Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri (20)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui crengu75
Hotelul Astera este foarte frumos, mancarea super buna, eu nu am fost dar cunosc doua persoane care au fost si au venit foarte incantate de acolo. Daca ai cazare la Duni , la M.B., nu ai voie la toate piscinele exterioare? Ca din pozele expuse nu-mi dau seama, daca este vreo restrictie. Crengu [mamica] de baietel si fetita
Nu ai acces la tot ce tine de MP (piscine interioara si exterioara, restaurant sau baruri). In restul resortului poti intra oriunde. Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anul acesta vreau sa merg in Nessebar. Va rog din suflet sa-mi spuna cineva ce diferente sunt intre cele 3 hoteluri din complexul Sol: Sol Nessebar Palace (5 stele), Sol Nessebar Bay (4 stele) si Sol Nessebar Mare (4 stele). Sunt restrictii in ce priveste accesul celor din Bay si Mare in Palace (restaurant, piscina, bar)? Am foarte multe descrieri dar nici una nu m-a lamurit. De la agentia de voiaj mi s-a raspuns ca e vorba numai de cazare. Sa cred? Va multumesc! Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Carmen. Deci la piscina aia cu jeturile care e chiar in fata la MP nu avem acces. Ca unele poze sunt facute de nu-mi dau seama exact. Pe site-ul de pe care am rezervat, poza cu piscina cu jeturile este pusa si la prezentarea MB. Teoretic stiam ca nu au voie la MP decat cei cazati acolo, insa credeam ca piscinele exerioare sunt comune. Eu nu am fost la Nessebar deci nu te pot ajuta. Crengu [mamica] de baietel si fetita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost anul trecut la Bay.Nu pot sa-ti spun decat ca a fost super.Piscina cu tobogane este mai aproape de Mare.Sincera sa fiu...nu am "apelat" la restaurantul sau barul lui Palace.Singurul minus ar fi plaja mica-mica-mica.Dar piscina a inlaturat acest minus.Cazarea si masa au fost perfecte!Eu zic ca e o alegere f buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca-i pui in fata fotografiile cu toboganele...te mai intrebi ce alege copilul??? Noi am fost doua familii cu 2 fetite de 6 ani...cu greu le scoteam din piscina cu toboganele(la inceput mi-au creat emotii),se bataiau seara la mini-disco[pk]...in sfarsit,cred ca sunt mai multe posibilitati de distractie pt copii in comparatie cu alte resorturi(de ex Duni).Ce oferte-i mai prezinti pustiului?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui crengu75
Multumesc Carmen. Deci la piscina aia cu jeturile care e chiar in fata la MP nu avem acces. Ca unele poze sunt facute de nu-mi dau seama exact. Pe site-ul de pe care am rezervat, poza cu piscina cu jeturile este pusa si la prezentarea MB. Teoretic stiam ca nu au voie la MP decat cei cazati acolo, insa credeam ca piscinele exerioare sunt comune. Eu nu am fost la Nessebar deci nu te pot ajuta. Crengu [mamica] de baietel si fetita
Ai voie la piscina exterioara,aceea cu jeturi, doar la restaurant si piscina interioara MP nu ai acces...am fost vara 2010 la Duni,cazare Belleville si nu am avut probleme cu accesul la nicio piscina exterioara [gravired] 5+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci din suflet dyanna. Mi-ai dat o veste super de luni dimineata. [pup] Ca ma si vedeam cu copiii , cu boturile de un metru ca nu se pot juca la jeturi. O scoteam eu la capat, insa e mai bine asa. Off, mi-am luat o piatra de pe inima. O saptamana frumoasa va doresc!!!!!!! [:)] Crengu [mamica] de baietel si fetita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, noi am fost in vara lui 2009 la Nessebar Mare si am stat mai mult la piscina de la Palace. Exista diferenta de cazare, in sensul ca e un pic mai luxos Palace decat Mare, dar toate camerele sunt foarte curate si oricum nu stai in camera. Despre restaurant nu stiu ce sa iti zic, nu am incercat sa intram la Palace, dar am auzit de la prietenii nostri care erau cazati acolo ca e aceeasi mancare. Piscina de copii e foarte ok si tot acolo e si clubul. Intr-adevar, minusul e plaja care e foarte ingusta si accesul se face greoi (cobori nistre trepte). Foarte util e locul de joaca mare ce se afla intr-o zona foarte inverzita si unde e umbra mai tot timpul. Distractie placuta ! Mari, mami de Teodora Maria (26.03.2006) si Anca Ioana (4.09.2010) [url="http://www.flickr.com/photos/10472485@N02/"]poze[/url] [url="http://picasaweb.google.com/marianabatrinu/TeodoraBatrinu"]poze noi[/url] [url="http://family.webshots.com/album/570346169EHssAl"]Teodora 2 ani+ si Anca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...