Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (39)


Recommended Posts

Moni- ma bucur ca e bine Dia si tu, lasa ca veti gasi voi activitati pt luna iulie. Ai mei deocamdata is ocupati cu orasul si pt WE cu casa de la tzara, simbata au petrecerea pt ziua lui Alex, si de sapt viitaore sa mearga pe al Ocnele Mari la strand cu sare si apoi dc se paote la aerosoli cu sulf pt A- ca Govora e la juma de ora de ai mei si i-ar prinde bien dc ar merge 2 sapt zilnic si ar sta Alex acolo macar juma de ora, a zis mama ca se intereseaza cum st atreaba si ce fel de tratament ar trebui. Emma e tare incantata de animale de la ferma,azi a vrut chair sa vb cu mine si mi-a zis "Mami , I love you" si promit ca nu pling-0 m-a terminat,noroc ca a treb sa fiu la job si nu am [q]prea mult. Se pare ca in august cand vor merge si pe la socrii vor avea fun cu verisoara de 1,5 luni caci cumnatii au cumaprat si tobogan si tractoras si o piscina, pe linga bazinul maricel pe care il au socrii. Revin ca arde pe aici-va[pup] Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ingrid [flo] Denisa de la doctori am primit ok pt bb2 si am si inceput stimularile, azi este ultima zi ... asa ca pe sarsit de saptamana sunt calare pe situatie... vineri ma duc la dr. ginecolog sa imi zica daca am ovulat. Dar nu stiu cum sa fac ca sa il doresc cu mai multa ardoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DENISA am vazut pozele - se vede efectiv pe Emma ce fericita e [olala] Si Dianei tare i-a mai placut la tara,mai ales ca unchiu-meu are si cai si vaci nu numai oratanii mai marunte. Imi pare rau de Dragos,sper sa scape repede sa va pice bine vacanta! URSULINA bafta cu [xinpat] sa iti iasa [gravi] ! Da' nu pricepui cum sta treaba cu ardoarea ??? Apropo de subiect,eu aseara [8D] chiar ma intrebam cum fras se desfasoara in privinta asta burtosii - ca sunt multi din cei care au o burta mai mai ca la gravide.Si mai ales daca-s amandoi burtosi? [bang] Ca io vad ce nasol e doar cu un singur bultoi [bang][:D] In alta ordine de idei ,a fost fostul coleg p-aci,i-am facut si adeverinta aia,am mai stat la povesti si ne-am distrat bine,amintindu-ne de ce poante ne mai tineam la birou [:D] Problema mea e ca mor de foame si abia mancai de-o ora ... merg sa vad ce mai gasesc prin zona.
MONI [gravi] [baietel] 33s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni-mersi, abia peste 3h aflam dc ii scoate sau nu maseaua aia-sper ca da, dc nu sapt cealalta cand va termian antibioticul. Eu cred ca Ursu se referea ca nu prea ar vrea ea 2 copiii, nu ca nu e placut sa incerce[:)] Merg sa imi misc un pic fundul in pauza de masa si sa aflu de la sefu' ce mai e de facut ca nici macar nu mi-a zis dc e ok sa imi iau joi si vineri liber, dar sper ca da[:D] Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DENISA sau are legatura ardoarea cu pricina cu iesitul de fata sau baiat [:D]? Apropo URSULINA nici nu te-am intrebat ,ce vreti fata sau baiat? Si Raisa ce zice? Si poate ne lamuresti cu ardoarea,ca iar esti prea subtila pentru noi [bang],stii tu ...[:D]
MONI [gravi] [baietel] 33s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, Denisa stie bine la ce ma refer. Ardoarea de a avea bb2 ca din pacate eu ... nu ... prea mai vreau sa trec prin experienta varstei de 3-4 ani, sunt plina de nervi. Pana la 3 ani este ok, dar dupa 3 ani "nu vreau aia, nu vreau sa fac, nu, nu, nu, nu ...[bang][bang][bang].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

URSULINA aha deci Raisei i s-a trezit personalitatea si fitzele,las' ca e bine sa mai simti si tu ca ai copil,ca era prea cuminte pana acum [zz] Se plictiseste si ea saracutza.Si Diana de la plictiseala nu te mai intelegi cu ea ...
MONI [gravi] [baietel] 33s+ SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...