Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (39)


Recommended Posts

Aoleu, saracul Ghita, imi imaginez cum e. Zi-i sa se bucure acum de cata liniste e, asa cum e, ca dupa ce vine si flacaul, nu se stie cum va fi.[:D]

Asa ii zic io la al meu cand e fi-miu enervant, il intreb daca mai vrea in continuare alt copil si el imi spune ca da, ca nu e destula galagie si scandal in casa doar cu un copil.[alcool][alcool]

 

Lost in different projects...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, imi imaginez ca nu sta locului Diana, saracuta de tine[bang].

Probabil ca si Tudor te simte mai agitata de se agita si el atat.

Sper sa stea linistit si cumintel acolo in burtica cat mai mult, ia-o usor si zi-i lui tati Ghita sa se calmeze ca de aia e tatic, sa aiba rabdare.[:)]

 

Lost in different projects...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ANDA aoleu si-asta poveste horror ... dar e culmea,adica cum sa se uite urat sau sa nu vorbeasca cu tine pentru ca plange mult un bebe? [bang] Dar se pare ca Mark a stiut ce vrea: acasa [:D]

Diana mea n-a prea plans in spital.Ea cand au inceput colicile a inceput dezastrul - vreo trei luni.V-am zis ca batea noaptea in calorifer vecinul de sus ... Si avea o voceeee! De fapt si acum are.Cred ca o sa o duc la ORL la un control.Atat de tare vorbeste ca ma termina !!!

 

MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu voiau sa vorbeasca cu mine, asa urat se uitau si eu tot imi ceream scuze ca e asa galagie dar vezi sa nu. Na, ce sa zic, cred ca le era frica ca le trezeste al meu bebeii, plus ca probabil si ele voiau sa mai doarma, oricum a fost chestie de o zi, ca noaptea a dormit al meu.

 

Du-o la orl pe Diana daca ti se pare ca vorbeste tare, desi s-ar putea sa nu fie nimic, poate vrea doar sa iti atraga atentia, ma gandesc.[:)]

 

Lost in different projects...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na ca facui si subiect nou daca tot n-am avut somn .

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=139446

Sa fie,ca nu se stie ...

 

Anda probabil si de la agitatia mea e asa Tudor - desi cam tot asa e de vreo doua saptamani.Bine azi a cam si intrecut masura dumnealui[:-@].M-am uitat acum si la bioritm si am avut zi critica fizic,chiar asa fuse! Da' sper ca vorba aia "fuse si se duse" .

Diana cam asa vorbeste de obicei ... si chiar la spital cand plangea,gura ei ii acoperea pe toti ceilalti bebei [:I][:D] Mami zice ca seamana pe mine [bang][:I] Si nici taica-su nu pot zice ca vorbeste prea soptit [:D] Am io in plan oricum sa o duc la ORL in Ungaria sa vad cand o fi aia [bang]

 

V-am pupat,acum chiar ca plec noapte buna [pup]

 

 

MONI [gravi] [baietel] 34s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...