Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 * (24) * LMA


Recommended Posts

Buna seara!

 

La multi ani ultimilor sarbatoriti: Alexanderid="blue">, Biancaid="red">, Maria id="red">si Victorid="blue">!

Sa fiti sanatosi si sa faceti parintii fericiti!

 

Io va multumesc de urari, dar inca nu e cazul [:I]

Ma uitai la poze. Fromos Toto. Fromosi si Philip si Nicholas. Si Giulik balerina!

Robi [pup] Bine ca s-a terminat cu bine!

 

Si in Varsovia erau reduceri, dar n-am avut nici un kef. PLoua, eram rupta de oboseala, iar mall-ul aglomerat si zumzaitor mi-a dat instantaneu dureri de cap asa ca am renuntat. Data viitoare, cica prin octombrie...

 

Olivia, cum e viata de medic in Ro? Ca salariul e cum e...[:-@]

 

Despre noi: in we am fost la Tg Jiu sa aducem cupilu acasa. Si l-am adus aseara. Pentru o noapte. Dimineatza a plecat din nou la bunici [q] Sper sa vina joi seara acasa, sa plecam la mare...[bang]

Paul misuna prin toata casa, nu se mai operste nicaieri, saptamana trecuta a iesit primul dinte. Poate reusesc sa-l pozez, desi=s slabe sansele, ca nu ma lasa delok sa ma uit in gura lui.

In rest, nebunie pe campie. Maine aflu ce fac in continuare, dupa ce transmit ce am aflat la curs la Varsovia: imi schimb iarasi profilul sau trainuiesc pe cineva si preia atributiunile astea. Sau poate mai tarziu... [alcool] 'Om vedea.

 

Pupe fetelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[olala] Va multumesc de urari dragelor!! Eu am priceput ca e vorba de Victoras al meu (mare magarus s-a facut...am doua obraznicaturi acasa) si chiar ma gandeam ieri seara ca nu am mai intrat de mult pe forum sa va mai povestesc cate ceva, dar lipsa de timp bat-o vina!!!

 

Victor e mare deja, are cinci ani si o gramada de fitze!! Ieri seara mi-a spus ca ma iubeste cred ca prima data pe anul asta, ca in rest e tare zgarcit cu dragalaseniile [:D] asa aricios n-am mai vazut. Si la gradi il pupa toate fetele si il iubesc si el nimica..."lasaaaa-ma...pleacaaaa" ...serbarea de 5 ani a fost la gradi, cu toti copii din gradi, cu un magician si o gramada de mizerie de coifuri, confeti, fluiere, baloane, etc. Piesa de rezistenta a fost tortul de martipan cu Naruto...care i-a lasat pe toti cu gura cascata...de' stia mama-sa ce-i comanda [:D] Pun si poze imediat ce recuperez apatratul de la gradi...ca eu din pacate nu am fost prezenta...mi-am schimbat jobul (again, dar cred ca v-am mai spus nu?) si acum alerg prin delegatii prin tara si pe la Viena de-mi sar capacele... dar pentru bani ce nu face omul cu rate si obligatii...

 

Victor a luat si locul I la concursul de karate la care a participat in cantonement (l-am trimis la munte la Piatra Arsa...mama nebuna ca al meu era cel mai mic acolo...daca va povestesc ce figuri mi-a facut lesinati de ras) si are si medalie de "aur" (un minunat gablontz) si de atunci e foarte constiincios (si mai constiincios decat inainte daca se poate) la antrenamente, cred ca daca si la scoala o sa fie macar 30% asa nu o sa am probleme.

 

mai intru si va mai spun, acu fug ca-mi incepe workshopul ...[flo]

 

Andries

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Na ca ne incurcaram in mamici de Victorasi...hihihi

Sa va traiasca la amandoua si daca o sa aiba incurcaturi in viata numai din astea sa fie![flo]

Eu chiar voiam sa amintesc ca a fost memorabila Dana cu dusul de la nunta la spital [:D][:D]

 

Maria mea e din ce in ce mai obraznica si mai rasfatata, cred ca trebuie sa luam masuri pen' ca a inceput sa tipe si sa bata din picior si mie imi vine sa o trag de urechi de fiecare data...Sper sa fie doar o faza. Nu stiu cum o sa treaca, de obicei le apuca atunci cand se joaca impreuna.

Gata pauza, ma duc la dentist!

O zi minunata sa avem!

 

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata [flo]

Andries, vezi ca te asteptam sa aduci pozele, da ? [pk] Felicitari campionului [bis]

Cristalina, da, e doar o faza ... care poate fi mai scurta sau mai lunga [8D]

 

Eu pe Giulia o inscriu la inot [:D] Sa vedem ea ce parere are [8D] Sunt cursuri de la orele 19,00 era sa am orgasm la asa o stire, caci dupa orele 17,00 nu mai e nimic in acest oras, se uita lumea la mine si nu intelegea de ce radiam de fericire [:D] Asa ca pot eu duce don`soara si nu mai trebuie sa suport mutre de la dadaca [:-@]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu pe aici dar zau ca nu-mi vad capul de treaba...piticii sunt ceva mai bine, cred ca miine il duc pe Stefan si la gradi, macar sa-l serbeze de ziua lui la gradi. Petrecerea cu pitici o avem simbata dimineata, sper sa fie amindoi sanatosi pina atunci!!

 

Andries (am corectat in mesaj) - scuze, m-am luat si eu dupa mesajele fetelor fara sa verific in lista...[bang] sa-ti traiasca Victoras si sa fie sanatos!!!!

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor!!!

Azi e o zi de sarbatoare pentru noi - Stefan implineste 5 ANIid="red">!!!!!!id="size3">

Nu-mi vine sa cred cum a trecut timpul...

Puiule, sa cresti mare, sanatos si voios!!!!!![pup][pup][pup]

[s][s]

LA MULTI ANI si pentru Bradut![s]...si un gind pentru mamica lui, Alina, odihneasca-se in pace![ruga]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

[s][s]

BRADUT

[s][s]

STEFAN

[s][s]

id="blue">

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

La multi ani, Stefan! Gabitzu, sa-ti creasca baiatul mare, sanatos si frumos!

 

La multi ani, Bradut! Multa lumina in viata ta, liniste si frumusete si amintirea dulce a mamei tale sa te calauzeasca in viata!

 

Va pup dulce!

 

Dana cu Victor Mihai (10.07.2004)1, 2, 3, 4 [copil] si Paul Bogdan (04.10.2008)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...