Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ZODIA FECIOARELOR * * 15 * *


Recommended Posts

SALUTARI DRAGELOR!!!

 

SORI DRAGA FELICITARI LA INCRESTINARE !!![pup] SA VA BUCURATI DE RAZVAN SI MAICA DOMNULUI SA FIE CU EL TOATA VIATA. [flo][flo][flo]

 

AM VENIT SI EU DE PE COCLAURI ASEARA TARZIU. VA PUN NISTE POZE CU UMBLARI PE LA MANASTIRI UN CONCURS SPORTIV CU SOTU SI FINAL SCURT LA SIGHISOARA LA FESTIVAL.

http://picasaweb.google.com/ungurmihai/SfGheorgheAiudPrislopSighisoara_2326072009#

 

VA PUP PE TOATE [pup][pup][pup] SI VA TRIMIT IN CONCEDIU PE CARE NU ATI FOST INCA FECIOARE LUCRATOARE CE SUNTETI. REVIN cu povesti! guzelnico [pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico
Noi vom pleca miercuri spre Belek- Antalya, pentru cateva zile.
align="right" id="quote2">Oooo ... ce fain ... drum bun si distractie placuta , vreme insorita si relaxare maxima [pup]Monimo, bine ai re-venit [pup]Eu azi am fost cam abatuta , nu am avut tonus prea bun. Fara kef de nimika [:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FECIOARA- 28 iulie

 

Ai tendinta de a fi cam impulsiv, ceea ce iti poate crea neplaceri majore. Nu vei reusi sa comunici prea bine cu cei din jur si de aceea ar fi indicat sa nu incerci nici un fel de colaborari. Partenerul de viata s-ar putea confrunta cu unele probleme si va avea nevoie de sprijinul tau. Nemultumirile cu care te-ai confruntat pana acum cu situatia financiara se vor rezolva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FECIOARA- 29 iulie

 

Esti cam irascibila si din acest motiv ai putea gresi cu usurinta in deciziile legate de activitatile in care esti angrenat. Atentie, caci impulsivitatea te poate determina sa faci gesturi pe care ulterior le vei regreta. Te vei bucura de simpatia persoanelor de sex opus cu care vei intra in contact. Complimentele iti vor face mare placere, caci iti vor reechilibra starea afectiva.

 

 

Flirt?! [olala] Noooooiiii?! Ne pricepem?! ....

Da' la ce nu ne pricepem!!!![:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup]

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...