Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 * (24) * LMA


Recommended Posts

Buna fetelor Am intrat sa va salut in graba, maine plecam (8 zile) in Bulgaria, Duni Resort, am emotii cat casa, legate de drum (ca astia doi in combinatie fac urat in masina), legate de cum va fi acolo, si mai ales emotii sa nu patim ca anul trecut, cand au facut amandoi enterocolita si au luat injectii trei zile. Relaxare pentru noi doi cred ca prea putina va fi. Va pup pe toti si toate, si speram ca totul e bine pe aici. Editez ca vad ca intrebati de mine si era si un sondaj pe aici. Noi mergem la All Inclusiv, 5 stele, 7 nopti, si ne-a costat pe toti patru vreo 800 de euro. Da am luat beletele de prin aprilie si am prins si reducerea aceea ca le-am luat din timp.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bonsoar

 

vacanta placuta si mult soare. Saptamana asta a fost in Bucuresti ca in jungla...

Luni diminetza decolez. N-am kef, dar asta e. Cristalule, multu.[pup] Sper sa ma obisnuiesc. Si pupici galustilor!

 

Olivia, bre, ce taxa. Spor cu actiunile, s-a mai castigat. Sper sa se rezolve si cu casa! De venit pe litoral venim pe 9 sau 10 iulie, depinde de cum ne miscam si stam pana duminica sau luni, depinde de gazde. Vorbim cand ajung in zona.[pup]

 

Cum nu mai intru o saptamana, La Multi Ani, Lia!

 

Va pupu si aveti grija de voi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] LIAid="red"> [s]

Buna dimineata [cafea][cafea][cafea]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Lia![s]

 

Buna dimineata doamnelor!

 

Noi ne-am intors de la mamaia si tataia...pensiune completa, numai9 2 margarete ca pe celelalte le zapacise ploaia. AM prins un weekend nasol, ba ploua ba dadea soarele. Rezultatul este Oana virusata cu febra in apartamentul nostru mic dar (extrem de ) calduros...[:D]

 

Carmen, ne-am gandit la un weekend prelungit dupa 20 iulie pe la Mamaia, vreo 10-12 zile la Curtea la bunici si 11 zile dupa 20 august la Venus. Sper sa tina vremea cu noi, ca vaz ca sezonul estival (in materie de deplasari) l-am inceput cu stangul.

 

Ma apuc de treburi, drum bun si maxime succese Dana!

O saptamana excelenta sa avem!

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

Lia, la multi ani fericiti si plini de sanatate!! [s]

la multi ani si Paul, Paula, Petre!

noi suntem cuminti in casa, Eva doarme, Patrick studiaza catalogul de la Ikea [:D].

Mitzu, Robi, distractie placuta si drum bun, sa va intoarceti cu bine!

am in plan sa ma duc sa imi iau niste cesti de capuccino pentru masina mea cea minunata de cafea [:D]

o zi excelenta tuturor!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

Multumesc tuturor pt urarile de ziua mea!

 

N-am mai apucat sa intru decat sa citesc pe sarite pe aici, dar va doresc tuturor si mici si mari, celor ce ati rezistat pe reduta vietii inca un an, inca o batalie castigata, multi ani sanatosi ![flo][flo][flo][flo]

o saptamana buna sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...