Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 * (24) * LMA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca nu aveti ce face, am pus aici citeva poze de la mare...

 

Weekend placut va urez!

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alice, nu te uit cum mi-ai dat sutu`n kur de m`am apucat de invatat;)) le`am luat pi tati, nush la iengleza daca m`am incadrat in timp, oi videa

gabi, vazut pozili, pupam protagonistii, brei am un mare of cu marea anu asta, n`am reusit sa`mi iau belet ca o zi zic ca plec in croatia a doau zi ma sucesc spre bulgari;)) musai pina`mi vine cuscra din contzediu tre sa ma hotarasc mai am miine la dispozitie

in seara asta mac la cumetrie - fara masina am zis - rad una mica la intrare si ma apuc de dantuit ca`s in mare chef

am si io niste poze stati ca cat lincu

edit, aici http://family.webshots.com/album/573251479ztDQYt

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vazut poze aricioase [olala], Leeloo, sunteti tare-tare frumosi si important e ca , cel putin din poze asta se vede , copiii s-au simti excelent [pk]

Carmen, o frumusete Ilinca [bis]

 

WE frumos tuturor [pup][pup]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helou,helou[flo][pup]

LA MULTI ANI TUTUROR PITICLONTILOR CARE AU IMPLINIT 5 ANISORI!!SA CRESTETI MARI SANATOSI SI NOROCOSI!!![s]

Noi am terminat sejurul la mare,a fost super ok[pk],am prins o vreme faina de tot,mandra a stat numai in apa[bang]care mie desigur mi s-a parut cam rece[alcool]...maine plecam in munti[:D] si gata mai avem doar o saptamana de concediu...

pupicei si ne vedem peste o saptamana[flo][pup]

edit:am pus si io doua pozici cu mandra una de la mare fix de ziua ei si una de la buzau cand s-a sarbatorit cu bunicu[:D]

http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/am%205%20anisori/

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna!

primiti cu chiulangii? [:)]

la multi ani fericiti sarbatoritilor de saptamana trecuta si scuze pentru intarziere. sa fiti sanatosi si iubiti si norocosi!! [s][s]

noi ne-am intors ieri de la munte, a fost bine, a plouat dar mai mult seara si nu ne-a deranjat prea tare, copchiii cuminti in limita normalului, Eva oricum cea mai cuminte [:D]

nu am apucat sa citesc din urma, incerc maine sa ma pun la punct cu noutatile.

va las ceva pose de zilele trecute: http://outdoors.webshots.com/photo/2792879730088100014xHrKjM

pup iu, o seara frumoasa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Aid="red">Did="purple">Eid="teal">Lid="purple">Aid="red"> [s]

Polux, sa-ti traiasca frumusetea de fetita si sa aveti parte numai de bucurii si impliniri, sanatate si fericire [bis]

 

Buna dimineataaa !

Vazut DOUA poze de la Ioana [8D] astept celelalteee [pk]

Rox, ce copii frumosi ai, Patrick - cu ochii asa cum ii stim, superbi [olala], iar junioara, o frumusete [olala][olala][olala] Am vizionat cu totii pozele si toata lumea a declarat ca este splendida [pk]

 

Hei, cine deschide cap nou si face curat ???

Nush dc, dar chiar sunt in lista fete care n-au mai scris de 3 ani ... cine are chef de curatenieee ???

Sunteti de acord ? [:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...