Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri (20)


Recommended Posts

Laura, ai fetita cea mare pana in 13 ani, deci ai reducere si ptr ea, eu credeam ca are peste 13 ani . M-am uitat zilele trecute iarasi pe situl acela si daca as merge in aceiasi perioada, aceleasi conditii si acelasi nr de nopti as iesi cu aprox 150 eur in plus fata de anul trecut. ( 2 duble, 3 copii si 2 adulti, din care un copil are peste 13 ani, deci se calculeaza ca adult, un copil pana in 6 ani- adica gratis daca-l bag in camera cu 2 adulti- 6 nopti, fara reducerea EB, perioada de varf) Ralucis, nastere usoara. A mai aparut un loc de joaca pe plaja, fata de 2009, dar desi e acoperit, e destul de cald sa poti sta acolo cu copiii cand arde soarele. Totusi nu-ti face griji ptr ca exista miniclubul, unde-i umbra si unde e ok ( de fapt in 2009 era ok, anul trecut n-am fost) si aveti ce face in resort, nu va veti plictisi. Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ralucis
Multam de sfaturi! Vroiam sa va mai intreb daca exista si posibilitatea sa mai prinzi un last minute la Duni? Sau toate rezervarile se cam fac pana-n primavara?
align="right" id="quote2">Nu cred. Anul trecut au fost probleme cam in toate perioadele cu overbooking, deci.... Ar mai exista o sansa miiiiica de tot sa prinzi last minute, dar la vile, poate, in niciun caz la cele 2 hoteluri de pe plaja. Iar vilele sunt ok din ce-am putut vedea pe afara, chiar intr-o zona de te crezi la munte,superba, insa sunt vile aproape de amfiteatru, dar sunt si vile hahaaaat....departe, ca m-am saturat eu mergand, barem sa faci drumul pana la plaja cu carut si copii mici dupa tine....( eu cu zbuciumatul meu as ajunge la plaja cand ar trebui sa ma intorc[alcool])Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, Dupa anul trecut Kusadasi,pt ca ne am dus in peste 600 euro,drum,cazari intermediare,cheltuieli si nu stam f bine cu banii am vrea bulgaria(sper sa fie bine) un hotel f aproape de plaja,curat,nu avem fite,cu mancare nu neaparat multa cat sa fie calitativa,cu piscina cu cateva topogane,cu programe seara pt copii....stiti spre ce sa ma indrept?Nu prea vrem sa iesim din resort,vrem odihna,nu neaparat un resort mare,anul trecut stateam pe sezlong si aveam toata zona cu topogane si piscine in fata, dint-un ocol de privire vedeam copii.[alcool] Am doi copii de 6 si 4 ani,vor vrea joaca de aceea as vrea topogane cu apa dar nu multe si periculoase.La duni sunt? Si de la ce agentie a ti luat duni?sau de la ce agentii luati pt bulgaria mai ieftin?as vrea maxim 800 euro cu EB. Va multumesc si o zi buna! Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006) [url="http://community.webshots.com/user/alipiticot"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Duni nu (cred) ca sunt tobogane cu apa!Cel putin in 2009 nu erau...Pretul depinde de perioada in care vrei sa mergi.La Duni,in perioada de varf cred ca-i mai mult de 800 E.Am avut parte de niste tobogane super la Nessebar(Bay).Cred ca cel mai ieftin va fi la Albena(ambii copii sunt gratis)si poti gasi si acolo hoteluri cu locuri de joaca pt copii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, as vrea sa va intreb cand rezervati loc la hotel prin agentie vi se da biletul pe loc sau inainte de calatorie? Intreb pentru ca eu am facut o rezervare aici in germania pentru cineva din romania si mi s-a spus ca biletele vor fi trimise prin posta cu 2 saptamani inainte de data plecarii.Este normal asa? Nu ar trebui sa mi se dea dupa ce platesc ?Va multumesc. roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000) [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hotelul Astera este foarte frumos, mancarea super buna, eu nu am fost dar cunosc doua persoane care au fost si au venit foarte incantate de acolo. Daca ai cazare la Duni , la M.B., nu ai voie la toate piscinele exterioare? Ca din pozele expuse nu-mi dau seama, daca este vreo restrictie. Crengu [mamica] de baietel si fetita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...