Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri (20)


Recommended Posts

Mie-mi place statiunea Sunny Beach sau daca preferi liniste Nessebar. Sunt mai departe de Romania, e ceva mai cald acolo si lumea parca e putin mai civilizata. Desi la Capitolul servicii Bulgarie nu este foarte departe de Romania. Hotelul Victoria din Sunny Beach e groaznic, pretinde 5 stele dar nu este nici de 4. Arhitectura initiala a fost facuta pentru un hotel de 5 stele, cu siguranta. Lenjeria ti-o schimba numai daca rogi frumos femeile care fac curatenie, mancarea e comestibila dar nicidecum de 5 stele. Este adevarat ca si pretul este de 3-4 stele la acest hotel. Mai bine totusi sa mergi la 4 stele dar sa fie 4 stele pe bune.

 

Anastasia, mamica de [copil] Mario-Fabian id="red"> (25.09.2006)

id="Times New Roman">

 

Ofer spre inchiriere vila la munteid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tasia, poti da te rog mai multe detalii despre Nessebar, Sol Mare & Bay?

Am facut deja rezervarile, 4 adulti si un copil de 6 ani.

N-as vrea sa am surprize neplacute.

Din ce am citit, inainte de a plati, ar fi in regula.

Nu am inteles ce diferente ar fi intre cele doua si Palace si am optat pentru cele de 4 stele.

Se pare ca Palace este in scadere.

 

Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lidiadanaila
CARMEN este prima iesire din tara la bulgari ??...eu ma fost acum 4 ani la sol nessebar bay si as putea sa-ti spun cite ceva !!lidia
align="right" id="quote2">Nu este prima iesire la bulgari.Este prima data la Nessebar. Am fost in trecere cca 3 ore.Ma interesau diferentele care sunt intre Bay & Mare si Palace.Exista ceva la care nu am acces si care sa merite interesul?Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa un hotel in Nisipurile de aur care sa ofere conditii bune si sa nici nu fie prea scump. Initial am vrut Albena, dar dupa ce am navigat mai mult pe net, am optat pentru Nisipurile de aur. Am obosit insa citind pe forumuri, mereu exista cineva care sa zica ca nu i-a placut nu stiu ce.

Deci, as vrea ceva All inclusive care sa fie langa plaja si sa aibe piscina pentru copii.

 

Mamica fericita de Raducu (11.04.2009)

Poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CARMEN ,diferente intre ele nu prea sunt , ce am vazut ca la pallace aveau mai multe gustari intre mese , la piscina !...sa nu ratezi orasul vechi nessebar , sa nu ratezi sunny beach...nu am comentarii nici la cazare sau mincare [ noi am fost acum 4 ani ...poate s-a mai schimbat cite ceva ,nu stiu]...singura bila mai neagra este plaja [ noi preferam plaja nu piscina ] in sensul ca , cobori multe scari prin padurice [ asta la bay] iar bauturile de la barul de pe plaja se platesc , la fel si sejlongurile si umbrelele....dar am vazut ca sunteti mai multi , asadar o sa va luati bauturile din coplex si o sa faceti si voi nitica miscare !![:D]...intr-o zi am mers sa facem plaja in dreptul hotelului pallace , dar acolo sunt scarile mai naspha , metalice , abrupte , si mai aglomerat !...din punctul meu de vedere raportul calitate pret este ok !!...depinde ce asteptari ai , si daca s-a mai schimbat ceva de acum 4 ani de cind am fost noi !!...oricum vacanta frumoasa !!

 

lidia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Miha81 [flo]. Dar se pare ca nu e ok pt prieteni care au 3 copii si hotelul nu accepta 5 pers in camera. Of,of,... Acum cautam altceva si nu stiu ce. De fapt sa fie pe plaja si sa aiba AI.

In Nisipuri care ar fi mai ok, Marina Grand Beach sau Astera?

 

[mamica] de gemenute id="green">Laura Ioana si Irina Maria id="purple"> 26 iulie 2009id="Courier New">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ioana_77
Fetelor dragi,cele care ati incercat Laguna Beach& Garden din Albena, se poate sta decent in camera cu doi copii de 5 ani si 3 ani? Adik se ofera vreun pat sumplimentar sau ne inghesuim toti 4 intr-un pat dublu?multumesc in avans[flo]Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana 1 an Noi am fost la Laguna Garden , 2 adulti si un copil, si am avut un pat dublu + pat suplimentar pt. copil( puteam dormi si eu cu el).Iulie 2008
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danita
Am fost anul trecut la Riu helios bay mi-a placut .....anul asta tot la un hotel din latul Riu vreau sa merg :) . cred ca daca nu era ok ... nu ma mai gandeam anul asta la RIU [:D ]D BeBelusca
align="right" id="quote2"> Noi am fost anul trecut la Riu Evrika-sunny beach. A fost super, din toate punctele de vedere. De 4 ani mergem la bulgari, dar la Riu Evrika, ne-a placut cel mai mult( ce-i drept am stat in corpul D-cel mai nou). Anul asta s-ar putea sa mergem tot acolo.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...