Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (189)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ankalaura DANA - da' pe fata aia care a murit o prinsesei la PWC? Brrr... Sau mai sinistru spus, cel putin in Ro, cu PWC nu doar ca tre' sa te mariti, da' poti sa si cam crapi....
Nu mi-o amintesc, eu oricum nu eram in departamentul de audit. dar am si acum colege care inca mai lucreaza acolo. E adevarat ca , cistiga mult peste medie dar...au vacanta acumulata de citiva ani de zile, nu si-o pot lua...una dintre ele tinara, frumusica si isteata (glumeam mereu de ce o sa facem la nunta ei)efectiv s-a maritat cu serviciul.A imbatrinit acolo, si tot singura a ramas. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diana, mersi de pont. [:)] De fapt, tu mi-ai mai zis o data despre locul ala, dar am uitat. Andrei e bine (in faza de stagnare la capitolul alergii), tot mai mare si mai smecher, cu o separation anxiety cam exacerbata, as spune, tinand cont de faptul ca sta acasa cu mama, dar asta este. La anul urmeaza gradi si pt. el si atunci sa te tii. Cum e Victor? Sonia a inceput gradi? Asta iti da si tie mai mult timp de studiu. Dragaica, felicitari pt. pitici. Sa creasca mari si sanatosi. Noi am facut masa de dupa botez la Casa Grecque, dar a fost ceva restrans, doar cu cei apropiati. A fost ok. Pt. la biserica noua ne-a spus preotul ce sa aducem si le-a spus si nasilor ce trebuie sa aduca ei. De imbracat, l-am imbracat noi cu haine pe care le avea deja si dupa ce l-a scos din apa, l-a imbracat nasa cu haine noi, albe. Andrei a urla din gura de sarpe tot timpul, dar era si mare deja (avea vreo 7 luni jumate) si deja stia cine e mama (aia care are tzatza [:)]) Ankalaura, noi avem mobila si de la Ikea si de prin alte locuri. Am gasit si chestii bune/rezistente la Ikea si chestii proaste care s-au rupt/distrus repede. Ma gandesc ca exista destule firme unde poti face mobila la comanda, asa cum erau in Ro. Pe net ar trebui sa fie ceva contacte, daca dai o cautare. Mona B, felicitari pt. job si asteptam primele impresii. Andy, mami de [copil] Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...