Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (39)


Recommended Posts

Buna fetele. Moni, cum e Dia? AnaM, daca mananci ce ai enumerat goale sau cu branza/ cascalval+ salata, nu le acmulezi. Vai ce o inteleg pe Clara cu marea! Parca e un facut, numai la mare visez! SI raman cu visele anul asta. Poate la anul. Mira, sanatate Dariei. SI spor la tortul de capsuni. La noi au trecut capsunile atat de repede! Urat cu colega ta cea certareata. EU nu cred ca am poze gravida! Pur si simplu nu ma suport. Orice mi-ar zice oricine cu stralucirea, (i)radierea gravidelor, eu ma vad doar maaaare. [bang] Ursoaico, ai slabit tare bine. Felicitari! uff, la noi la tzara problemele sunt mai romantice decat in orash: cand ploua? ca avem nevoie de apa la plante; cand e vant, sa nu fie prea rau; daca vine ploaia, sa nu fie c grindina; furtuna cu traznete.........m-am saturat de ea; cainii-capushe. 12E/mp (anul trecut erau 20E/mp), mai pui bani sa faci casa si ai adrenalina rurala in loc de apartament in orash. Dar macar astia mici ai mei par mai fericiti si mai sanatosi. Ce stiu ei de grijile noastre? SI asa e si bine! Eu sunt chiauna de nesomn cu furtunile astea cu traznete.Plus Razvi trezit pe la 2.30 si culcat candva spre dimineata pe lumina. [bang] SI grijile evident. Sunt intr-o pasa tare proasta. Mi-e sa nu ma ia si bb3 pe nepregatite, ca nu-s in stare si de asta! Ce ma consoleaza e ca suntem cat de cat sanatosi cu totii! Doamne ajuta. [pup] Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007) http://www.dropshots.com/dochia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello, Moni-cum e Dia? Ingrid-sper ca esti ok, putere si te imbratisez[pup] Ana, Mira, Ursu, Irinutza,Bee,Daniela-pupici,ma grabesc sa termin treaba ca noi mergem la cabana si vreau sa plec mai devreem ca sa evit traficul.un WE minunat si sanatate bolnaviorilor! Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor! Azi am inmormantat-o pe soacra mea. Dumnezeu s-o ierte si s-o odihneasca in pace![ruga] Copilul meu a ramas fara o bunica, a iubit-o enorm, acum s-a dus. Cat era in coma in spital, 3 zile, a cautat-o mereu, ne rupea inima cum intreba de ea. Apoi am adus-o acasa, murise, i-am spus ca doarme si ca sufletul ei e sus, la Dumnezeu. O cunosc de 19 ani, mi-a fost ca a doua mama, ma doare inima atat de tare de nu pot spune. Iar sotul...[q], nu ma pot uita in ochii lui. Nu stiu cand mai apuc sa scriu, trebuie sa ma hotarasc ce fac cu Diana, cred ca o saptamana ma mut cu ea la Cenei unde lucrez, am un apartament acolo. Aici, nu mai imi vine sa stau, e asa de gol locul fara ea. Cel mai tare ma doare ca n-am fost capabila sa-i arat multa dragoste, eu sunt mai rece in manifestari, cu toate astea am iubit-o, sper sa fi simtit. Va las acum, va [pup] pe toate! Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo1"] FILME 3 [/URL] Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede. Vauvenargues
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off Ingrid-plinge sufletul in mine ca nu te pot imbratisa si alina si consola si ajuta- e tare geu dupa atatia ani,mai ales ca ati avut o relatie frumoasa si sa ti-a fost ca o a 2-a mama-Dumnezeu sa o odihneasca in pace![q] Fii tare[flo][pup], stiu ca e greu dar pt Diana si sotul tau trebuei sa fii tare si sa ii ajuti-stiu mereu pica pe noi greul,noi cele puternice si cele sensibile, noi plecam in general primele d epe lumea asta desi ne chinuim, dar asta e viata[bang] Stiu ca vei reusi si dc simti nevoia sa pleci 1 saptamina sa va linistit, sunt sigura ca intuitia ta e buna si poate asa e mai bine- sunt cu gandul alaturi de tine si dc ai nevoie de orice nu ezita sa ma contactezi, iti dau Pm cu nr meu de mobil, ok? Numai bine la toata familia si sper sa va gasiti linistea toti 3 curand[pup][pup][pup] Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele,sunt la nepoata,maine dimineata o intind spre Arad. Diana e super ok: de ieri de la amiaza n-a mai avut deloc febra.Deci doar 24 de ore febra mare si apoi nimic! Nu i-am dat antibiotic,doar vit c + propolis vreo 3 pe zi ,am gasit unele naturiste care cica se pot da 4-8 pe zi copiilor.Tare mult ii plac.Eu banuiesc ca a fost de la vreo indigestie febra aia nu de la gat,de i-a trecut asa de rapid.Mai ales ca alaltaieri i-a fost si greata si a vomitat pe masina pe drumul de la Oradea spre Arad.N-am apucat sa citesc din urma,o sa o fac in seara asta si daca apuc mai si scriu,daca nu,maine. Probabil ca intre timp ati aflat si de soacra lui Ingrid care a murit miercuri ... [q]
MONI [gravi] [baietel] 32s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

INGRID nu stiu daca e o ideea buna sa va mutati pentru o saptamana: mi se pare ca ar fi prea multe schimbari pentru Diana [bang] Pana la urma ai dus-o si pe ea la inmormantare? [pup] MIRA tare rau imi pare de problemele cu tipa aia.Si eu zic ca Ursulina,poate vrea sa va faca sa plecati>mai bine o faceti voi pe ea! BRANDUSA ai dreptate cu antibioticele,chiar nu aveam de gand sa ii dam decat daca avea 3 zile febra 39.Ca ultima oara de-aia i-am dat sa scape iute sa fie ok la bai si tot a patit-o.Noroc ca i-a trecut rapid.Roseola d-aia Diana a avut la 7 luni,dar atunci nici nu ne gandeam la antibiotice . Prima oara a luat Diana antibiotic pentru ... lambii [bang] Mai multe a luat din august anul trecut pana acum: trei ture deja,dar la una era cam obligatoriu ca a avut angina (amigdalita). . Se vede ca a inceput gradi. ANAMARIA balaceala placuta [pk]! DENISA cum e fara strumfi? URSULINA mersi, o sa studiez acasa ca acum nu pot.
MONI [gravi] [baietel] 32s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ANDA nu cred ca apuc sa intru dupa miezul noptii, asa ca iti zic de pe-acum [flo] la multi ani [flo] ca sa fiu io prima [:D] [pup][pup][pup]
MONI [gravi] [baietel] 33s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingrid, sincere condoleante, Dumnezeu s-o odihneasca in pace pe soacra ta. Va doresc sa reusiti sa depasiti cu bine momentul. Kiki si [bonjovi] Nicolae-Razvan (31.01.2006) poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...