresiile mele, inlusiv de le Riu:

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=123749&whichpage=3

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138198&whichpage=18

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=153994&whichpage=5

 

As alege Riu pentru ca,cel putin asa era in 2008, e un hotel mai putin mediatizat la noi, cu mai multi straini, deci si mai multa liniste (no ofence). In plus mie una nu imi plac cladirile alea de la Miramar (stil cartier) in care daca nimeresti la parter nu ai nici macar balcon.

La Riu am stat intr_o dubla superioara, camera este imensa si superba> era o adevarata desfatare sa te trezesti dimineata vazand marea si simtind briza in camera. La Duni nu am avut sentimentul acesta, nu e marea....mare (adica e un golf) si parca nici nu miroase a mare. Ma rog, asta e opinia mea.

 

 

Baietzii mei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...