Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ZODIA FECIOARELOR * * 15 * *


Recommended Posts

Se pare ca asa e, la fecioare nu le merge bn in august, ma inscriu si eu printre ele.

Azi am avut infatisarea la tibunal si ne-a amanat pana pe 17 sept pt ac DUDUITA nu a catadicsit sa vina[bang], am fost intr-o tensiune maxima, puls 1000[:D], dar acum mi-am mai revenit putin si incerc sa-mi intru in normal, mai ales ca maine plecam in vacanta la munte, primul concediu in 3[:I]. Abia asteptam.

LA MULTI ANI inca o data GUZELNICO si tot ce-ti doresti tu as se implineasca [pup][flo][flo][flo][flo][flo]

 

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

 

 

SoriLea - MAMI DE RAZVANEL

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La fel iti doresc si eu, SoriLea.[pup]

Problema de la tribunal este legata de povestirea de pe PM? (daca nu vrei, nu-mi raspunde)

 

Concediu placut, relaxati-va si bucurati-va de ingerasul vostru. [pup][flo]

 

Eu maine merg la dr, sa auzim o second opinion si sa vedem ce e de facut in continuare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fecioarelor care-si sarbatoresc azi ziua de nastere![flo][flo][flo]

fetelor,fruntea sus ca va fi bine si pt voi [pup]

 

daca puteti da un mic ajutor pt un ingeras cititi aici:http://www.libertatea.ro/stire/salvati-l-pe-andrei-253744.html

 

va [pup]

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FECIOARA- 28 august

 

Comunicarea cu cei din jur va evolua cat se poate de bine, acest lucru permitandu-ti sa gasesti persoane dornice sa te sprijine.In ceea ce priveste chestiunile legate de serviciu, ai putea sa te implici in rezolvarea unei lucrari mai deosebite. Din punct de vedere sentimetal, situatia generala se imbunatateste.

 

 

La multi ani Fecioarelor nascute astazi![flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s] , GUZELNICO !!!

 

Sa ne traiesti 1000 de ani fara reparatii , sa ai parte de multa sanatate si fericire , sa ti se implineasca toate dorintele si toate visele [pup][pup][pup][pup][pup][pup] si un buchet imens de [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

P.S. Scuze de intarziere , dar nu prea mai apuc peste saptamana sa deschid computerul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia cititi mai jos horoscopul carierei pentru saptamana care va urma ... in sfarsit rasare soarele si pe strada noastra ...

 

" Totul merge asa cum vrei la inceputul saptamanii. Meriti asta de mult timp.Telurile ambitioase pe care ti le-ai stabilit cu ceva timp in urma, par a fi mai posibile de atins ca oricand.

 

Si in viata personala, lucrurile merg foarte bine (daca esti singur, s-ar putea sa intalnesti pe cineva prin intermediului serviciului).

 

Toate aceste lucruri noi te fac sa iti reevaluezi prioritatile.

 

O schimbare in rutina de zi cu zi s-ar putea sa apara joi.

 

Vineri, incearca sa iti dezvolti relatiile cu ceilalti, in loc sa fii critic.

 

Incearca sa te relaxezi in week-end. "

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si horoscopul pentru acest week-end :

 

Ar trebui sa ai grija, in acest week-end, la micile lucruri care iti fac viata grea si au darul de a-ti induce o stare de stres nepotrivita unui sfarsit de saptamana. Nu te implicati in dispute. O petrecere, o festivitate, in care te reintalnesti cu colegii sau colegele, iti prinde prinde, asa ca nu rata, mai ales ca este o buna ocazie sa-ti arati talentele in comunicare. Exista sansa sa faci noi conexiuni care sa te ajute in perioada urmatoare. Poate fi si o oportunitate de a lega o prietenie de durata.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FECIOARA- 29 august

 

Esti inspirata si acest lucru te ajuta in rezolvarea a tot felul de activitati. Daca va fi nevoie sa pleci la un drum, nu este cazul sa iti arati nemultumirea. Chiar daca situatia nu iti convine ar fi de dorit sa nu faci nici un fel de comentarii. Activitatile intelectuale iti vor da ocazia sa-ti pui in valoare calitatile, dar n-ar fi rau sa iti treci in program si o activitate recreativa.

 

Imi plac mult si previzunile postate de Diana pentru acest weekend. [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...