Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 * (24) * LMA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello

 

intru se felicit copilasii ce au trecut la 5 anisori, numai bine si LMA tuturor: Tudorel, Maria de Cristal, Maria de Gioana, Bianca de Marcela[flo][flo][flo][flo]

 

Roxana, neplacut, acum dupa ce s-a obisnuit copilul cu un colectiv sa-l schimbe.

Cristal, sa treaca greva !

 

o duminica placuta va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] VICTORid="blue"> [s]

 

Noi raportam un we nebun, sunt rupta de oboseala [bang]

Cateva pozici noi cu Giulik & Co.

 

Haideti la semnat condica !

Si mamele sarbatoritilor sa treaca sa dea de beut [alcool][pk]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

Ne-am intors din concediu, a fost ok asa, una peste alta, dar ca sa-i punem mot, s-au intors acasa si Stefan si Tudor bolnavi...asa ca de ieri sunt amindoi pe antibiotic intrucit sunt cu febra si pe alocuri ceva dureri in git...bine macar ca nu i-a apucat pe acolo!

Hotelul a fost ok, mincarea absolut execrabila, plaja bunicica, vremea superba si apa calda...cam asta e rezumatul concediului nostru din Bulgaria. Concluzia - nu cred ca mai facem vreun concediu pe litoralul bulgaresc...in principal din cauza mincarii.

 

Nu stiu ce s-a mai intimplat pe aici, sper ca toata lumea e bine, LA MULTI ANI piticilor care deja au implinit 5 ani!!![s]

 

Am uitat sa va spun ca intr-una din zile m-am intilnit cu Marcela (Vrabiuta) care era si ea cu familia la mare, statea chiar la acelasi hotel...[:D] Toata lumea arata super si m-am bucurat mult ca i-am vazut! [pup]

 

O sa pun si poze, imediat ce am putin timp sa rasuflu...

 

 

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi Victor! [s]

Dana, sa va traiasca voinicul!

 

Ne-am intors aseara de la Curtea si m-a plesnit caldura in moalele capului, am dat drumul la aerul conditionat acasa ca nu se mai putea, sper sa nu le apuce iar nasul, gatul si mai stiu eu ce.

 

O saptamana exceptionala sa avem!

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI BIANCA, ALEXANDER SI VECINICA MARIA!

LA MULTI ANI, VICTOR![pup][pup][pup] la toti!

 

Eu m-am intors de pe meleaguri straine, sunt la munca, of course...

Am avut parte de un zbor OK in comparatie cu cel de la dus spre Londra, dar tot trebuie sa mentionez ca a plecat avionul cu o ora mai tarziu de la Londra, fiind o ceata tipic lor, asa ca la Viena am fugit cu bagajele de mana (care, fie vorba intre noi, erau duble fata de cantitatea p[ermisa dar am zambit frumos noi pe aeroport [:D] si nu a observat individul ca si eu si colega mea am cantarit de fapt aceeasi geanta de doua ori). Iar de la Viena la Iasi am venit cu un avion desprins din filmele copilariei.

 

Matei, care a primit o tona de cadouri (in special haine pentru ca am prins niste reduceri incredibile), se plimba de doua zile cu un troller mic prin casa si pleaca la Londra sa isi mai cumpere el cate ceva, ca nu au fost destule.

 

Cam asta de la noi, va pup si revin cand reusesc sa ma dezmeticesc!

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Roberta!

LA MULTI ANIid="red"> Victorid="blue">!!!! Andries sa-ti traiasca ambii feciori![s]

 

Mai intii poze de la serbarea de la gradinita unde Stefan a fost Toto din Vrajitorul din Oz...

http://family.webshots.com/photo/2594162430050279906HaGMou?vhost=family

poze din concediu mai tirziu...

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leeloo, foarte, foarte frumos Toto [olala] dar si fratiorul [pk] Veselie mare la voi [bis]

Astept poze din vacanta ! Multa sanatate la voi [pup][pup]

Roberta, hahaha, ce-mi place de Matei, un piticlont adevarat cu jucariile/cadourile [:D]

Si Giulia cum primeste cadourile, in maxim 5 minute i se pare normal sa le aiba si asteapta altele [8D]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, pt ieri, Mariei istete!

La multi ani Victor de Andries (mai fetelor, nu e Victor al Danei :))noi am fost pe carari de munte week-endul asta si sambata la artificii. daca va e dor, avem ceva poze mai jos.

am vazut si eu frumosii lui Gabi si Giulik cu ochi minunati

 

US

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...