Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (39)


Recommended Posts

Ceau fetelor!

Astery, eu am vb cu Ioana, ii tin pumnii si sper sa nasca usor. Era tot cu dilatatie 2, bebele inca sta la caldurica.[:)]

Toata ziua am facut curat, ce sa fac altceva? In afara de jucat cu Diana...vin la comp si ma apuca toate celea, cand nu pot trage un fum linistitor. Cu ocazia asta, voi face casa ca de Craciun, zau asa. [:D]

Ma duc s-o bag in apa, mai citesc ce ati scris si revin. Sa nu uit: multumesc de cuvintele frumoase pe care le-ati scris![flo][pup]

Si: sincere condoleante, Daniela![pup] Sa intri si sa ne scrii de mamaie [q]...

 

Ingrid S si Diana

FILME 1

FILME 2

FILME 3

 

Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.

Vauvenargues

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara

 

Nu de la medicamentele de stimulare m-am constipat, eu pe perioada cat am tinut regim am luat si diverse medicamente pt diverse afectiuni si intrerupandu-le ...

Pt stimulare iau clostylbegit ... acum intru in perioada de foc...

 

Citat:
citat din mesajul lui pisoi3
URSULICA, tu nu apari? Ca stiu ca tu mai bantui noaptea.[:D]
align="right" id="quote2">

 

La ora 1 noaptea? ... dormeam de mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bee
... La urmatoarea tura de aprovizonare in Auchan, bag si ochii mei la articole nou nascuti. Acolo a preturi imbatabile. Snt mai bine de 2 ani, de cand numai de acolo ii aprovizionez cu haine pe ai mei (un body e 5 RON, tricouri intre 5 si 10 RON, blugi Anei i-am luat cu 18 RON si tot asa).
align="right" id="quote2">

Bun pont! Multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica70Mai eu azi-noapte era cum era sa m-apuce nascarea cu atatea contractii,da' azi cand o auzi pe una cantand pe youtube [bum] ... vai mie, ca eram chiar p-aci s-o comit [bang][:D]

MONI [gravi] [baietel] 33s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
align="right" id="quote2">


pai hai sa iti pun aici poate asculti pe la 39 de sapt iar si iti declansez nasterea

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=lNVe4i3HGZ4[/tube]


Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MARAKINO ce-i ce-i drept ca le ai cu cantatul,cel putin fatza de ce-mi auzira mie urechile anul trecut la mare cate o ora seara de seara ... era karaoke in zona.Trebuia sa inchid balconul sa supravietuiesc [bang] Bagasi niste falsuri mai violente pe la final (ca am rezistat pana la final !!!) ,da' io cu vocea mea de gaina strangulata ma declar totusi chiar picata pe spate de admiratie [:D]

 

URSULINO atunci iti tin pumnii ,baga mare! Si nu-s in taxi ca nu m-am riscat sa o mai ascult inca odata.Momentan [:D]

BEE la noi nu exista auchan d-ala ...

INGRID sa te vad cat rezisti de data asta.

 

Io ma uit la Lost ,acum fu pauza publicitara.Si pana la urma am mai manevrat si pe la acte cat de cat.

 

PS Apropo de dilatare nr. 2,cat naiba dureaza asta ? [bang] Si mai si doare?? [bang][bang] Nu ma mai joc asa [V]

 

MONI [gravi] [baietel] 33s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URSULINA bine ar fi sa fie iar in viteza,numai sa ma prinda unde trebuie.Ca nu stii ce incordata am stat in trenul Intercity cand am venit de la Oradea.Avea o singura oprire la Salonta si a facut cca o ora jumate.Numa' de-aia imi era sa nu ma apuce cumva in tren [:D] A fost relativ ok,vreo ora am citit presa,pe-urma o carte,dar la Arad cand sa ma ridic ... eram gata anchilozata.Si cand am coborat din tren o durere nene in burta in stanga jos ... pana acasa tot asa m-am tarat,cam indoita [bang] Probabil si fiindca plouase rau peste tot si in Oradea si in Arad,era o ploaie d-aia urata ca toamna.

 

MONI [gravi] [baietel] 33s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni eu am stat la dilatatie 2 vreo 10 ore - nu doare. De pe la 4 incolo (am prins cateva contractii pana si-a facut efect epidurala)m stai linistita e f greu sa ai nasterea 2 mai grea decat prima. Preventiv, aranjeaza de o epidurala... Asa l-a nascut mama pe frate-meu era sa-l scape in lift.

 

Ingrid te-ai lasat de fumat? Felicitari si bafta! Eu n-am curaj.

 

Ma gandesc la Giova sper sa scape repede -

 

 

 

J si Carla (05.02.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...