Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 * (24) * LMA


Recommended Posts

Salutare

 

Lia, multi ani traiasca...multa sanatate iti urez!

 

Sunt acasa cu doi...am trecut cu brio de prima criza(Liviu a calcat-o pe Andreea pe picior...urlete mari).Andreea sta acasa ca aseara tati a aruncat-o pe saltaua de joaca si copilul a cazut stramb de nu mai calca bine cu un picior...nu s-a umflat, nu frige , are o vanataie urata pe laba piciorului...pe tendonul care duce la degetul mare....daca intelegeti...o ung cu arnica si i-am pus un bandaj elastic....

 

uitati poze cu noi de la moeciu...edit...si de la serbare...si inceputul gardului...

 

http://picasaweb.google.com/laurentiu.nedelea

 

revina...ma duc sa-i fac unghiile ...la cerere

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kim, succes la treburi [bis]

Pako, [olala][olala][olala] ca de obicei, ai pus numai fotografi deosebite cu o familie frumoasa-foc [^] Pupam buba mandrei [pup][pup]

 

Noi "aseara" pe la 11 juma` am spalat cainele ... cand l-a vazut Giulia asa ud si mieunand ... a urlat ca l-am spalat de l-am lasat fara blana [:-)))] saraca Sela arata ca un sobolan ras [ups]; asa ca am uscat-o pana a redevenit pufoasa [afro]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Lioooo!!! Sa fii sanatoasa si iubita!!

 

Andreea, nici eu nu am apucat sa te felicit pentru bb Nicholas!! Dar am vazut ieri seara pozele si vreu sa-ti spun ca aratati super!! Sa fiti sanatosi cu totii si sa cresteti frumos!! Arati foarte bine dupa nastere, bravo!!

 

Andries

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am actualizat prima pagina.

Sa stiti ca Dodo si Mexxa au trecut grupa iul/aug2004 in listele lor,

 

[asia][flo][flo][flo]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jurnal de calatorie[:D]

Va anunt de acum ca asta e cea mai cea calatorie pe care am facut-o pana acum...

 

Daca aseara imi faceam griji multiple cum Dumnzeu o sa zbor pe furtuna, ca deh, iar s-a plimbat sf Petre pe cer, dimineatza, la ora 5, in Otopeni, mi-a trecut: nu zbor! Zborul spre Varsovia: anulat. Sa rad, sa plang? Sa intreb. Si stai la coada cu multi alti "norocosi". Si am gasit alternativa: prin Dusseldorf. Si asa nu ajunsesem niciodata in Germanica... Acu am fost. In aeroport. Io si inca 2 fete, care veneau si ele la un training. Si uite-asa hop sus la Bucuresti, da-te jos la nemti, stai o ora, urca-te din nou sus si gata, am ajuns la destinatie. Dupa 4 ore. Si ca sa nu fie totul terminat ma urc intr-un taxi pirat. Un taxi normal costa 40 pln (10 eur). Io dau 130... ca's mai desteapta. Acu pe seara ajung la hotel, ma cazez, gresesc liftu', cobor si ma'c uni trebe. fac un dush, ma mulg, ma imbrac sa ies sa mananc ceva si... incepe o furtuna cu gheatza cum n-am mai vazut decat pe Discovery. Si ma apuca un ras isteric. Fetele cu care venisem aveau program artistic de vizitare a Varsoviei seara. Le-o fi bine? Ma gandeam ca grasa sunt, am de unde sa slabesc. Las' ca iau o cioco din minibar. Astia is in recesiune rau, minibaru' e gooo. Imi fac un ceai si ma culc. Asa ca va urez somn usor si poate ne mai auzim si maine, daca ploo [:D]

 

PS Sa-mi traiesti cu numele, puiule! Sa fiti sanatosi Petrici si Paulici!

 

Va pupa, Dana din Varsovia sub ape...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eli si andries, multumim, multumim

pako, super pozele

dana, m-ai amuzat teribil

azi am iesit si noi in lume la mine la serviciu, ce bine e sa mai vorbesti cu adultii, am stat vreo 2 ore, apoi ridicat copilu cel mare de la gradi unde a fost pt cateva ore, biblioteca, ceva cumparaturi, mancare, acum bebe se pregateste de alaptat, philip la desene cu tati si eu bantui pe aici. deja ma gandesc la cele cateva ore de somn din prima repriza de somn a lui Nicholas :)

ieri am fost pe carari de munte, am pus si ceva poze

pup la gasca

ps daria, eu ma simt asa prost ca n-am trimis bani pt bradut, dar cum paypal nu e si soacra e inca aici, n-am stiut altfel cum. in schimb, am donat bani pt sebi, se pune?

 

US

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!!

hahaha chiar ca e bine sa iesi putin Andreea.... chiar daca numai la servici, e altceva [:)]

eu am dormit!!! adica Eva s-a culcat la 9, a dormit pana la 5... doamne ce bine e!! (a doua oara in 5 luni....te pomenesti ca ii mai vine si ei somnul pe la gene... [:)]). haha ce putin imi trebuie sa fiu relaxata [:)]

ma duc sa fac paturile.. treceti la raport.

si o zi excelenta tuturor!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata [pk]

Azi e marti, mai e oleaca pana vineri [alcool][:D] Ce motive de bucurie am si io [:D]

Andreea de Pupi, am vazut de ieri pozicile ca te-am citit dincolo [pk] Ce frumosi sunteti [bis]

 

Noi azi avem gimnastica, merge M sa vada de-o piscina si inot iar maine va duce ploada si pe finu` si cateii in excursie [alcool][:D][8D] Na, daca omu` are conced si se plictiseste, isi da de facut [:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...