Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Vio e ziua ta?

La multi ani! Sa fii iubita si fericita!

 

O sa incerc sa il filmez, e absolut fascinat de filmuletul asta cu galaxii si stele, cand le vede incepe sa mormaie twinkle twinkle little star:))

 

Baby Gatorid="size1">

 

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 236
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele,

 

Ne-am intors si noi din insorita Florida! Multumesc inca odata celor care au venit cu sfaturi[flo].

 

Pantera si mie mi-a placut Florida si mai ales zona Sarasota-St.petersburg-Tampa e foarte faina. Ce m-a surpris pe mine e ca am vazut multa lume afara-la jogging sau diverse alte activitati (chiar si in miezul zilei)si multa lume folosind bicicleta.

Mie mi-ar place sa locuiesc in zona aia si inafara umiditatii, asa din afara cu ochi de turist e foarte frumos.

 

Ramona, ai baiat mare -La Multi ani!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, La multi ani lui Alexandru! Sa fie sanatos, noroc si fericit! Vio, La multi ani! Bubulin, felicitari pentru casa! Sa se finalizeze repede si lin procesul si sa o stapaniti sanatosi! S-a hotarat Roxi cu colegiul? Eu pana la urma nu mai predau in campusul de la Cy Fair, ci de la University Park, e tot un campus al lui Lone Star College si tot in nord, pe 249, unde UH, UH-D si TSU au inceput din toamna asta sa ofere cursuri. Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui philip
stiu ca se poate sa incluzi closing costul in valoarea totala a loanului si atunci nu dai nimic out of pocket.
Exact ... nu exista re-finantare rafa colsing costs - pentru ca refinantarea inseamna de fapt ca pui casa pe piata si o cumperi iar, tu de la tine ...deci fiind practic o tranzactie de "vanzare-cumparare" exista closing costs - mai putine e drept, pentru ca nu mai faci titlu de proprietate, nu mai platesti avocat, revizie ...etc Cei care nu ati platit aceste costuri, inseamna ca le-a adaugat banca la suma imprumutata - ceea ce e foarte bine. Eu vreau sa refinantez fara sa scot din buzunar bani si sa fac imprumutul pe 25 de ani, ca 5 ani deja am platit ...daca in conditiile astea ies mai ieftin, o sa ma bag.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai Buflea acum incepi si tu cu anestezia, daca ai sti cate nopti m-am perpelit eu si cat am amanat operatia asta din cauza anesteziei! O sa fie bine, Alex e mai mare, nu e bebelus, intelege tot. Cum i-au descoperit-o? La control obisnuit? [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miereamara
Hai Buflea acum incepi si tu cu anestezia, daca ai sti cate nopti m-am perpelit eu si cat am amanat operatia asta din cauza anesteziei! O sa fie bine, Alex e mai mare, nu e bebelus, intelege tot. Cum i-au descoperit-o? La control obisnuit?
Pai normal, ai vazut ce de mangaieri pe spate iti dadeam si eu ... dar acum cand ma gandesc la Alex al meu, sa il amorteasca aia acolo, stii tu - 4 vene taiate cubulete ... Foarte cidat s-a intamplat - duminica am fost la ocean, si in timp ce era in apa, adica abia intra in apa, a tipat dintr-o data si a inceput sa se frece inghinal, a zis ca il inteapa, manaca, doare ceva ... nu a plans, deci nu a fost o durere groaznica, dar a iesit din apa ... am crezut ca l-o fi intepat ceva - ne-am uitat in slip, nu iritatie pe piele, nu roseata, nimic. Eu cred ca acolo in apa i-a pocnit peretele abdominal ... Seara la baie am observat o galma de marimea unei mingii de ping-pong, exat la incheietura - am crezut ca este un ganglion, ori ca i s-a umflat ceva la scrot (ca este si in vecinatatea scrotului) ... dimineata nu mai era asa de umflat, dar totusi se vedea ... am stat luni, marti, miercuri (conform teoriei mele ca ma duc la doctor dupa 3 zile de supraveghere) - nu il doare, el se misca si se comporta absolu normal, are pofta de mancare, nu febra - dar umflatura aia exista ...si este mobila, dar nu e rosie, nu il mananca ... Azi am trimis barbatul la doctor si i-a spus clar - hernie, nu se vindeca, se opereaza ... maine plecam in Canada, sapt viitoare am closing la serviciu, asa ca voi lua problema in mana de pe 10 sept. Sa va mai spun ce stare am ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s]La multi ani Alex si Vio!![flo][flo][flo] LOL Ramona mi-a placut ce zise Miere de dates.. brrr!!![olala] Stai sa incepem pre-K saptamana viitoare si sa va tineti..:)) Bafta multa tuturor la refinantat si cumparat case!! Buflea curaj! Tinem pumnii sa mearga cat de poate de usor totul.[flo] Miere ce fain, trebuie musai sa filmezi etapa asta.[:)] Felicitari Alex si David!![pk] Fug ca ma sunara ca sunt ochelarii gata..ma babesc ... acu' am nevoie pe langa lunetii de toata ziua(ca sunt mioapa ca o cartita) si de unii pentru citit/ calculator..vai de ochelarul meu[8D] Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea nu s-a rupt nici un perete abdominal, dc s-ar fi intamplat asta cu siguranta l-ar fi durat ingrozitor. Probabil o avea acolo de la nastere dar s-a intamplat acum sa se umfle.

 

O sa fie bine!

 

Baby Gatorid="size1">

 

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...