Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ZODIA FECIOARELOR * * 15 * *


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

FECIOARA- 24 iulie

 

Vei avea mult de lucru, dar cum lucrurile vor iesi asa cum iti doresti, efortul nu te va obosi. N-ar fi exclus sa fie nevoie sa ramai peste program la serviciu, ceea ce iti va incurca intr-o oarecare masura planurile pentru timpul liber. Starea ta generala este buna si iti permite sa faci fata unor activitati diverse atat in ceea ce priveste serviciul, cat si activitatilor gospodaresti.

 

 

Fetelor, la cum se arata horoscopul de azi, ne-ar trebui niste baterii Duracell introduse in organism. [:D] Dar nu ne lasam noi rapuse doar de "cateva" trebusoare. [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

La mine se potriveste si pentru astazi.. va scriu de la munca... azi e Ziua Constructorului si muncesc cu spor (lucrez in constructii).. dar am venit in fusta scurta si bluza decoltata.. au ramas colegii paf!!

Un weekend placut si vreme cat mai buna

 

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

 

 

varsta Luca

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, 25 Iulie 2009

Astazi viata ta ia o turnura interesanta care poate duce la evolutii dramatice spre seara, sub influenta unui barbat. Acesta isi asuma fata de tine rolul de mentor, protector, impresar sau sponsor. Nu uita insa: evolutia favorabila depinde de rapiditatea reactiei tale la aparitia conflictului. Cuvantul care iti guverneaza ziua este PERSPICACITATE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si horoscopul carierei pentru saptamana care urmeaza ...

 

Horoscopul carierei - Zodia Fecioara

 

Aproape ca nu ai nevoie sa-ti folosesti puterea de convingerea la inceputul saptamanii urmatoare – colegii iti aproba orice decizie sau propunere. Si nu fac asta doar pentru a pastra aparentele, ci sunt de acord cu tine.

 

Pe parcursul saptamanii, aceasta legatura puternica se pastreaza. Ai putea incerca in aceasta perioada sa acorzi mai multa atentie ideilor celor din jur.

 

Spre sfarsitul saptamanii, in special aambata, energia este punctul tau forte si este posibil sa pleci intr-o excursie.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce rugaciune spun cei aflati in zodia...

 

Berbec: Doamne Dumnezeule, te rog sa imi dai si mie rabdare... si poti sa faci asta chiar acum?

Taur: Doamne Dumnezeule, ajuta-ma sa accept schimbarea, dar nu prea repede...

Gemeni: Doamne Dumnezeule! Cine este Dumnezeu? Unde este Dumnezeu? De ce este Dumnezeu?

Rac: Doamne Dumnezeuleee !!!

Leu: Ce-i, mai?

Fecioara: Doamne Dumnezeule, te rog sa ne faci perfecti, dar sa nu o dai in bara asa cum ai facut ultima oara...id="red">

Balanta: Doamne Dumnezeule, te rog ajuta-ma sa pot lua decizii, dar pe de alta parte, tu ce crezi ca ar fi mai bine?

Scorpion: Doamne Dumnezeule, iarta-ne datoriile asa cum si noi iertam datornicilor nostri, chiar daca nemernicii nu prea o merita!

Sagetator: Doamne Dumnezeule, ti-am spus o data, ti-am spus de un milion de ori, ajuta-ma sa nu mai exagerez atat!

Capricorn: Doamne Dumnezeule, as vrea sa te rog sa ma ajuti, chiar daca am invatat de mult sa nu ma bazez pe nimeni altcineva!

Varsator: Doamne Dumnezeule, stiu ca imi place schimbarea, dar haosul asta e ridicol!

Pesti: Doamne Dumnezeule, daca tot o sa beau toata sticla asta de Scotch diseara, te rog sa folosesti aceasta imbarbatare pentru a prinde curaj sa te cinstesc!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FECIOARA- 26 iulie

 

Nu te apuca de mai multe treburi o data, caci nu vei reusi sa finalizezi mai nimic. N-ar fi rau sa apelezi si la sprijinul familiei. Sentimentele tale sunt foarte profunde, dar esti cam impulsiva si din acest motiv ai putea avea neintelegeri cu fiinta iubita. Pe de alta parte, sentimentele tale sunt confuze, asa ca nu este indicat sa faci schimbari in aceasta directie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FECIOARA- 27 iulie

 

Ai putea primi o oferta de colaborare, ceea ce iti poate aduce unele avantaje materiale, dar, daca vei face greseli, iti va incurca multe planuri. Eforturile tale nu vor fi apreciate asa cum consideri, cel putin deocamdata. Ceva mai multa rabdare iti poate aduce un plus de satisfactie in viitorul apropiat. O veste de pe alte meleaguri te va lua prin surprindere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...