Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 * (24) * LMA


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui roller025
Jurnal de calatorie[:D]Va anunt de acum ca asta e cea mai cea calatorie pe care am facut-o pana acum...................Va pupa, Dana din Varsovia sub ape...
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]E clar, Dana mi-a luat locul...[:D]Dana, sper ca peripetiile sa se opreasca aici si sa ai timp sa te bucuri un pic de excursia asta.Inseamna ca eu cand plec in iulie (tot in Polonia) totul v-a fi okay, ca i s-au intamplat ei destule.Eu am fost cu Maria aseara la petrecerea finutului cel mic. Am avut niste mustrari pentru ca am lasat-o acasa pe Oana...ofof...si virusata si nedusa la petrecere.Inca nu stiu ce are, n-am apucat sa chem doctorul, am zis ca azi dupa amiaza ne intalnim cu el. Azi e petrecerea unui vecin, Oana povesteste intr-una cum se duce la petrecere cu copiii, mi-e o mila de ea pentru ca e consemnata in casa...ofofofAsta e, Doamne fereste de mai rau.O zi frumoasa sa avem!Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cristalina
Inseamna ca eu cand plec in iulie (tot in Polonia) totul v-a fi okay, ca i s-au intamplat ei destule.
align="right" id="quote2">

haa.. tu crezi asta? [:D] sau te incurakezi asa singura [:D][:D]
sanatate multa Oanei, sper sa treaca viroza si sa se termine consemnarea [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

[s] La multi ani Tudor![s]

Mitzura, sa-ti traiasca voinicul!

 

Roxi, imi fac si eu curaj...[:D]

 

Am fost la petrecerea unui copilas ieri la locul de joaca de la mall-ul ala din berceni, grand arena.

Nebunie a fost, aproape 40 de copilasi erau acolo, o chiraiala si o alergatura de mai mare dragul...:)))

Mi-a fost mila de Ioana pentru ca am lasat-o acasa, dar a fost mai bine aseara si azi dimineata nu a mai facut febra! [pk] Poate plecam la bunici in weekend daca se simte bine ...:)

Mie mi-au iesit masuratorile ieri asa ca prezentarea pentru cracovia incepe sa arate frumos...[:D] (fiecare cu ce-l doare...:))))

 

Maine de ziua Mariei facem ceva micut, i-am dat comanda de un tort cu printese si o sa vina verisorii ei pe la noi...Ca sa am dupa cine sa fac curatenie...[:D]

 

O zi excelenta si o luna minunata sa avem! [:D]

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] TUDORid="blue"> [s]

 

Cristal, maine va chefuiti si voi, yuhuuu [bis]

Sa pui poze cu fetele-cucuiete [pk]

 

Eu azi sunt la servici[:D] dupa care sunt freee, fetele`s in excursie, abia astept sa nu fac nimic acasa [:D][:D][:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna!

Tudor la multi ani!!! sa fii sanatos si fericit si iubit! MItzu sa va traiasca copiii si sa va bucurati de ei!! [s][s]

Cristal distractie placuta. cred ca a fost nebunie la party... asa a fost saptamana trecuta cu Patrick.. daca te uitai din usa balamuc era un cuvant mult prea bland pentru ce era acolo [:D] noroc ca ei s-au simtit bine [:)]

Oliv hehe ati facut avanpremiera [:)]

Daria woah, singura??!! dementa... vez ca o sa te plictisesti de moarte [:D]

restu treceti la apel!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, nu-i bai [:D] am si plan de plictiseala: cumpar pizza si pepsi si am sa stau la tv si la pc [:D]

 

Kim, sunteti ok, da ?

Luca ? Cum mai sta cu vorbitul in lb romana si engleza ? [pk]

 

Restu` ???

Toate in vacanta ? [8D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...