Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri (20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui yuppy
Citat:
citat din mesajul lui ioana_77
Fetelor dragi,cele care ati incercat Laguna Beach& Garden din Albena, se poate sta decent in camera cu doi copii de 5 ani si 3 ani? Adik se ofera vreun pat sumplimentar sau ne inghesuim toti 4 intr-un pat dublu?multumesc in avans[flo]Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana 1 an Noi am fost la Laguna Garden , 2 adulti si un copil, si am avut un pat dublu + pat suplimentar pt. copil( puteam dormi si eu cu el).Iulie 2008
align="right" id="quote2">
align="right" id="quote2">am vazut ca ai fost la Laguna Garden. poti te rog sa imi dai cateva detalii despre hotel? Mancare, curatenie, programe pentru copii, cum e camera...multumesc.mami de Maria Cristinaid="red"> si http://lb1f.lilypie.com/kYW1p3.png[/img"]Andreea Miruna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut am fost la Kaliakra ,Albena, insa anul acesta am primit umatorul raspuns de la agentie:

 

Legat de solicitarea dumneavoastra, va informam ca situatia cu Hotel Kaliakra este urmatoarea: hotelul nu mai confirma deloc rezervari pentru piata romaneasca, deoarece au semnat un contract de exclusivitate cu turoperatorii germani. De asemenea, hotelurile din Albena nu accepta 2 adulti + 2 copii in aceeasi camera, fiind necesara rezervarea pentru 2 camere duble, fiecare cu cate 1 adult + 1 copil, ambii copii platind 50% din pretul de adult.

 

 

 

 

 

 

[hia]Flori, mami de

Julia Alessandra(5.07.2002)[autoroz] si Brianna Theodora (7.11.2008)[bicla]

[recevere]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu care-i situatia la Kaliakra,dar stiu ca la celelalte hoteluri din Albena se accepta 2 adulti+2 copii(copii trebuie sa aiba sub 12 ani).Noi am facut rezervarea la Laguna Beach.Mergem impreuna cu o familie cu 2 copii si nu au avut probleme cu rezervarea.Cred ca agentia-i cam ciudata!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aka
Citat:
citat din mesajul lui yuppy
Citat:
citat din mesajul lui ioana_77
Fetelor dragi,cele care ati incercat Laguna Beach& Garden din Albena, se poate sta decent in camera cu doi copii de 5 ani si 3 ani? Adik se ofera vreun pat sumplimentar sau ne inghesuim toti 4 intr-un pat dublu?multumesc in avans[flo]Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana 1 an Noi am fost la Laguna Garden , 2 adulti si un copil, si am avut un pat dublu + pat suplimentar pt. copil( puteam dormi si eu cu el).Iulie 2008
align="right" id="quote2">
align="right" id="quote2">am vazut ca ai fost la Laguna Garden. poti te rog sa imi dai cateva detalii despre hotel? Mancare, curatenie, programe pentru copii, cum e camera...multumesc.mami de Maria Cristinaid="red"> si http://lb1f.lilypie.com/kYW1p3.png[/img"]Andreea Miruna
align="right" id="quote2"> Noi am fost cazati de doua ori la Laguna Mare (este cel din mijloc). Camerele sunt mari,curatenia se facea zilnic, iar lenjeria au schimbat-o la 4 zile. Masa se servea la restaurantul de la Laguna Garden, micul dejun era cam acelasi in fiecare zi( dar aveai ce manca), la pranz erau cate doua feluri de ciorbe, predominau sosurile la pranz, iar seara puteai gasi un gratar, cev ala cuptor, etc. Intre mese: pizza, hamburgeri..ce este peste tot. Animatorii sunt OK, se organizeaza activitati atat pentru adulti cat si pt. copii. Sunt foarte multi romani la acest complex Laguna,fapt pt. care au angajat si o animatoare romanca. Anul trecut am fost la Sunny Beach, Club Riu Evrika..si a fost super. Il recomand..asta ramane preferatul nostru.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...