Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 * (24) * LMA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza si de la mine !

LA MULTI ANI pentru toti sarbatoritii inceputului de iulie - norutza mea draga Mariaid="red">, Victorid="blue">, Bradutzid="blue"> si Stefanelid="blue"> ! [s] Sa cresteti mari si sanatosi si sa aveti o viata senina si plina de bucurii !! [flo]

 

Alice si Andrei

Poze 2004 2005 2006-2007 Filmulete

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani!! dragi copilasi caci voi sunteti bucuria noastra si de dragul vostru ne agitam care mai de care sa razbim mai bine in viata.

 

Imi aduc aminte de intalnirea Piticlontilor de la 1 an... mai are cineva pozele de atunci? Ca eu le-am pierdut si tare le-a s vrea si eu ...please, please, please...

 

Azi mi-am dat seama ca pustii mei cresc prea repede si noi parintii stam prea mult la joburi [q] si nu apucam sa ne bucuram de ei cat ar trebui, ufff...

 

Gabi te-ai mutat in casa noua? sau mai bibilesti la ea?

 

Andries

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am innebunit lista [bang][bang][bang]

Imi cer scuze, o sa o corectez, ca Marina nu e sa ma ajute [q]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

La multi ani sarbatoritilor! [flo]

I-am transmis lui Bradut (prin Alin) urarile voastre! Va multumeste din suflet! I-a dat cadoul si Bradut a fost extrem de incantat - o sa il serbeze sambata, cand filmam si facem poze si o sa va arat.

Inca o data mii de [asia].

Zi frumoasa sa aveti!

 

Anca Micaela, mama Emei Ioana

 

Poze Ema

Poze Ema2

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;0;125/st/20050317/n/Ema+Ioana/dt/7/k/c848/age.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao, mamici fericite! Vad ca au crescut copilasii, sa va traiasca si sa va aduca numai satisfactii in viata! Am o rugaminte: ati putea sa ajutati cu cateva hainute care nu va mai folosesc un baietel care vrea sa mearga si el la toamna la gradinita? Va rog! Puteti lasa PM. Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele!

 

[s][s]

LA MULTI ANI pentru Evaid="red"> de Corinai si pentru Victorid="blue"> de Roller!!!

Sa cresteti mari si sa aveti o viata frumoasa!!!!

[s][s]

 

Andries, nu ne-am mutat inca...poate la anul...dar asa tot zicem de 3 ani...oricum anul asta ne-am terminat gardul (mai avem doar de tencuit si de comandat si montat portile), saptamina viitoare ne tragem gazele si poate, cu ceva noroc, pina la sfirsitul anului ne tragem si apa...Dar cel mai important e faptul ca in sfirsit, ieri, am reusit sa obtinem cadastrul pe casa!!! [bis][bis]

Asa ca, Olivia-Kim, exista speranta! [pk]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...